Makedonija: policija užmušė jaunuolį, metusį į premjerą tuščią konservų skardinę
ivykis

skopjeBirželio 6-osios, pirmadienio, vakare Makedonijos sostinės Skopjės gatvėse buvo daug žmonių. Ką tik baigėsi rinkimai, per kuriuos valdančioji partija pasiekė pergalę. Į Makedonijos aikštę, esančią netoli rinkimų štabo, pasveikinti rinkėjų išėjo premjeras. Aplinkui skambėjo muzika, savo pasirodymus rengė įvairūs gatvės artistai.

 

Tokia buvo oficiali žiniasklaidos informacija apie tą vakarą. Neoficialią informaciją socialiniame „Facebook“ tinkle kitą dieną pateikė viena žurnalistė. Ji papasakojo apie šiurpius birželio 6-osios nakties įvykius.

 

Pasirodo, premjerui sakant sveikinimo kalbą, į jį tuščią konservų skardinę metė 23 metų jaunuolis. Prie jo iš karto prišoko keli specialiosios policijos būrio „Alfa“ smogikai ir nusitempė į šoną. Daug liudininkų matė, kad jaunuolis buvo žiauriai mušamas. Vėliau paaiškėjo, kad policininkai jį sumušė negyvai.

 

Šie faktai buvo slepiami ir paaiškėjo tik kitą dieną. Birželio 7 d. Skopjės gyventojai surengė masines eitynes centrine gatve ir ją susėdę užblokavo. Protestai tęsiasi ir šiomis dienomis. Žmonės reikalauja paleisti „Alfa“ būrį ir nubausti žudikus.

 

Eitynės Skopjės gatvėmis

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Sėdimasis protestas


 

Pagal http://globalvoicesonline.org parengė en arche

2011 06 09

 

Komentarai  

 
0 # ?sviantas juozapas Y-m-d H:i
ce fashyztai uzmuse , ar kaip?
 
 
0 # siūlau adminuikre Y-m-d H:i
Trinti velniop slavikus ir žygeivius. Vistiek jie abu vapa tą patį: slavikas nuolat švebeldžiuoja apie fašystus, o žygeivis nuolat kursto tautinę ir rasinę nesantaiką.
 
 
0 # Žygeivi, neatsakei į klausymąhaliucinogenas Y-m-d H:i
"Tai iš viso ką tu dabar pasakei aš supratau, kad jūs save laikot pačiais geriausiais ir nuostabiausiais tautos sergėtojais ir gynėjais. Tik klausymas. Ar pagalvojote, jog gal tauta net nenori būti taip "saugoma"? Bei kodėl, jei jūs tokie geri, jūsų didžioji dauguma nemėgsta ir jus tiesiog vadina chuliganais?"
 
 
0 # Būkit teisingiViktoras Butas Y-m-d H:i
Nepatinka, bet būkit teisingi, o jai viduje sprogstamas užtaisas
 
 
0 # !!slavik Y-m-d H:i
virai!! ajnam kovot pries fashyzma!
 
 
0 # rrrrrr Y-m-d H:i
"joks lietuvis nerasys zodzio klausimas su y ilgaja"

http://anarchija.lt/politika/34426-nacionalsocialistas-virgis-nargela-visi-patrijuotai-vienikites.html

zygeivi,tai kokiai tautybei priklauso sis saunuolis?:-)
 
 
0 # tuščia skardinėalbinas Y-m-d H:i
o tai gal užmušė nes tuščią metė..?