10 aršiausių JAV patriotų ir homofobų, kurie pasirodė esą gėjai
politika

apsimeteliai homofobai        Prieš keletą dienų buvusio JAV prezidento G. Busho homofobiškos politikos architektas, jo rinkimų kampanijos vadovas Kenas Mehlmanas prisipažino esąs gėjus. Šis politikas buvo smaigalyje visų pastangų, kuriomis buvo siekiama uždrausti homoseksualų sąjungas atskirose valstijose. Ar tai išimtis? Ne, deja, tai dėsningumas.

 

Moksliniai tyrimai rodo, kad homofobams būdingas latentinis homoseksualumas. JAV tai jau tradicija, kuomet ir vėl paaiškėja, kad aršus kovotojas už „vertybes ir tradicijas“, eilinį sykį slapta tiesiog slepia savo homoseksualumą. Savo skaitytojams siūlome dešimtuką didžiųjų tradicijų ir vertybių „gynėjų“:

 
 

Spokane meras Jamesas Westas sunkiai dirbo, kad apribotų gėjų teises bendruomenėje. Jis pritarė įstatymo projektui, kuris uždraustų gėjams ir lesbietėms dirbti mokyklose, dienos priežiūros centruose, kai kuriose valstijos agentūrose, o taip pat įstatymo projektui, kuris neleistų valstijai skelbti bukletų su informacija kaip apsisaugoti nuo ŽIV/AIDS. Jis siūlė, kad „bet koks prisilietimas prie lytinių ar intymių vietų“ tarp paauglių būtų laikomas baudžiamuoju nusikaltimu. Tačiau net 25 metus Westas turėjo lytinius santykius su berniukais ir jaunais vaikinais savo bendruomenėje, ir prieš pagaunant buvo dažnas svečias gay.com svetainėje. Jis net siūlė berniukams, su kuriais susidraugavo, darbą mieste mainais į lytinius santykius.

 
 

Šis Vašingtono valstijos atstovų rūmų narys balsavo prieš homoseksualias partnerystes, prieštaravo įstatymo projektui, kuris numatė atsakomybė už diskriminaciją dėl lytinės orientacijos. Tačiau pats atstovų rūmų narys atsistatydino dėl pranešimų apie jo seksualinius nuotykius su vyru už pinigus, kurie netyčia iškilo į viešumą. Žinomas prostitutas Cody Castagna, su kuriuo politikas smaginosi, sakė policijai, kad Curtis pasiūlė jam 1000 dolerių už lytinius santykius. Catagna išsaugojo politiko nuotraukas, kuriose jis dėvi raudoną peniuarą. Nuotraukas jis padarė kerštaudamas, kuomet pamatė, kad politikas piniginėje teturėjo 200 dolerių.

 
 

Bruce‘as Barclay, respublikonų komisaras Pensilvanijoje, yra praktiškai politikos pornožvaigždė. Gavusi 20-mečio vaikino Marshallo McCurdy pareiškimą dėl išprievartavimo, policija apsilankė Barclay namuose su kratos orderiu. Prievartavimo įrodymų policininkams nepavyko rasti. Tačiau jie rado šimtus lytinių santykių su vyrais įrašų, kuriuos Barclay nufilmavo aukštos kokybės stebėjimo kameromis. Buvo akivaizdu, kad lytiniai santykiai tarp Barclay ir McCurdy vyko abiejų sutikimu. Taip pat akivaizdu, kad jo asmeninė pozicija ne tokia jau ir tradicinė, kokią jis pateikinėjo viešumoje kitiems.

 

ashburn4. Roy Ashburn

 

Kovo 3-ąją šiam konservatyviam Kalifornijos valstijos senatoriui, kuris visuomet balsavo prieš bet kokius homoseksualų teises remiančius įstatymų projektus, reikėjo pasilikti namie. Tačiau, jei jis būtų pasilikęs, jis nebūtų taip įspūdingai išsidavęs. Istorija mums pasakoja, kad palikęs gėjų barą su nežinomu vyriškiu, Roy‘us Ashburnas buvo areštuotas, nes vairavo išgėręs. Esminis momentas: jis išvyko iš gėjų baro su nežinomu vyriškiu. Konservatyvių pažiūrų respublikonas R.Ashburnas pripažino radijo laidoje, kad yra gėjus. Politikas per 14 darbo senate metų nuosekliai balsuodavęs prieš gėjų judėjimo šalininkų siūlymus, pareiškė, kad jo pozicija valstijos asamblėjoje atspindėjo rinkėjų lūkesčius, bet ne jo paties „vidinį konfliktą“.

 

craig5. Larry Craig

 

Buvęs Idaho valstijos respublikonas Larry Craigas JAV senate prabuvo 18 metų. Jis balsavo už federalinį įstatymą, kuris uždraudė santuokos teises tos pačios lyties poroms. HRC jam skyrė 0 balų už balsus dėl homoseksualų teisių. 2007 metais jis buvo areštuotas tarptautiniame Mineapolio oro uoste dėl nepadoraus elgesio, nes tualete ieškojo lytinių partnerių ir pasiūlė seksą policininkui, dirbančiam po priedanga. Craigas gynėsi, kad tiesiog buvo plačiai išsižergęs, kad pakeltų popierių nuo grindų...

 
 

Edas Schrockas įnirtingai prieštaravo gėjų teisėms abiejų savo kadencijų kongrese metu. Pradedant tos pačios lyties santuokomis, baigiant homoseksualais armijoje – jis buvo 100% prieš bet ką homoseksualaus. Tačiau 2004 metais Edas Schrockas pasitraukė iš kovos dėl trečiosios kadencijos Kongrese po to, kai buvo sučiuptas su įkalčiais. Video juostoje jis buvo nufilmuotas santykiaujantis su vaikinu už pinigus.

 

allen7. Robert Allen

 

Tiesa ir vėl paaiškėja viešajame tualete. Floridos valstijos atstovą Robertas Allenas areštavo po to, kai jis pasiūlė 20 dolerių, kad atliktų oralinį policininkui, dirbančiam po priedanga vyrų tualete parke. Politikas gynėsi sakydamas, kad jis pasiūlė oralinį policininkui tik todėl, kad bijo juodaodžių ir „nenorėjo būti statiškas“... Taip, tai mums skamba tiek pat prasmingai, kaip ir jums. Statistika sako, kad Allenas, kuris yra vedęs ir turi vaikų, visuomet balsavo prieš homoseksualų teises užtikrinančius įstatymus. Jo balsavimas 90% sutampa su krikščionių koalicija – lobistų grupe, teikiančia įstatymus, nukreiptus prieš homoseksualus.

 
 

Savo Naujojo gyvenimo bažnyčios Kolorade kongregacijai žinomas kaip pastorius Tedas. Kartą per savaitę Tedas šnekėdavosi su JAV prezidentu G. Bushu, dalinosi patarimais dvasiniais ir moralės klausimais. Tedą Haggardą paviešino vaikinas už pinigus, profesionalus masažistas, Mike‘as Jonesas, kuriam pastorius mokėjo pastaruosius trejus metus. Už lytinius santykius. Jonesas paviešino politiką, nes šis pasisakė už homoseksualių santuokų draudimą valstijoje. Jis taip pat pirkdavo kristalinį metamfetaminą, kurį vartodavo kartu su savo sekso partneriu. Haggardas rėmė Kolorado valstijos konstitucijos 43-ąją pataisą, kuri draudžia homoseksualias santuokas valstijoje. O jo žodžiais tariant – jis tik „heteroseksualas, turintis problemų“

 

foley9. Mark Foley

 

Buvęs kongreso narys respublikonas. Šis žmogus vadovavo Nacionaliniam dingusių ir išnaudojamų vaikų centrui (įstaiga, saugojanti amerikiečius nuo seksualinių grobuonių). Taip pat jis parengė įstatymo projektą dėl kovos su interneto pedofilinėmis svetainėmis. Kokia ironija – šis politikas buvo sugautas siunčiant nepadorias žinutes nepilnamečiams. Vienoje žinutėje M. Foley kviečia jaunuolį užeiti pas jį į svečius ir išgerti kokių nors svaigiųjų gėrimų. Paauglys džiugiai priima kvietimą, o kai politikas sako jam, kad nepilnamečiams alkoholis draudžiamas, jaunuolis atsako, kad turi suklastotą asmens pažymėjimą. Taip pat yra užfiksuota, kaip M. Foley ir vienas nepilnametis pripažįsta, kad jie patiria „kiberseksualinius orgazmus“. M. Foley elektroniniu paštu susirašinėjo su nepilnamečiu praktikantu ir kitais jaunuoliais. Vėliau keletas praktikantų sakė, kad jie turėjo lytinių santykių su politiku, kai jiems sukako 18 ir 21 metai. Politiko advokatas viešai patvirtino, kad jo klientas yra gėjus, ir teigė, kad į skandalą įsivėlusį politiką, kai jis buvo paauglys, iš gero kelio išvedęs dvasininkas. Pasitraukęs iš politikos, pradėjo susitikinėti su plastikos chirurgu. Dabar veda savo radijo laidą.

 
 

Vienas žymiausiųjų respublikonų Kenas Mehlmanas, buvęs JAV respublikonų Nacionalinio komiteto pirmininkas bei George W. Busho 2004 metų rinkimų kampanijos vadovas, prisipažino „The Atlantic“ žurnalui esąs gėjus. 44 metų Mehlmanas vadovavo Busho perrinkimo kampanijai. Kampanija naudojo agresyvią prieš gėjus nukreiptą taktiką, platino skrajutes, kuriose rašė, kad liberalai leis gėjų santuokas ir uždraus Bibliją. Yra manančių, kad Busho parama priemonėms prieš gėjų santuoką lėmė jo pergalę, ypač Ohajo valstijoje. Prezidento rinkimų kampanijos metu bene tuzine valstijų vyko referendumai, kuriais siekta konstitucijose uždrausti homoseksualias santuokas. Ne veltui šis politikas vadinamas G. W. Busho homofobiškos politikos architektu. Šis asmuo buvo smaigalyje visų veiksmų, nukreiptų prieš homoseksualų lygiateisiškumą.

 

Net neabejoju, kad panašios „kregždutės“ išskris ir iš Lietuvos Respublikos Seimo. Aršių kovotojų už amžinas vertybes ir tradicijas Seime gausu, tad visa tai tik laiko klausimas

 
2010 08 29

 

 

Komentarai  

 
-1 # Mano nuomonė tokiaViktoras Butas Y-m-d H:i
Dauguma savaime suprantama buvo apšmeižti . O tie kurie iš tikrųjų yra homoseksualista i, tai žmonės supratę kokia sunkia liga susirgo. Kaip ir dera nepasiduodančia m žmogui pradėjo kova su liga ir jos plitimu visuomenėje. Aišku be žmonijos bendrų pastangų šia liga žmonės sirgs ir toliau (Visiškai nėra medicininio, gydymo, švietėjiškos programos apie ligonius ir ttt). Todėl kovai prieš šią ligą turi būti mestos visos pasaulio pastangos ir lėšos. Į tai šie ligoniai ir nori atkreipti visuomenės dėmesį. Pagarba tokiems stipriems žmonėms kurie sau prisipažino ir susitaikė, kad yra sunkūs ligoniai, o visa savo gyvenimą pašventė kovai su šia liga, vardan visos žmonijos labo. Tad negražu šaipytis iš kovojančių ligonių.
 
 
+1 # V. Butuifth Y-m-d H:i
Vardan kokios žmonijos labo? Bent jau mano akimis žiūrint, žmonija pakankamai "išsiplėtė" per paskutinį šimtmetį ir homoseksualumas yra tik teigiamas reiškinys.
 
 
0 # ---serbentas Y-m-d H:i
Na jeigu jie visi gėjai, tai gal jiems geriau žinoti, prieš ką kovoti ir kas gerai o kas blogai? O gal jie blogieji gėjai?
 
 
0 # ...... Y-m-d H:i
Kai žmogus sergantis AIDS kovoja su šia liga ir sako saugotis tai gerai.
Kai gėjus kovoja su savo liga tai jam mat "latentinis homoseksualumas"

Bukagalviai tolerastai.
 
 
0 # HomikasWB88 Y-m-d H:i
Stalinas buvo pederastas. Jis tvirkindavo jaunus nerniukus. Apie tai sklando tik gandai, nes Stalinas išžudė visus liudininkus. Išniekinęs jaunuolį jį nušaudavo rusišku "Nagan" revolveriu į pakaušį. Nemažai homoseksualų buvo aukščiausiuose NKVD sluoksniuose.
 
 
0 # ATS: 10 aršiausių JAV patriotų ir homofobų, kurie pasirodė esą gėjaiLeksas Y-m-d H:i
Dievinu anarchiją! Tik man nepatinka kad anarchizmo apologetai palaiko kapitalistų sukurtas vertybes. Būkim natūralistai ir neignoruokim gamtos.