Agitacinis plakatas: Ko nori ES bosai ir ko nori Europos anarchistai?
politika
ko nori bosai ir anarchistai 0        Negalėdami patekti į didžiosios žiniasklaidos puslapius, anarchistai yra priversti suktis savo jėgomis. Internete galima rasti tūkstančius pačių įvairiausių anarchistinės pakraipos agitacinių lapelių, atsišaukimų, brošiūrų, plakatų, lipdukų ir knygų. Štai vienas iš plakatų, kurį platina portalas www.anarchism.ws. Jo autorius lygina Europos anarchistų ir korporacijų vadovų požiūrius į globalizaciją bei ES plėtrą.
 
Ko nori ES bosai?
 

– europinio masto privatizacijos, biudžeto apkarpymų ir atleidimų iš darbo;

– tokios Europos, kuri dėl pelno išnaudotų Afriką ir Aziją;

– „Europos kaip tvirtovės“ su rasistine imigrantų kontrole;

– patentų ir didelio pelno iš vaistų;

– dar daugiau farų, kalėjimų ir stebėjimo kamerų bosų turto apsaugai;

– greito reagavimo pajėgų pasaulinės korporacijų valdžios įtvirtinimui;

– europinio nacionalizmo, nukreipto prieš visą pasaulį.

 
Ko nori anarchistai?
 

– darbininkų savivaldos ir viešųjų paslaugų plėtros;

– solidarumo su Afrikos ir Azijos žmonėmis, kaip pasaulinės revoliucijos dalyviais;

– laisvo žmonių judėjimo be sienų kontrolės;

– nemokamų vaistų visiems, kuriems jų reikia;

– nelygybės ir ją palaikančios sistemos panaikinimo;

– militarizmo, karų ir armijų kracho;

– pasaulinio darbininkų solidarumo.

 
Parengė RB
2010 08 22
 
ko nori bosai ir anarchistai

 

 

Komentarai  

 
0 # trys skirtumaikre Y-m-d H:i
Korporacijos ir valdžia - už globalizmą
Nacionalistai - už antiglobalizmą
Anarchistai - už alterglobalizmą

Alterglobalizmas (alternatyvusis globalizmas) - tai ant kojų pastatytas korporacinis globalizmas, kada pasaulio žmonės vienijasi "iš apačios".
 
 
0 # Ne laisvam judėjimui, ne nelegalamsViktoras Butas Y-m-d H:i
Kokis dar gali būti laisvas judėjimas ir solidarumas su afrikos šalim, kai šios tuoj sunaikins pusė Europos. Jeigu nesiimsim griežtų priemonių prieš nelegalus, tuoj iš Europos ir Sarmatijos liks tik stovinčios mečetės pelenai ir sudegę automobiliai. Kartais stebiuosi, Boso Hitlerio pranašišku mistiniu įžvalgumu ir tikrai esu įsitikinęs, kad tą naktį jam pasirodęs šviesos angelas, buvo vienas iš mūsų protėvių sarmatijos dievų. Tiesiog blogio jėgos, kovojančios prieš sarmatus iškraipė ir nuslėpė tikrąja jo istoriją. Viskas pildosi. Prancūzija pirmoji, Anglija antroji, o toliau ir visa sarmatija. Ir kovojančių kovojančių prancūzų filmuke, tas įsimintinas kadras užfiksuotas Sarmatijos širdį maždaug ties 1min:14s http://www.youtube.com/watch?v=X0ZqgNu-h0M&translated=1
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
Darbininkai patys ir taip save gali valdyti, sukuria tegul imone ir priima viska bendrai
Solidarizuotis niekas nedraudzia, gali laisvai iseidineti i gatve ir sukauti laisve afrikai
laisvas judejimas sukeltu visiska chaosa ir ekonomikos ir visuomenes zlugima, ir del pigios darbo jegos ir del kriminalu ir del svetimu tradiciju ir del religijos ir t.t.
medikamentai tiems kam ju reikia del sito tik galima kazka rimciau pagalvoti, taciau is kokiu lesu tada reikes vaistus gamintis?
kokia butent nelygybe noreciau suzinoti?ir kokia gi sistema?ir labai jau knieti suzinoti alternatyva tai sistemai, kad ji veiksmingesne negu sita,
del priespaskutinio punkto sutikciau ir liberalizuoti ginklu laikyma.
Solidarizuotis kaip minejau niekas nedraudzia

"bosai" daro tai ka mano jog isgelbes imone ir tas darbo vietas, juk kazkada kiekvienas buvo darbininkas, niekas negime mercedez imones prezidentu. galima pateikti reforma del aeroerdves sujungimu, tiesiog is efektyvumo paskatu ir tuo labiau anksciau ar veliau tas ivyktu, lygiai taip pat, kaip ir su automatizacija ir masinu atsiradimu, liaudis ejo dauzyti tas masinas.
del antro punkto, teisingai reikia baigti jau eksploatacija, europa gali ir pati autonomizuotis ir tiesiog padeti afrikai ir azijai pasiekti si lygi
"rasines politikos" europoje nera, tai draudzia istatymai, tad reikia eilini karta baigti kliedieti, imigracija ir taip nevarzoma, net neziurima kokia tavo praeitis buvo.
ai bbd cia rasineti, jokio skirtumo nebus, anarchistines europos vis tiek nebus, nebent anarchistai patys sau priestaraudami sukurtu ta anarchizma, ir tai neaisku nei koki,nei kaip jis veikt turetu..
 
 
0 # Kodėl Europa miegaViktoras Butas Y-m-d H:i
Pabusti ir kovoti. Nes kitaip greitai neliks nė krikščionybės, nei Sarmatijos, nei laisvės, nė pačių tolerastų http://www.youtube.com/watch?v=6XxbvFu_eR8&feature=related
 
 
0 # ..kuku Y-m-d H:i
Ltu neturi emigrantu problemu, turi kita zmones is cia bega. O cia niekas neatbega