„Nepriklausomos“ Baltarusijos vaikai (video)
politika

baltarusijos veliava        Liepos 3-ąją Baltarusijos piliečiai gavo eilinę valstybinio patriotizmo porciją. Šalis šventė nepriklausomybę, nors jokios nepriklausomybės nėra nė padujų, išskyrus valstybės nepriklausomybę nuo savo piliečių. Juk valstybė gyvuoja nepriklausomai nuo mūsų, su mumis nesiskaito ir spjauna į mūsų nuomonę. Valstybei patogu išnaudoti nuolankius, į įstatymų gardą suvarytus piliečius.

 

 Todėl liepos 3-oji yra tikra šventė tik „šalies šeimininkams“ – biurokratams ir mentams. Jie šią šventę vėl šventė už mūsų pinigus.

 

Vis dėlto naivuoliai politikai, migdantys mus šventinėmis dekoracijomis bei stebukladare televizija, niekada nesugebės nuslėpti to, kad guli pačiame paviršiuje. Mes, Soligorsko anarchistai, valstybinės šventės proga norėtume praskleisti dirbtino „stabilumo“ maršką, už kurios slypi nemaloni realybė.

 

Šiame videofilme jūs neišvysite teigiamų herojų maskarado, jame nėra dekoracijų, tik realus siužetas iš mūsų „klestinčios“ Baltarusijos gyvenimo. Žiniasklaida lūžta nuo valstybės plepalų apie didžiulį rūpestį ir dėmesį, skiriamą jaunimui. Pasižiūrėkite į jį. Šį jaunimą užaugino ir išauklėjo Lukašenkos sistema.

 
 

http://belarus.avtonom.org vertė dp

2010 07 05

 

 

Komentarai  

 
0 # anarchija ir chaosasdaktaras Pocia Y-m-d H:i
Bet tai ir šlykštūs šitie anarchistai siužete.
 
 
0 # uguKostia Y-m-d H:i
Nu bet ir lygis baltarusisku anarKYstu....ar jie myzdami ant lenino paminklu taip kovoja pries fasyzma ? ar kada visa gauja supuola ant dvieju kaimieciu tarpusay kalbanciu baltarusikai tai vadiname " pergale pries fasyzma" ? a jo ...siuskles bendrai visur vienodos - ar tai belarusijoj, ar Lietuvoje, ar kanadoje, ar graikojoje....a pgailetini jus, anarkystai. Radote kuom didziuotis..
 
 
0 # tipiški morozaidgr Y-m-d H:i
Tipiški morozai, iš kurių vėliau išauga tikri nacionalistai - visokie Buškevičiai ir Murzos.
 
 
0 # Lukašenka ant arkliopinčius Y-m-d H:i
http://i41.tinypic.com/f5c1h3.jpg
 
 
0 # NeitikinoVB Y-m-d H:i
Per gerai nufilmuota per aiskiai sumontuota ir pernelyg teisingai sudeti akcentai. Kad tai is tiesu tas kuo norima itikinti labai ir labai abejociau.
 
 
0 # marozaioho Y-m-d H:i
o Lietuvos anarchistai nuo šito jaunimo turbūt skirtųsi tuo, kad kokio nors Lenino paminklui subinę pabučiuotų? ar gal nuo šiemet dar turbūt ir kepuraites šešių vaivorykštės spalvų nešios?
 
 
0 # skiepaimičiurinas Y-m-d H:i
į ketvirtą kartą išsivysto tokia specifinė tarybinių žmonių veislė
 
 
0 # Spice Girls FightingUpe Y-m-d H:i
http://www.youtube.com/watch?v=400PdNFnDBQ
 
 
0 # perdziuvusios kaliauses,pisau valanciu Y-m-d H:i
su vienodom shapockom...gai djurginiai
 
 
0 # Neišlaikiau ir...Kermokas Y-m-d H:i
Nepažiūrėjau iki galo. Jeigu anarchija turi tik tokį pavidalą, tai liūdna. Jau tada geriau bet kas, tik ne tokie mažvaikiai, rėkiantys nežinia ką.
 
 
0 # 123123 Y-m-d H:i
Cia matosi pilna nemokanciu skaityt, paziuri video ir kliedi kazka
 
 
0 # Ar šyrka tau padės?Ar šyrka tau padės? Y-m-d H:i
Anarchistai Baltarusijoje atrodo ne kaip. Kaip jie atrodo Lietuvoje? Vertėtų visiems rodyti kas bus su tavo gyvenimu jei susidėsi su anarchistais ir pradėsi kasdien rūkyti žolę bei leistis širką, taip maištaudamas prieš politikus. Gera priemonė žmonės, kurie nenori būti panašūs į anarchistus. Gaila, kad nerodo per TV. Gyvenk ir pasiek daug, nebūk anarchistu. Nebūk valkata.
 
 
0 # už letuvapatrejotas Y-m-d H:i
fainas filmūkas apie labai teisyngus žmonis. tiknisupratau kadėl letuvos patrejotai kalba mongoliskai. a?