Apie dalbajobus buržujus
laisvoji tribūna

algis ramanauskas      Rašinys dedikuojamas taikos, žmogaus teisių ir konstitucijos gynėjui A. Ramanauskui-Greitai, grasinančiam iššaudyti visus, kurie kels pavojų esamai tvarkai.


Lietuvoje plinta užkratas. Pavojingesnis už marą. Bjauresnis už triperį. Tai – dalbajobai buržujai, dažniausiai gerai žinomi veikėjai. Puikūs oratoriai. Dažniausiai išpampę arba nuplikę. Kad jų pernelyg nesureikšmintume, vardus ir pavardes nutylėkime.

 

Priešingai nei apsukrūs dešinieji, kurie deklaruoja toleranciją, šie – naujieji dešinieji – parodo tikrąjį buržujų veidą. Už ką jiems reikėtų padėkoti. Seniai buvo laikas nusimesti kaukes, nesislėpti už pseudohumoristinių radijo ar TV personažų. Dabar jie nieko neslepia – nušautų bet kurį protestuojantį, bet kurį anarchistą, trumpai tariant, bet kurį, kas kėsinasi į jų sotų ir komfortabilų debilų gyvenimą.

 

algis ramanauskas grasinimai

 

Apsvaigę nuo apsipirkimų prekybos centruose, grįžę namo, jie sėda prie kompiuterio ir ima ginti tokius pačius kaip jie dalbajobus – prekybos centrų savininkus. Apie viską jie turi pseudooriginalią nuomonę, ojoj, kokie jie kritiški. Liaudis alpsta ir seilėjasi, kad atsidaro „savarankiškai“ mąstančių žmonių, turinčių „tvirtą“ nuomonę, išlaikančių distanciją nuo ideologijos. Jie tai patvirtina – nors ir dirba kekšėmis pigiose televizijoje (pigiose kultūriniu ir estetiniu, bet ne ekonominiu požiūriu), mano, kad tai jų neveikia, kad jie nėra sistemos dalis.

 

Žižeko jie neskaito, nes tai šiek tiek traumuotų. Tačiau „tiki“, kad jų vertybės – pačios verčiausios iš visų, nes jos grįstos ne anarchistiniais paistalais, o (užsirašykit ant kaktos) – žmogaus teisėmis ir konstitucija. Bet jie nesivelia į svarstymus, kas yra žmogaus teisės ir konstitucija, nes neturėtų ką pasakyti, mat nėra baigę jokių mokslų. Prostitucijos studijos nesiskaito.

 

Už jų radikalaus teisuoliškumo slypi primityvūs buržujai, kuriems svarbiausia – tik jų interesai. Anot jų, visi turėtų siekti to paties. Tai būtų nuostabi visuomenė. Labai nustebinsiu: aš irgi taip manau. Manau, būtų tobula, jei visi gyventų turėdami daug pinigų. Bet juk suprantate, kas slypi už dalbojobiškų buržujų paistalų? Baimė, kad pyragas bus dalinamas kitaip. Tarkim, ar įsivaizduojate, kiek žmonių teoriškai išlaiko vieną buržujų? Kiek daug žmonių turi sunkiai dirbti, kad viena televizinė kekšė galėtų patenkinti savo malonumo principą?

 

Visuomenė, kurioje visi galėtų gerai gyventi, neįmanoma. Kažkas turi dirbti šūdinus darbus. Bet tai nereiškia, kad neįmanoma visuomenė, kurioje taip pat būtų vertinamas tualetų valytojo ir TV „žvaigždės“ darbas. Kaip susitariame žaisti, priklauso nuo mūsų norų. Buržujai tai žino. Jie teigia, kad dabartinė Lietuvos valdžia yra geriausia, kokią kada nors turėjome. Sutinku: geriausia buržujams. Ir jie neleis niekam net pagalvoti apie mitingus, o ką jau kalbėti apie perversmus.

 

Jų logika dažnai nelogiška: vienur grasina visus kitaip manančius iššaudyti, kitur kaltina, kad tik kitaip manantys imtų visus šaudyti, jei įvyktų perversmas. Nesistebėkite šių žmonių nelogiškumu. Kai kalba pasąmonė, sunku viską suvesti į common sense principą.

 

Reikėtų pasakyti ir tai, kad šis reiškinys yra sveikintinas ir būtinas, nes jis leidžia ir kairiesiems pasverti savo vertybes. Jei imate nekęsti dalbajobų buržujų – vienu žingsniu priartėjate prie jų. Neapykanta nesklinda iš žmonių, kurie nesutiktų gerai gyventi, žinodami, jog dėl to kažkas turėtų būti išnaudojamas. Neapykanta nesklinda iš žmonių, kuriems nesvetima empatija ir solidarumas. Žmogžudžiais ir teroristais netampa žmonės, kuriems rūpi kiti žmonės. Žižeko knygą „Smurtas“ iš esmės galima dedikuoti dalbajobams, kurie dreba dėl savo „neabejotinų“ vertybių.

 

Dalbajobams buržujams reikia jausti ne neapykantą, bet patį giliausią gailestį. Nepatartina iš jų nelaimės juoktis, kaip tai darau aš. Jei kas nors mano, kad įmanoma būti žmogumi galvojant tik apie save – užjaučiu.

 

Dalbajobai buržujai, aišku, pasakys, kad jie kaip niekas kitas yra mylintys ir besirūpinantys visuomenės interesu. Ne veltui jie skaito kiekvieną komentarą, taip kompensuodami bendravimo trūkumą, nes turbūt ne paslaptis, kad dalbojabas dalbajobui – priešas. Juokinga net diskutuoti, kad visuomenės interesas galėtų būti dalbajobų buržujų sotus gyvenimas.

 

Nesišaipykite iš šių žmonių. Užjauskite juos. Jie palaiko objektyvų smurtą, jų dėka mes visi gyvename blogiau. Jie teršia gamtą savo TV laidomis, savo mintimis, vien jų snukiai yra grėsmė regėjimui, bet dėl to netapkime tokiais, kaip jie.

 

Žmogus, kuris patiria malonumą prekybos centre, yra ne ką daugiau vertas dėmesio negu eilinis gyvulys. Bet tai nereiškia, kad turėtume leisti dalbajobams suvešėti. Šis užkratas pavojingas tuo, kad juo užsikrėtus sunku vėl tapti žmogumi. Tą žino visi buržujai. Kai kurie man yra ne kartą prisipažinę, kad jie toliau palaiko sistemą, kuri sugriovė jų gyvenimus, vien dėl to, kad nėra kelio atgal. Televizijos laidų vedėjas, skandalingas ir populiarus knygų autorius, o iš tiesų už viso potiomkiniško spindesio slypi žiaurus bestiariškas skurdas.

 

Pabaigai reiktų buržujiško happyendo, tad noriu tokį pasiūlyti. Siūlau kiekvienam nors trumpam pabūti dalbajobu buržujumi! Cha cha cha. Tai blogiausia, kas gali nutikti žmogui.

 

Vilis Normanas


2011 12 12

 

Komentarai  

 
+15 # n-an-a Y-m-d H:i
Vilis butthurt?

Mielai ir aš ir dar pusė lietuvos nušautų tą kuris dar labiau sušiko ir taip ne stebuklingą egzistenciją.

Šita terlionė-straip snis labai gražiai parodo - dalbajobas buržujus apie dalbajobą buržuji rašo
 
 
+12 # jahigaga Y-m-d H:i
Normanai, o pasakytum jam tai akis?
 
 
+3 # normanasvilis Y-m-d H:i
Tikrai ne. Apsimyžčiau ir imčiau veblenti atsiprašymus.
 
 
+5 # ne kasAladinas Y-m-d H:i
is rasliavos nuotaikos aiskiai matosi kas neatsisakytu pasaudyt susikloscius galimybems. is kur to pykcio tiek?????????
 
 
0 # Ats: Apie dalbajobus buržujusauksinis kardas Y-m-d H:i
Na cia siu laiku reklama.Pasakai kokia nesamone ar nusikeiki ir tu kietas.Tave visi mato.Panasiai kaip seniau mokyklose budavo,jei rukai tu kietas... Ateis laikas praeis ta debilizmas.
 
 
-1 # Adekvatus atsakaskre Y-m-d H:i
Negalima tylėti, kai šitas konservų kekšė drabstosi grasinimais.
 
 
+1 # ;Rabarbaras Y-m-d H:i
Skaitau, reikia kreiptis į "rėžimo sargybinius" ir parašyt pareiškimą.
 
 
0 # ?Olaivos Antena Y-m-d H:i
O jūs pavydit neišprusę anarkiagos?

Orgijų ir dar velnias žino ko mėgėjai.
 
 
0 # :drusiska Y-m-d H:i
Nešvankybės trinamos. Red.
 
 
0 # Ats: Apie dalbajobus buržujusnu idomu Y-m-d H:i
Krc, anarchistai, jus durni esat, jei publikuojat tokius straipsnius. Isivaizduokit, eilinis zmogelis netycia uzejo i jusu portala ir skaito shita straipsni, dar blogiau, jei jis kaip ir visi ziuri ten telika ir jam patinka Ramanausko personazai. Nu tai kokia nuomone iskart apie jus susidaro? Jus i viska ziurit is vieno kampo. Jei jus norit kazka rimtai pasiekt, tai jum reik bent kazkokios minimalios strategijos ir susilaikymo nuo tokiu blevyzgu kaip shis straipsnis. Jei jau varot ant ko nors, tai darykit tai solidariai ir bent jau su argumentais. Apskritai, V.Nomanas tai cia kas? 13-amete kazkokia ar ka? Aisq, jus cia ginca uzvesit, kad jum nereikia strategijos, bet dar pasikartosiu: norint kazka pasiekt - reikia, jei manot kitaip, tai patys per daug holivudo su hepyendais prisiveizejot.
 
 
0 # kokia strategija?belekas Y-m-d H:i
anarchistų strategija kaip oksimoronas, šitie debilai yra prieš bet kokias sistemas struktūras ar planavimą.
 
 
+3 # Nepataikeikre Y-m-d H:i
Anarchistai yra už visas sistemas, struktūras ir planus, jei jie nėra nuleisti iš viršaus, o sukurti pačių žmonių. Apsišviesti truputį reiktų:)
 
 
+1 # 666Satanyzmas Y-m-d H:i
Elektra, internetas, vandens dujų tiekimas, maistas, parduotuvės ir daug daug daug kitų dalykų yra nuleista iš viršaus. Kodėl jais naudojatės?
 
 
-1 # isZisiz Y-m-d H:i
Tenka rinktis iš to kas yra, nedvėsi gi badu ar troškuliu. Tai visiškai nereiškia, kad negalima siekti geresnio. Pvz, aš jau n metų mėsos ir daržovių iš parduotuvių neperku- imu tiesiai iš ūkininko, apeidamas visokius pvm ir kt. išmyslus, todėl išeina trečdaliu ar net per pusę pigiau. Vandeniui naudoju savo gręžinį, dujų neturiu ir nereikia, o pvz., elektros man tikrai nieks iš viršaus neatvedė, už viską susimokėjau (ir nemažai). Ir tuos darbus ne "viršus" atliko, o konkretūs žmonės, įmonės. Viršus, šiuo atveju tur būt reiktų kalbėt apie valstybę ir korporacijas, apskritai nieko nedaro ir niekuo neaprūpina. Jie tik "sudaro sąlygas" (kurių iš tikro niekam nx nereikia) ir už tai ima pinigą. Todėl į tavo klausimą kodėl galima atsakyti todėl, kad ne anarchijoj gyvenam, idiote.
 
 
+2 # Dėl pvm nemokėjimoSerno koja Y-m-d H:i
Cituojamas Zisiz:
Tenka rinktis iš to kas yra, nedvėsi gi badu ar troškuliu. Tai visiškai nereiškia, kad negalima siekti geresnio. Pvz, aš jau n metų mėsos ir daržovių iš parduotuvių neperku- imu tiesiai iš ūkininko, apeidamas visokius pvm ir kt. išmyslus, todėl išeina trečdaliu ar net per pusę pigiau. Vandeniui naudoju savo gręžinį, dujų neturiu ir nereikia, o pvz., elektros man tikrai nieks iš viršaus neatvedė, už viską susimokėjau (ir nemažai). Ir tuos darbus ne "viršus" atliko, o konkretūs žmonės, įmonės. Viršus, šiuo atveju tur būt reiktų kalbėt apie valstybę ir korporacijas, apskritai nieko nedaro ir niekuo neaprūpina. Jie tik "sudaro sąlygas" (kurių iš tikro niekam nx nereikia) ir už tai ima pinigą. Todėl į tavo klausimą kodėl galima atsakyti todėl, kad ne anarchijoj gyvenam, idiote.


NEmokėti PVM tai panašiai kaip vogti iš valstybės t.y. iš visų Lietuvos žmonių katu paėmus. Kuo Jūs geresnis už "vagiančią" valdžią, jei ir pats vagiate? Kad ir toks pavyzdys, einate šaligatviu grįstu plytelėmis, už šas plyteles ir darbą buvo sumokėta iš valstybės (visų žmonių bendrų) pinigų, o Jūs tuo naudojatės bet mokėti nenorite.
Pradėkim pirmiausia nuo savęs, kad ir nuo mažų dalykų, kaip šiukšlės pakėlimas, nors vienos per mėnesį :)
 
 
+2 # ATS: Dėl pvm nemokėjimodurnelis Y-m-d H:i
O kodėl aš turiu mokėti tokį idiotišką PVM? ES PVM yra nustatytas nuo 15 iki 25 procentų. Tai ko durni lietuviai lenda į subinę ir taikosi į didžiausią? Kodėl automobilinėms dujom akcizas 10 KARTŲ didesnis nei Europoje? Šūdas o ne valstybė surenkanti 70 nuošimčių pajamų iš akcizo, muito ir PVM. Reikia mąstyti o ne "taupyti, diržus veržtis". Dabar Fizikos laborantai su subine mąsto, tai ir gyvenam šitaip. Į GATVĘ.......... ....
 
 
+4 # Ats: Apie dalbajobus buržujusnu idomu Y-m-d H:i
Plius dar uz tokias rasliavas jus gaunat visuomenes kirsintoju varda, nes varot ant visu kurie jums uzkliuna, krc, ispudis, kad susipyke su gyvenimu. Tai pasakykit, koks eilinis zmogelis noretu prisijungt prie sitos jusu shunu gaujos? Jus per daug pateisinat savo dalykus. Panasiai kaip pateisinat pvz., savo rukyma arba gerima: rukot cigaretes, kurias gamina stambios nuodu korporacijos, geriat alkoholi, nuo kurio neistengiat blaiviai mastyt. Teisindami tai, rashot straipsnius kaip koks random skinas nuluzo ant suoliuko prisigeres. Taigi butu tokie patarimai: paieskokit bendros kalbos su paciais savim ir su proletariatu, ir jei stumiat, tai argumentuotai, nes jusu emocinius svyramimus ne visi isgyvena. Toli grazu ne visi.
 
 
+3 # Atleisk, bet esi kvailaspinčius Y-m-d H:i
Tie snarglėti ciniški paaugliai, kurie žiūrėjo Radioshow, ir tos saloninės poniutės, kurios žiūri Ramanausko vedamus TV renginius, nėra anarchistams įdomi auditorija. Tegul sau žiūri ir dievina arogantiškąjį Algiuką. Apseisim be šito mėšlo.

O antras tavo komentaras apskritai ne į temą, parašytas šiaip sau, kad tik ką nors parašytum. Jeigu žmogus grasina nušauti, tylėti negalima. Kur gi čia kiršinimas? Apie rūkymą ir alkoholį - patylėsiu. Atsibusk.
 
 
0 # Ats: Atleisk, bet esi kvailasnu idomu Y-m-d H:i
Tai kokia auditorija jums idomi? Atrodo, kad tik patys sau esat idomus.

Dar vienas saves teisinimo pavyzdys: jeigu kas grasina nusauti, tai nereiskia, kad reikia purvais drabstytis. Kirsinimas tame, kad straipsnis su emocijom ir be normaliu argumentu. Ir be to, grasinimas nusauti nera bloga ir rimta, jei ketintu nusauti, tai tikrai nesakytu, o imtu ir padarytu. Prasau, netylek apie rukyma ir alkoholi - prizadink mane. Prasau, pasakyk, kad daznas anarchistas neturi ne kruopelytes valios atsispirti nuo alkoholio ir/ar tabako, kuriu vienas kelia didziausias socialines problemas, o kitas nesa pelna didelems korporacijoms. O rasti straipsniu apie alkopatriotus a.lt'e nesunku. Jus taip darot: skiriasi skonis, tai butinai apjuodinsit. Jei neizvelgi zmoniu kirsinimo cia, tai pats esi kvailas.
 
 
+4 # Atleisk, bet esi idiotaspinčius Y-m-d H:i
Idiotizmo viršūnė: JEI KAS GRASINA NUŠAUTI, TAI NEREIŠKIA, KAD REIKIA PURVAIS DRABSTYTIS.

Panašiai kaip: JEI KAS TAVE NUŠOVĖ, DAR NEREIŠKIA, KAD GALI KEIKTIS.
 
 
+4 # as is kaimomcpiktaskaimietis Y-m-d H:i
manau vilius rasydamas apsiverke. labai emocionalus tekstas. dar labiau visko sureiksmint beveik neimanoma. Produktas tas jusu visa lietuviska anarchija, sitas straipsnis puikiai tai irodo. kibernetines riauses. apgailetina. bet aciu, sugaisau laiko, pamasciau, padeliojau sakinius.
 
 
+9 # Ats: Apie dalbajobus buržujusDriežo Katrė Y-m-d H:i
tiesą sakant, o koks tas tipinis anarchistas, besikėsinantis į sotų ir komfortabilų debilų gyvenimą?
Ėgi toks pats dalbajobas buržujus, besitrinantis kokioj nors reklamos firmoj ar panašioj organizacijoj, sunkiai dirbantis - na ne tam, kad kekšės pigiose televizijose vartytųsi kaip inkstai taukuose, o tam, kad atidirbtų skolas bankui už ne pagal kišenę įsigytą butą, piktas ir susisukęs, ir todėl varganą savo laisvalaikį skiriantis revoliucijos, kurioje ne tik neišdrįstų dalyvauti, bet kurios iš esmės ir labai nepageidautų, organizacijai.
 
 
+1 # cha cha chaNeTiesa Y-m-d H:i
Na ką, PONAI anarchistai, gavote švelnia taukuota mazgote per savo pseudoantisiste minį feisą?

Reikėjo šalia "dalbajobo" Ramanausko padėti ir "intelektualo" Normano nuotrauką - būtų du broliai dvyniai.

***
 
 
-3 # ?????pinčius Y-m-d H:i
Kas, kada, kur, kaip gavo? Kažką praleidau?
 
 
0 # Sunku kažką pamatyti, kai žiūri užsidengęs akisNeTiesa Y-m-d H:i
:)
Taip, praleidai, mentalinį smūgį į saulės rezginį...
 
 
0 # Apsispręskiteen arche Y-m-d H:i
Vieni kaltina anarchistus asocialumu - neva visi jie yra valkatos, benamiai ir badarbiai, mėgtstanys žolę ir alkoholį. Kiti, priešingai, sako, kad anarchistai yra respektabilūs buržujai, laisvalaikiu sėdintys prie interneto... Taip pamažu kuriami įvairūs baubai.

Į visas tokias nesąmones atsakyčiau, kad tarp anarchistų yra visokių sluoksnių atstovų, išskyrus aukščiausiuosiu s. tarp jų tikrai nėra korporacijų savininkų, bankininkų ir didelių įmonių direktorių. Taigi anarchistų yra visokių, bet juos vienija panašus mąstymas ir nuostatos. Visi jie pasisako už socialinį teisingumą, savivaldą ir savitarpio pagalbą.
 
 
+2 # Ats: ApsispręskiteNeTiesa Y-m-d H:i
Cituojamas en arche:
... tarp anarchistų yra visokių sluoksnių atstovų, išskyrus aukščiausiuosius. tarp jų tikrai nėra korporacijų savininkų, bankininkų ir didelių įmonių direktorių....


Yra anarchistų ir tarp šitų, tik jie giliai viduje rezistuojantys ir disidentuojanty s, todėl ir liko nepriskaičiuoti...

O štai kiek tarp pačių anarchistų yra "pogrindinių" buržujų (tiek buržujų "pagal apibrėžimą", tiek "dvasinių") - čia tai daug rimtesnis klausimas.

***
 
 
+2 # Ats: Apsispręskitenu idomu Y-m-d H:i
Cituojamas en arche:


Į visas tokias nesąmones atsakyčiau, kad tarp anarchistų yra visokių sluoksnių atstovų, išskyrus aukščiausiuosius. tarp jų tikrai nėra korporacijų savininkų, bankininkų ir didelių įmonių direktorių.Taigi taigi, prisivapsejai, anarchistu kvazilyderis, Darius Pocevičius yra ne kas kita kaip direktorius:

http://www.rekvizitai.lt/imone/neformalaus_svietimo_iniciatyvos/darius_pocevicius_direktorius/

Čia imone tiesiogiai susijusi su LUNI ir ne tik, kaip manot, kodel D.P. lankydamasis kituose miestuose apsistoja ne pas draugus ar bendrabuciuose, bet viesbuciuose? Imone gal ir nera didele, bet negi pagal jus nera anarchistiska va taip va?
 
 
-2 # heheogis Y-m-d H:i
Detektyve-konsp iratoriau, visų pirma, tokiais direktoriais tampama ne iš ypatingo noro, o iš reikalo. Greičiausiai- dėl formalių reikalavimų veiklai, o gal ir dėl didesnių galimybių nusunkt kokį litą geram reikalui. Antra, o kas tau sakė, kad anarchistas negali būti direktoriumi, ar, kad anarchistas jokiu būdu negali apsistoti viešbutyje? Arba tu labai siaurai supranti anarchiją, arba net nenori ko nors suprast ir rašinėji tik tam, kad skleist savo neapykantą kitokiems.
 
 
-1 # Ats: Apie dalbajobus buržujusTomas Y-m-d H:i
Kvailas rašinys. Argumentų nereikia, nes nėra prasmės tokiam dalbajobui ir dėstyti. Koks tokio rašinio tikslas?
 
 
+5 # Niekingas komikasViktoras Butas Y-m-d H:i
Taip jis toks
 
 
0 # Ats: Apie dalbajobus buržujusPociui Y-m-d H:i
PRIDĖJAI Į KELNES bezdaliau? :)
 
 
-4 # Ramanausko komentaras FBdolbajobas buržujus Y-m-d H:i
Žižekas yra marksistinis šūdas įšmatų spalvos batais ir vilko barzda.

"Buržujus" yra bet kuris normalus žmogus, kuriam pavydi anarchistinės šiukšlės ir ineterneto bomžai. Nuo "Bourgeois", pranc.
 
 
+2 # Ats: Apie dalbajobus buržujusNebaugusi skaityti Y-m-d H:i
Normanai, galvą guldau, jei turėtum merginą ar vaikiną ir išlietum susikaupusią energiją, nešvaistytum savęs tokio žemo lygio rašliavoms ir abstraktybėms. Metas pradėti suaugusio žmogaus gyvenimą, juk nebesi paauglys rašykuose. Prarask nekaltybę pagaliau!
 
 
-3 # Normanas - tai beviltiškas atvejisNeTiesa Y-m-d H:i
Cituojamas Nebaugusi skaityti:
Prarask nekaltybę pagaliau!


Kas tokiam dalbajobui duos? Nebent su dalba per rurą...
 
 
+3 # >***+ Y-m-d H:i
Jei ne paslaptis, kiek tau metų?
 
 
+5 # Ne tik dalbajobas, bet ir debilasFB Y-m-d H:i
Algis Greitai ne tik dalbajobas, bet debilas. Užsipuolė Kasparą Pocių, kad šis feisbuke palygino jo mėgiamą Kubilių su Putinu. Ir ką užsipuolė? Kasparą - patį taikiausią iš visų anarchistų. Žodžiu, liežuvio ir smegenų nevaldantis debilas...
 
 
+7 # kusudoku Y-m-d H:i
Bet peliukai vis tiek geri. O kai tik nusimauna kepurytę su ausim Algiuks, taip ir nieko gero. Galėtų prisiklijuot visam laikui, bent linksmiau gyvent būtų.
 
 
+3 # Ats: Apie dalbajobus buržujusteisutis Y-m-d H:i
fail straipsnis ir jusu gyvenymas
 
 
+2 # Prostitutei Algiui RamanauskuiUpe Y-m-d H:i
Algi, oligarchų prostitute, pigus kloune, gautum i liūlį, ir bėgtum skūstis apsižliūmbes. Tu šiukšle, smegenų tvirkintojau, išdulkinęs ne mažiau protų kaip Landsbergis, todėl busi pakartas kartu ant vieno žibinto.
Hasta la vista.

P.S. Linkėjimai nuo Valerkos I.
 
 
0 # Ar ne?Ohooo Y-m-d H:i
Debilka, ne kitaip :)) pati susilygini su tuo kaušu taikydama tą patį metodą - grąsindama. Suauk.
 
 
+1 # Komentarai ne į temąRed. Y-m-d H:i
Viktoro Buto užrašai apie mergaites, ringo kovas ir filmus bus trinami. Viktorai, nusipirk užrašų knygutę. Red.
 
 
+2 # ANARCHOCENZŪRAI - griežtas NE!NeTiesa Y-m-d H:i
Cituojamas Red.:
Viktoro Buto užrašai apie mergaites, ringo kovas ir filmus bus trinami. Viktorai, nusipirk užrašų knygutę. Red.

Na bet juk jie tokie anarchistiški - kaip ir tie anarchodebilų su feikiniais transparantai svetimuose mitinguose...

Ar ir jūs, kaip visos hierarchinės struktūros tikitės pastatyti "teisingą pasaulį" naudodamiesi dvigubais standartais?
 
 
+2 # jejeogis Y-m-d H:i
Mes nesitikime "pastatyti", mes tikime, kad žmonės patys pasistatys. O ko tu tikiesi?
 
 
+3 # AWO statytojai...NeTiesa Y-m-d H:i
Cituojamas ogis:
Mes nesitikime "pastatyti", mes tikime, kad žmonės patys pasistatys.


Aha, pastatys patys, bet jūs labai norėtumėte kad statytų būtent pagal jūsų projektą ir jūsų vadovaujami...

Nes gi baisi neteisybė, kai tie "žmonės" užsimano ką nors statyti ne pagal jūsų įsivaizduojamą "Anarchistinį World Order", o pagal savo moralės principus, a ne?

Apskritai, jūs - PONAI anarchistai - ir tai, ką jūs vadinate - "žmonės", tai du visiškai atskiri pasauliai besisukantys skirtingomis orbitomis:

- jūsų orbitos centre - egocentriška savimi patenkinta asmenybė, trykštanti 100-procentiniu buržujiniu hedonizmu;

- o "žmonių" pasaulis sukasi apie tai, kaip gi pagaliau susitvarkyti VISUOMENĖS (o tuo pačiu ir savo) gyvenimą, kad visokie parazitai bei degradai nebeknistų proto ir netrukdytų NORMALIAI (visomis prasmėmis)ŽMONI ŠKAI gyventi.
 
 
0 # isZisiz Y-m-d H:i
Matyt beprasmiška tau kartot ko čia kas nori, nes tu matyt geriau už mane ir visus kitus žinai. Bet nieko kitko ir negalima tikėtis iš tokio kaip tu personažo, kuris visada įtaria pasaulinį sąmokslą, o kai jam sakoma "taip", jis visada atgal rėkia "ne".

"jūsų orbitos centre - egocentriška savimi patenkinta asmenybė, trykštanti 100-procentiniu buržujiniu hedonizmu"- ne, bet rimtai, ar tu esi gyvai mates ir bendraves bent su vienu anarchistinių pažiūrų prisilaikančiu Lietuvos žmogumi? Ar tu esi bent vieną straipsnį iš a.lt iki galo perskaitęs? Manau, kad tu čia tik isteriškai reklamuoji savo svetainę ir trolini.

Vis tik įdomu, kad paskutinis tavo sakinys visai neblogai nuskambėjo. Nors pabandžius išsiaiškint kas yra tas normalus ir žmoniškas gyvenimas tur būt pasimatytų ir prieštaravimai. Bet aš jau prisibijau ir klaust tokių dalykų. Ne, geriau nereikia, geriau eik rašyt savo opusų, mažiau čia to purvo bus.
 
 
+2 # Būtent, visi klysta, tik aš (o gal jūs) - neNeTiesa Y-m-d H:i
Būtent, kad kartais prisiverčiu ir perskaitau jūsų neįkainojamus perlus žarstomus tokiems kiaulėms kaip aš...

Būtent, kad esu bendravęs...

Ir būtent todėl dar matau prasmę trolinti šioje minties šventovėje, nes tikiu, kad tokių kaip Normanas ar jo moteriškų atitikmenų, jūsų tarpe ne tiek ir daug...

Bet kaip žinia, net ir mažas šūdukas, didelę medaus statinę paverčia šūdu.
 
 
+4 # Nieksai sunervinoViktoras Butas Y-m-d H:i
Ko cia visi prie manes priskabino. Visų nesamones palieka, o mano viso tokio mintis trina
 
 
+1 # ;Rabarbaras Y-m-d H:i
Jūsų, momentščiko kliedesiai, man kartais prasirodo prasmingesni ir naudingesni, nei visokių normanų, anarchije.lt vadų "erelio nosis, žvilgsnis į niekur" ir kitų panašių veikėjų rašliavos.
 
 
+6 # deja vu+ Y-m-d H:i
Atsirado žmogus (Normanas), kuris išdrįso parašyti neigiamą (t.y. teisingą) atsiliepimą apie proto ubagą, dvasios iškrypėlį, kultūrinį invalidą ir moralinį išsigimėlį Ramanauską-Grei tai ir visus jo likimo brolius, tai dabar komentaruose toks jaunųjų megztaberečių antplūdis, kad jautiesi lyg būtum atsidūręs aikštėje, kurioje vyksta TS-LKD mitingas. Esu linkęs pritarti Viktoro Buto nusiskundimui - jo briednės iš tiesų turiningesnės, protingesnės ir mažiau nusipelnančios būti ištrintos, nei didelė dalis kitų komentarų.
 
 
+3 # Kokia reakcija :)))Paprastas Y-m-d H:i
Pirmiausia tai norėčiau pastebėt, kad "jūsų španos sukelta suirutė" neprasidės, tai ir pergyvent, kad būsit nušauti nėra ko :))) Šiaip iš tikro esat baisiai atitrūkę nuo realybės jei nesugebat realiai įvertint savo pozicijos ir šitaip reaguojat į kažkokio mikimauzo pirstėlyjimą. Aišku Normanui Ramanauskas ne eilinis išsišokėlis ir juokdarys, o ŽVAIGŽDĖ, todėl matyt taip stipriai ir sureaguota į jo pasisakymą.
 
 
-1 # salin burzujusproletare Y-m-d H:i
i Sibira juos - tegyvuoja proletarai!!!
 
 
0 # Naudokites smegenimKarl Marks Y-m-d H:i
Jeigu nesuprantat kodėl protestuojat, tai geriau išvis neprotestuokit. Anarchijoj niekas negali egzistuoti ir visada atsiras,tas kuris pasinaudos situacija,kaip pvz.afrikoj.Kai p gali kažką pradėti,jei anarchija neturi vadovo,nes jei yra vadas,tai ne anarchija."Occu py" nėra prieš turtingus nuteiktas judėjimas,o prieš korumpuotus politikus ir jų valdymo sferą,prieš įstatymus kurie skirti bendriems interesams ginti.Tikslas pasiekti demokratiškumą. Jeigu protestui reikalingas leidimas ar čia demokratija? Ar valdžia dirba žmonių interesams ar tik savo ir tu kurie juos rėmė rinkimų kompanijos metu? Demokratija,kai valdžia dirba žmonėms,o ne sau.Žmogus neturi bijoti valdžios,nes valdžia dirba žmogui. Niekas neturi apriboti galimybės išsakyti nuomonę ir už išsakytą nuomonę bausti.
 
 
+2 # Ats: Apie dalbajobus buržujusKarl Marks Y-m-d H:i
Kodėl nebaudžiami tie kurie demaskuoti? STT dirba,bet ar teismai dirba?
 
 
+1 # Ats: Apie dalbajobus buržujus. Y-m-d H:i
oj jus anonistai, nebutu fasisttu ar komunistu, eitumet pries socialistus, bi tik gerkles palaidyt ir veliavom pamosikuot. Jusu idejos tik ant liezuovio. Akli kaip kurmiai, bet ir tie is po zemes islenda saulej pasisildyt.
 
 
+1 # Ats: Apie dalbajobus buržujusJonas Y-m-d H:i
Prisimenu, kaip Algis Greitai per vieno užsienio atlikėjų koncertą prie įėjimo į areną nepanoro stovėti šimto metrų eilėje ir prasigrūdo į priekį nusitempdamas krūvą kitų žmonių iš paskos. Manau tai viską pasako apie šį žmogų.
 
 
0 # pabaigaPasaulio Y-m-d H:i
Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, niekada nebus taikos..ziauria u nei ziauru, bet taip yra. Visi tik sneka apie geri, bet niekas nieko nedaro, o tik dar labiau kenkia. Parazitai, ka padarysi..
 
 
0 # ATS: Apie dalbajobus buržujusTomas Y-m-d H:i
aš tai manau reikia nekreipti dėmesio.
 
 
0 # ATS: Apie dalbajobus buržujusone world one body Y-m-d H:i
xebryte, paziurekit sita filma http://youtu.be/5n1p9P5ee3c