Prieš tinklapį marksistai.lt surengta kibernetinė ataka
ivykis

marksistai.lt       2010 m. spalio 28 dieną, 13 val., praėjus vos 4 dienoms nuo tinklapio atidarymo, prieš naują neortodoksinio marksizmo tinklapį marksistai.lt surengta kibernetinė ataka.

 

Pasak PHP klaidų registro, 13:16:41 prasidėjo masiniai klaidų grąžinimai. Iš to galima spręsti, jog į serverį buvo siunčiami dideli duomenų srautai, kurie trukdė jungtis vartotojams. „Bombardavimas“ vyko iki pat 13:50:36, kada serveris galutinai „užlūžo“ ir nustojo veikti.

 

Atakos braižas labai panašus į tos, kuri spalio 21 dieną buvo surengta prieš komunizmas.org ir leftas.info tinklapius. Tinklapio techninis personalas šiuo metu stengiasi išspręsti iškilusias problemas.

 
Marksistai.org info
2010 10 28

 

 

Komentarai  

 
0 # Kodel?org Y-m-d H:i
Kodel tarp jusu tinklapiu rekomendaciju ideta fronte.lt? Juk praktiskai ju kvaila demagogija ir simpatijos bolshevizmui yra priesingybe jusu tikslams isreikstiems manifeste.
 
 
0 # apie ką kalbi?pinčius Y-m-d H:i
Gal pridėtum nuorodą?
 
 
0 # vel ylos is maiso? Y-m-d H:i
"prieš komunizmas.org ir leftas.info tinklapius" wtf?. Anarchoidai mat tvaju, taigi ten naftalinines komuniagos ir tiek. Gerai kad bent murzininku kliedesiai buvo uzdaryti, tikiuosi visiems laikams.
 
 
0 # Dariui Pocevičiuifascio Y-m-d H:i
Dariau, o tai kaip tu vertini šitą ataką ? Čia geras darbas ar blogas? Tik prašau nesislapstyti, o atsakyt! Būk vyras, kad ir kaip neonaciškai tai skambėtų :D
 
 
0 # darkaifascio Y-m-d H:i
Tiesiog pamenu, kaip Pocevičius rašė, jog bandys atakuoti patriotai.lt portalą. O abar jam kažkas nebepatinka...
 
 
0 # dariuifascio Y-m-d H:i
http://www.anarchija.lt/politika/246.html?task=view

Anarchija.lt kolektyvas, pasitelkęs laiko patikrintą antifašistinių judėjimų patirtį visame pasaulyje, nuo šiol skelbia virtualų karą visiems Lietuvos „patriotams”, besivienijantie ms tokiuose profašistiniuos e portaluose kaip patriotai.lt.
 
 
0 # ir???? Y-m-d H:i
fascio, čia tu apgailestauji, kad tos pamazgų duobės, pocreotai ar kaip ten ana niekas nehakina( o kam tos atmatos reikalingos?) ar čia bandai girtis, kad tai tu užpuolei marksistus?
nelabai suvokiu kuo viena ir kita susija su anarchija.lt ?
 
 
0 # dakafascio Y-m-d H:i
Gal galėtum apibūdinti terminą "pamazgų duobės" ? "