Vilis Normanas. Lietuvoje – rojus nacistinėms šiukšlėms
politika

grazulis uoka buskevicius sustauskas        Kol kas neteko girdėti, kad per seksualinių mažumų eitynes besiskeryčiojusios būtybės – P. Gražulis ir K. Uoka – būtų pasmerktos net pačių politikų. Nepanašu, kad didelių bausmių jie sulauktų ir už paprastą viešosios tvarkos trikdymą. Nors kiti tokiu atveju jau seniai būtų turėję sumokėti milžiniškas baudas.

 

Daug baisesnis dalykas, atrodo, buvo pati taiki akcija, o ne šitie pusiau žmonės, pusiau gyvuliai. Sugyvulėję „vertybių“ gynėjai tapo beveik didvyriais, tuo tarpu tie, kas gynė žmogaus teises ir taikiai žygiavo, – pamiršti ir niekam neįdomūs. Na taip, akcija tikrai neprovokavo jokių neramumų ir dėl to tapo niekam neįdomi. Įdomiais ir dėmesio vertais personažais virto du klounai, kurie nusipelnė atviro ir nedviprasmiško visų politikierių pasmerkimo. Tačiau taip neatsitiko.

 

Kiekvienas prabilęs „prieš“, būtų apšauktas tų, kurie „už“, vadinasi, palaikytas tautos kenkėju ir iškrypėliu. Apgailėtina nuostata, ypač turint omeny, kaip kai kurie šiukšlės iš valdžios mėgsta deklaruoti ginantys žmogaus teises ir vertybes.

 

Tačiau ar tai, kas nepopuliaru, gali būti politinė vertybė? Ar tai, kas nepadeda kilti reitingams, o juos smukdo, verta valdžios asmenybių dėmesio? Žinoma, kad neverta. Štai kodėl turime tokią situaciją, kai bet koks valdžioje sėdintis kvailys gali kelti neramumus ir draskytis kiek tik nori: tokie supranta, kad nebus pasmerkti ir sąmoningai nori atkreipti į save dėmesį. Patvirtinti, kad jie yra dorybingos ir moralios asmenybės. Nors visi tokie veikėjai geriausiu atveju verti šiukšlių epiteto.

 

Tai ne tik prieš žmogaus teises kovojančios padugnės – tai žmonės, kurie įkvėpia tuščius žmones daryti tą patį. Už tokius nusikaltimus reikėtų bausti griežtai. Bet kol kas atrodo, kad jie ne tik nesulauks reikiamų bausmių, bet ir taps savotiškai „pasiaukojusiaisiais“ dėl geresnės ateities, jei ir bus truputį nubausti. Taip taps dar didesniais didžiavyriais.

 

Dėl to, kad Lietuvoje neliktų jokių nesveikų žmonių. Kad visi būtų vienodi ir į pasaulį žvelgtų vienodai. Viena tauta, viena ideologija, viena rasė.

 

Lietuva – lietuviams! Gėjai lauk, lesbietės – velniop! Palikim išrinktuosius. Kaip Platonas ir sakė. Kitus išskerskim. Išskerskim visus netradicinės šeimos atstovus. Visus bambalius. Nachuj jie reikalingi?

 
 

Lietuvai reikia ne žmonių – Lietuvai reikia tradicinių piliečių. Paklusnių kiaulių. Išsigimusių vergų. Nemąstančių bukapročių. Lietuvai reikia kuo daugiau nacistinio šlamšto, kuris reikštų „patriotizmą“. Ši šalis tokia patriotiška, kad net verčia vemti. Su geriausiomis nacizmo tradicijomis ir geriausiais Hitlerio alter ego. Debilais, psichiniais ligoniais, rėksniais iš tribūnų, fanatikais, kvailais juokdariais.

 

Būtent todėl sakau, kad Lietuva yra rojus nacistinėms šiukšlėms. Jos čia gali jaustis svarbios ir įtakingos. Nes mes ne progresuojame, bet regresuojame. Ir tai akivaizdžiai patvirtino paprastos eitynės už žmogaus teises, kai joks viešas asmuo taip ir neišdrįso pasmerkti kėlusiųjų neapykantą, nes per daug rūpinasi savo reputacija.

 

Niekas neužstoja tų, kurie yra pasmerkti viešai neapykantai. Visiškų degradų tauta. Kuri gal jau ir nepabus iš hitlerinio sapno apie patriotizmą ir kitas iliuzijas.

 
2010 06 12

 

 

Komentarai  

 
0 # pritariuvaidas Y-m-d H:i
shaunus straipsnis!
 
 
+2 # Jai galima keiktis tau tai ir man galimaIgnasijus Y-m-d H:i
Tu man atsakyk, kokio tu nx velnio sedi Lietuvoj ir skleidi, supista sovietine propoganda, jai tau ce taip blogai? Pisk i koke Olandija, susirask sau vyra gamaseka, isivaikinkit koki nigeriuka ir kruskites, kruskites ir kruskites.
 
 
0 # /pekA Y-m-d H:i
"Visiškų degradų tauta. Kuri gal jau ir nepabus"
Taip ir yra.Pridurčiau: chamai,išnaudot ojai,melagiai,s adistai.Taškas.
 
 
+1 # ...... Y-m-d H:i
Didziausi degradai sitoje tautoje tai tokiu straipsniu autoriai.

Jau geriau nacistine siuksle nei ultraliberalas tolerastas neklausdamas palaikantis betkoki judejima. atmatos nesugebantys galvoti o tik sekantys paskui labiausiai toliaruojanti nes tai madinga europoje.

O normano rasinelis su jo vaikiska hiperbolizacija visko priekyje.
 
 
0 # ka palaiko liaudis, darbo liaudis !!!Kostia Y-m-d H:i
jei ne " mentai musorai". tai iskrypeliai ir ju draugeliai butu issimaude Neryje. Toks " populiarumas " yra daugiau, negu apgailetinas.

Homofobija - tai ne sex. mazumu baime, tai visuomenes savisaugos instinkas. ( Evangelija pagal Kostia )
 
 
0 # -fth Y-m-d H:i
Tuščiais žmonėmis lengva manipuliuoti, o kai žmogus negali ar nesugeba nieko pasiūlyti ar parodyti, jis pasirenka lengviausią kelią - tapti šiuolaikiniu lietuvišku "patriotu" ir prisijungti prie kitų tokių pačių. Jie susiburia į grupę ir yra vadovaujami vieno protingesnio "vado", tačiau jaučiasi laimingi priklausydami grupei. Tokie jau tie gyvulių instinktai.
 
 
0 # Gay KisspekA Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=PH11LH6MfG0
 
 
0 # -fth Y-m-d H:i
- Europos sąjunga ir gėjai prievartauja mūsų vaikus, ojėi.
Nekyla toks triukšmas dėl išsigimėlių, prievartaujanči ų jūsų dukteris miškuose ar kitokių atliekų, žudančių stotelėse dėl mobilaus telefono. Kodėl? Čia jau jūs turėtumėte atsakyti.
O galbūt serganti visuomenė mėgina dangstytis po koncervatyvių pažiūrų šydu?
 
 
0 # varnas akies nekertagintazaras Y-m-d H:i
kodel sitos svetaines niekas nepersekioja ir uzdaro? Todel,kad,Pyder ai tarnauja PYDERU VALDZIAI! Kada nors teks uz viska atsakyti! ir uz ta supi-sta koda apacioje(anarch istineje svetaineje????? ???????) Gavno politicanojudoa jnarchoisviete!
 
 
0 # kvanu Y-m-d H:i
kol kas Lietuvoje rojus tokioms šiukšlėms kaip šitos rašliavos autorius
 
 
0 # svejkikasparo pociaus bachuras Y-m-d H:i
kaip sekasi?
 
 
0 # LESBIAN ♥ KISSpekA Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=e-dhLz7Xpy8&has_verified=1
 
 
0 # nuomonekaukas Y-m-d H:i
Dabar apie skundimasi Lietuva ir jos zmonemis: panasu i despreratiska klyksma. Tartum kai gyvunas negali nieko padaryti, tai... jis reikia, staugia, cypia, inkscia ir pan. Tartum noredamas ka nors pasisaukt i pagalba arba nuvyti ta siauba. Manot tai pades???
Zmones ir taip jau pilni sito meslo, tu asaru, tos neapykantos, to 'nachuj, kurva ir blet'. BET tai nepadeda! Ir... spekit kodel, a???

Jei kas nors blogai, tai...
IMKIT IR PADARYKIT! Varot varot varot, stumiat stumiat stumiat ir pilat pilat, ir pilat srutas ant tu 65tukst kv km teritorijos ir zmoniu, kurie joje gyvena. Kokia prasme??? Lengviau pasijauciat?

Del sio straipsnio prasmes ir pasekmes - nieko naujo. Vel kazkas klykia, vel kazkas apvemiai ir rezultatas... vel toks pats?

Mano pasiulymas toks: ivertinkite padeti, uzsibrerzkit tiksla ir vykdykit plana. Jeigu nepavyksta - VEL. Ir VEL ir VEL ir VEL.

Laisvas protas + valia. Manau, tai turetu buti sekmes formule.

Na, o jeigu tik klyk tesugebat, na, tai tuomet... ka?
Kaip zinoti kur yra paprasti zmones??? Jie tikslui pasiekti panaudoja tik minimuma :-)

Galiausiai, jeigu matot, kad nieko nebus, tai... gal tyliau pasitraukti tausojant savo ir kitu sveikata, uzuot vis skleidziant destrukcija?

Na,o ka as? As pasuksiu i moksla. Nes kaip vienas protingas zmogus pasake: 'politika - laikina, o formule - amzina'.

Bet jeigu JUS pasukote i politika (o tokie zmones tikrai yra reikalingi), tai... atlikit darba gerai, ok ;-)?

Nors as esu tik paprastas zmogelis, taciau man ir nereikia buti profesoriumi, kad pamatyciau tokius stambius dalykus (t.y. kam sekasi, o kam ne ir/ar pan.).

Tokia mano nuomone. Komentarai tam ir skirti, tiesa?
 
 
0 # Džiaugiames visiViktoras Butas Y-m-d H:i
Kad prisimenam savo tėvyne Sarmatia ir savo protėveviu pavelda. Va zmones vietomis vidurį baltos dienos žygiuoja, kur kartais naktį aš prasninešu http://www.youtube.com/watch?v=FaY39I7cLs8
 
 
0 # vdujacekas Y-m-d H:i
užgauliojimai
 
 
0 # menkaliokaswind Y-m-d H:i
na, plūsdamas keiksmais (kas parodo argumentų stoką), mielas autoriau, nelabai kuo ir skiriesi nuo visų šiukšlių. kad ir tų pačių nacistinių. man tai graudu, kad tokie skersaraščiai, tenorintys irgi visus pritempti, tik jau prie SAVO kurpaliaus, drįsta anarchistais vadintis.
pasilieku teisę būti savaprotiškai mąstantis.
 
 
0 # kaukuipekA Y-m-d H:i
"Kaip zinoti kur yra paprasti zmones??? Jie tikslui pasiekti panaudoja tik minimuma"

kaukas - tipiškas VU produktas.Privi so mano gimtinėje snobų,kad juos kur...
 
 
0 # cha cha chanox Y-m-d H:i
Labai geras filmas!

p.s. man gėda, kad esu Lietuvis! Tegul būna prakeikta šita fašistų šalis, kurioje gimiau.
 
 
0 # Vilis Normanas. Lietuvoje – rojus nacistinėms šiukšlėmsDonatas Y-m-d H:i
na tikrai liūdna šioje žemelėje tiems kurie mato platų vaizdą ir nebegali sutilpti į siauro mąstymo, prisitaikymo ir provinciališkum o rėmus... ypač bloga nuo politinės ir socialinės chuinios...akiv aizdu, jog valstybė eina kažkur atgal velniop link supisto nacionalizmo, tik turbūt patobulinto, nes jau yra internetas ir televizoriai... tikras žingnis atgal, nes labai mažai žmonių Lietuvoje iš vis abejoja valstybės ir jos institucijų reikalingumu... tiesa sakant, dabar labai daug žmonių Lietuvoje nekenčia valstybės, bet neįsivaizduoja savo gyvenimo be jos...čia kaip kažkoks supistas neurotinis kompleksas: "aš nekenčiu savo mamos, bet negaliu pasirūpinti pats savimi...mama, padaryk valgyti, suplauk indus, išskalbk marškinius"...b loga man nuo tokio požiūrio...feeeeeee....
kita vertus...gamta šiame krašte labai graži...
 
 
0 # AleksandrAleksandr Y-m-d H:i
DAVAI DAVAI anarchistai vaziojam į kirgizija kvoot tu fasistais !

Aleksandr ir jo tiavas jau susiruosie !

Skambianu i rasijos ambasada sake rusakalbiai irgi nori vaziuot kartu !
 
 
0 # Viliui DebiliuiAutoriui Y-m-d H:i
Straipsnio autorius imbicilas mokantis rėkaloti kai sėdi savo priperstam kambarį, ko neateini parėkalot kai tie "fašistai" "siaučia"? kelnės pylnos ?
 
 
0 # ATS: Vilis Normanas. Lietuvoje – rojus nacistinėms šiukšlėmsokidoki Y-m-d H:i
gal jie ten visi daug pideriukai nu kaliuzei susimtysim naciukas