LUNI kviečia į „ekstremalios animacijos“ filmų peržiūrą
švietimas

Extreme-Animation--Films-By-Phil-MulloyBirželio 6 d., pirmadienį, 18:00 val. Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į animacinių filmų peržiūrą. Bus rodomi trumpi filmai, kuriuos sąlyginai galima pavadinti „ekstremalia animacija“. Apie juos ir jų autorius papasakos sinefilas Darius Pocevičius. Renginys vyks kūrybinėse „Artotekos“ dirbtuvėse, A. Strazdelio g. 1, Vilniuje (greta Bastėjos ir „Tamstos“ muzikos klubo).

 

Ekstremali animacija – terminas, sugalvotas britų animatoriaus, daugkartinio įvairių festivalių prizininko Philo Mulloy'aus. „Ekstremalūs“ animaciniai filmai pasižymi nepolitkorektišku ir netgi amoraliu turiniu bei forma. Juose daug smurto, sekso ir tamsiosios homo sapiens pusės. Tai visiška priešingybė kino meną pastaruoju metu visiškai užkariavusiam sentimentaliam kičui.

 

Animatorius Philas Mulloy'us savo filmus vadina satyriniais groteskais. Primityviai ir grubiai nupieštos išdarkytos žmonių figūros blaškosi po ekraną, žudo viena kitą ir beviltiškai stengiasi atsakyti į amžiną gyvenimo prasmės klausimą. Garsesni P. Mulloy‘aus filmai: „Cowboys“ (1991), „The Ten Commandments“ (1994-1996), „The Chain“ (1998), „Intolerance I-III“ (2000-2004).

 

Peržiūroje bus rodomi ne tik P. Mulloy‘aus, bet ir kitų kitų „ekstremalių“ animatorių filmai – Billo Plymptono, Ivano Maksimovo, Peterio Cornwello, Paulo Driesseno, Dono Hertzfeldto, „Le Dernier Cri“. Bus aptariamos priežastys, kodėl Vakarų kultūra suformavo tokį radikalų animacinio kino žanrą.

 

Phil Mulloy. The History of the World

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

LUNI info

2011 06 03 

Komentarai  

 
0 # AnimacijaViktoras Butas Y-m-d H:i
Kaip pvz norėčiau pateikti Rytų kultūros(vakarų civilizacijos dar nepaliestoa)ani maciją. North Korea tetos Betos vakaras vaikučiams
http://www.youtube.com/watch?v=ujtp-70zQME&playnext=1&list=PLC2C83A439C2D002A
 
 
0 # Kaip ir filmaiViktoras Butas Y-m-d H:i
Animacija, komiksai tikrai nenusileidžia filmams, o dažnai ir pranoksta. Nes filmuuose kaip ir teatre viskas tik vaidyba. Nors kita vertus štai atsitiktinai šiandien radau seną 1988m filmą Homeboy su jaunu Mickey Rourke. Filmo herojus kažkuo panašus į aktorių. Ir kas pasakys, kad aktoriu ir jo personažas yra ne ta pati asmenybė. Nustebsit, bet jaunystėje man šis filmas visiškai nepatikdavo,(pe rsonažas, neužnešė i jokį Rembo) o žiūrėdamas dabar taip kažkaip susigraudinau ir jaučiu einu baigsiu nusigert iki nugriuvimo šianakt. Ir muzika labai filme gera. Neįvertinau tada jaunas filmo, o viskas su laiku keičiasi. Čia filmas nemokamai rusiškam online tiesiogiai. Homeboy http://posmotri-online.ru/1957
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
o kaipgi Mr.Freeman??
http://www.youtube.com/watch?v=13FaKsuYApk
 
 
0 # enacis Y-m-d H:i
Naciai irgi gali ateit paziuret?
 
 
0 # chemtrails5 Y-m-d H:i
Lietuva PAVOJUJE!!!!!!! !!!!!!!!!!!! http://skywatchvilnius.wordpress.com/
 
 
0 # chemtrails6 Y-m-d H:i
Lietuva PAVOJUJE!!!!!!! !!!!!!!!!!!! http://skywatchvilnius.wordpress.com/