Elektropopso grupės „BAK XIII“ hitas „Atverkit sienas“ už imigrantų teises (video)
žmogaus teises

bak XIII        2001 m. Ženevoje susibūrusi grupė groja sunkiai apibrėžiamo stiliaus elektroninį popsą, įvardijamą kaip „electro/new wave/powerhouse/gothic/pop punk“. Patys muzikantai sakosi, kad jų grupė groja „retrofuturizmo“ stiliaus elektroninę muziką, kurioje jungiasi 1980-ųjų nostalgija ir XXI amžiaus garsai.

 

Grupę įkūrę trys vaikinai (Damianas Weberis, Baronas von Smockas ir Garfas, nors gitaristą Garfą 2008-aisiais pakeitė Tenebras) sakosi popso negrojantys: „Kur jūs matėte popsą su tokiais socialiais tekstais?“ Ir tikrai – 2008 m. grupė išleido ketvirtąjį LP „Ultima Ratio regum“, kuris pradedamas daina „Atverkit sienas“ („Open the Borders“), skirta visiems represuotiems imigrantams.
 
 

„Europos Sąjungoje valstybių sienos atviros tik korporacijoms ir turčiams. Laisvė judėti ir teisė dirbti ES šalyse yra tik formalios, jos netaikomos milijonams į ES atvykstančių imigrantų. Nė vienas žmogus nėra nelegalus. Atverkit sienas ir nugriaukit supistas užtvaras!“ – reikalauja grupės nariai.

 
Atsiuntė Pinčius
2010 08 09

 

 

Komentarai  

 
0 # labailabai Y-m-d H:i
labai graži popsūcha, perklausiau - užsėdo smegenyse, kad ją kur...
 
 
0 # hhhAnarcholietuvis Y-m-d H:i
Lieva, popsas :D priminė filmą "The Big Lebowski", kur Vokietijos nihilistai grojo techno popsą :D
 
 
0 # ...... Y-m-d H:i
Na žinoma įsileiskim visokius nigerius tegu sušika čia kaip sušiko štatus ar savo nigerlandą.
Eilini karta tolerastai neturi prie ko prikibt.
 
 
0 # aaaaaaaaa Y-m-d H:i
visi teisiu nori, o pareigas pamirsta
 
 
0 # Po palme namuliaiViktoras Butas Y-m-d H:i
Gimtoji nedirbama žemelė namo spalvotuosius šaukia, namo. Tad padėkim nelegalams sugįžti tiesiu taikiniu namulio, prieš tai išaiškine kodėl jie turi mylėti savo tėvyne.
 
 
0 # manauKostia Y-m-d H:i
manau, kad visu pirma reikia apginti vietiniu teises. O imigrantu teises tada bus apgintos savaime. Dabar gi matome teisini nonsensa - imigrantai labiau ginami negu aborigenai. Va si neteisybe ir gimdo rasizma, ksenofobija ir neofasizma. Esu daugiau negu isitkines, kad tolerastai budami protiskai neigalus daro viska, kad i valdizia ateitu radikalai a la murza ir pan.
 
 
0 # citatos ir muzikaUpe Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=9qQg42_Yys0