Franco Berardi-Bifo. Mokykimės sukilti (video)
švietimas

berardi_bifo_sukiltiFranco Berardi-Bifo – rašytojas, medijų teoretikas, svarbi Italijos „Autonomia“ judėjimo figūra – šiuo metu dėsto socialinę medijų istoriją Breros dailės akademijoje, Milane. Š.m. kovo 14 d. akademijoje jis skaitė paskaitą „Mokykimės sukilti“.

 

Šioje paskaitoje F. Berardi kalbėjo apie tai, ką visi iš mūsų žino, bet niekaip nesugeba prisipažinti – kad pasipiktinimo laikai praėjo. Pasak Berardi, mes daugiau neturėtume piktintis, mes turime sukilti. Sukilti prieš išnaudotojišką kapitalistinę sistemą, kuri apvogė daugelio iš mūsų ateitį.

 

F. Berardi kviečia prisijunti prie protestų, kovo 24-26 d. vyksiančių įvairiuose pasaulio miestuose. Jis pats irgi prisijungs – kovo 25 d. skaitys paskaitą banke!

 


 

a.lt info

2011 03 18

 

Komentarai  

 
0 # eityeitbezdukas Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos. red.
 
 
0 # Būti vilku ar ?Viktoras Butas Y-m-d H:i
Visas gyvenimas tai sukilimas. IN ir JAN Du gime geriausi pasulį anime ta tema tai 1. Cowboy Bebop {ir juodaodžių sukurta muzIka BLIUZAS)http:// www.youtube.com /watch?v=C5v53Q gJGLE 2. Ir Nr.2 Black Lagoon... Būti vilku ar...? http://www.youtube.com/watch?v=P9PeE-tjpcQ
 
 
0 # BETL. Y-m-d H:i
atkreipėt dėmesį į didžiąją dalį klausytojų? Į jų veidus, pozas? Duodu galvą nukirst, kad stovi ten tik todėl, kad stovėti ten yra "kieta". Tokie žmonės pagauna tik žodžius, ne veiksmą. Čia ir visa bėda - neužtenka stipraus lyderio ar drąsių teisingų žodžių - kiekvienas žmogus asmeniškai turi praeiti šitą mėšlą ir RASTI, o tai užtrunka. Kitu atveju sukilimai tėra tokia masė išsižiojėlių idiotų kaip tada prie mūsų seimo. Primityviai sakant - reikia ne eiti paskui Franco (ir etc) - reikia TAPTI FRANCO.