LUNI kviečia į pirmąjį šamarliaką
švietimas

LUNI_SAMARLIAKAS_1Atėjus vasarai, Laisvasis universitetas (LUNI) nutarė išmėginti lengvesnį paskaitų formatą – sutrumpinti lektorių pasisakymus iki 15 min. (ne kiekvienas gali kalbėti pusantros valandos) ir praplėsti tematiką. 2011 m. birželio 15 d., trečiadienį, 18:00 val. LUNI kviečia į „Misterijos” barą (Totorių g. 18, Vilniuje), kur vyks pirmasis LUNI šamarliakas*.


LUNI šamarliakas – tai TED konferencijos imitacija, tik be dalyvio mokesčio ir be prizų. Pasisakyti gali kiekvienas norintis. Temas pasirenka patys lektoriai. Vienintelis apribojimas – jie negali kalbėti ilgiau nei 15 minučių. Jei lektoriai neprieštaraus, filmuoti jų pasisakymai bus paviešinti „Youtube” svetainėje.


Turi idėją, kurią nori aptarti su kitais? Gali papasakoti apie mėgiamą filmą arba knygą? Moki ką nors sumeistrauti? Nori pasidalinti kelionės įspūdžiais? Kuo nors aistringai domiesi, bet nerimauji, kad nepavyks užimti visos paskaitos? Tą gali padaryti per LUNI šamarliaką!

 

Kviečiame registruotis ir pranešti savo temą el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba patalpinti žinutę „Facebook” renginio sienoje.

 

______________

* Šamarliakas (sleng.) – neaiškios kilmės alkoholinių gėrimų mišinys; LUNI šamarliakas – lunatiškos kilmės lektorių ir temų mišinys.

 

LUNI info

2011 02 12

 

Komentarai  

 
0 # !!!zajabys Y-m-d H:i
užgauliojimai trinami. red.