Atlantoje grūmėsi 30 tūkst. būsto negalinčių išsinuomoti amerikiečių (video)
politika

atlanta amerikos vargsai        Nuostabiame Amerikos mieste Atlantoje rugpjūčio 11 d., trečiadienį, visi galėjo grožėtis vaizdu, koks dažnai matomas į stichinės nelaimės zoną numetus krovinį su humanitarine pagalba. Apie 30 000 žmonių grūmėsi dėl tuščių prašymų blankų, kuriuos reikia užpildyti norint gauti finansinę valstybės paramą būsto nuomai. Valdžia tikėjosi, kad negalinčių išsinuomoti būsto Atlantoje bus apie 10 000, tačiau tokių žmonių, pasirodo, yra bent trigubai daugiau. Spūstyse buvo sužeisti 62 žmonės.

 

Šis vaizdas internete komentuojamas labai prieštaringai. Amerikos patriotai sako, kad toks didelis piliečių aktyvumas yra dar viena amerikietiškos demokratijos pergalė. Ne tokie patriotiški žmonės primena, kad 30-40 mln. Amerikos piliečių praminta tik gaudami talonus maistui. Jie klausia: „Ar ne per daug nevykėlių šalyje, kuri jau 200 metus žengia į šviesų kapitalizmo rytojų?“

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 
Parengė N.K.
2010 08 16

 

 

Komentarai  

 
-1 # Reikalaujame daugiau nemokamų, talonų maistui ir namams.Viktoras Butas Y-m-d H:i
Tokie žmonės, niekada nesugebės patys save išlaikyti, tik kaltins valdžia. Garantuoju, kad iš ten susirinkusių minios kiekvienam išdalink po 1000000, ir po 3 metų jo neturės 99,9 proc, o dauguma tik dar didesnes skolas. Apie susirinkusiųjų odos spalvą jau geriau patylėsiu, (kad nesusilaukčiau piktų komentarų), bet pagrindinė skurdo priežastis, tingėjimas dirbti ir finansinis neišprusimas.
Pora pvz iš savo pažystamų. Prieš kokius 8 metus mano geriausias draugas nuvažiaves kaip studentas į JAV per nepilnus 3 mėn užsikalė virš 20 gabalų. Dirbo per du tris darbus. Retai kada išėjo pamiegoti bent 4 valandas, paskutinias 2 savaites vien keliavo. Pačiam darbe dirbantis amerikonas(aišk u juodaodis) paprašė paskolintų grinūjų. Draugas galvoja, kad jis 20 gabalų (kažkur 5 tūkst žalių) per gyvenima neturėjas. Per tris mėnesius draugas pakeitė gal 5 darbus, ir gan visai gerai įsitvirtino, pakilo pareigom, išmoko geriau šnekėti angliškai. Pliusas, jam pačiam, kad buvo ekonomistas pagal specialybe. Nes amerikonams dzin, ką tu čia baigias ar ne.
Kitas pvz yra kaip ir labai tolimas giminaitis iš Alytaus. Dirbęs Lietuvoj Apsaugininku išvažiavo į Jav prieš kokius 6 metus. Kalbos nemokėjo praktiškai nė bum bum. Jau statosi antrą namą, o pirmą tuoj išnuomos. Planuoja įsigyti ir daugiau nekilnojamojo turto. Pradėjo dirbti paprastu, statybininku, greitai pkilo pareigom iki brigados vadovo, dabar dar kažkuo aukščiau. (Vadovauja amerikonams) Prie darbo kai ėjo papildomai siuntė mašinas į Lietuva, dabar dar vietoj JAV kažkokį bizniuką suka su mašinom . Kaip tik šią vasarą buvo grįžęs aplankyti tėvų ir susidėti pigiau dantų(užsimetė štangą sportuodamas) tai juokėsi iš kaimynų amerikonų, namų, kad visą gyvenimą gyvena lūšnose ir neišsimoka. O va pas jį tai maždaug bus namas kaip ir dera Lietuviui.
Taigi kaip sakoma. Durnių ir Amerikoje muša. Durnius ir amerikoje durnius.
 
 
0 # Skirta ipViktoras Butas Y-m-d H:i
Atvyksta ne iš Pokumunistinės, o iš Sarmatijos regiono. Darbštumą lemia, vis dar išlikę sarmatiškos kultūros likučiai ir žinoma genai.
 
 
+1 # skirta (:))Viktoras Butas Y-m-d H:i
Dėl traumų per visą gyvenimą tai tikrai man ne kas. Trūkiai, plyšimai, išvaržos, sumušimai ir ttt. Jokiam JAV ar kitur aš visokiems juodaodžiams ir žydams nedirbau ir nedirbsiu.