Lietuvių kilmės respublikonas J. Shimkus: „Nuo ekologinių katastrofų mus apsaugos... Dievas“ (video)
politika

John Shimkus       JAV rinkėjams sukėlė nerimą Respublikonų partijos kandidatas į Atstovų Rūmų Prekybos ir energetikos komiteto pirmininko postą, lietuvių kilmės politikas Johnas Shimkus. Gyventojai stebisi J. Shimkaus požiūriu į aplinkosaugos problemas. Politikas tikina, kad klimato atšilimas ar kitos aplinkosaugos problemos žemei jokių grėsmių nekelia.

 

Sunerimę JAV blogeriai išplatino vaizdo įrašą, kuriame kalbėdamas debatuose apie klimato kaitą ir siekdamas sumenkinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą mažinančias priemones, J. Shimkus pasitelkė „neginčijamą“ dievo žodį.

 

Remdamasis Pradžios knyga, kongresmenas aiškino, kad žemei naujas tvanas ar klimato atšilimas tikrai negresia, mat tokį pažadą Nojui davęs dievas. „Niekad daugiau nebepasmerksiu žemės už žmonių kaltes, nes žmogaus širdies polinkiai yra pikti nuo pat jaunystės. Niekad daugiau nebenaikinsiu visų gyvūnų, kaip esu padaręs. Ligi tik žemė tvers, sėja ir pjūtis, šaltis ir šiluma, vasara ir žiema, diena ir naktis nesiliaus“ (Pr. 8:21–22), – bibliją citavo J. Shimkus.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Anot politiko, žemei pavojaus nebus, kol pats dievas nenusprendė kitaip. „Jis pasiųs savo angelus, kurie skardžiais trimitų garsais surinks jo išrinktuosius iš visų keturių šalių, nuo vieno dangaus pakraščio iki kito“ (Mt 24:31), – pasaulio pabaigos ženklus priminė J. Shimkus. „Tikiu, kad tai – neginčijami Dievo žodžiai apie tai, kas nutiks jo kūrinijai. Pasaulio pabaiga ateis tik tada, kai Dievas nuspręs, kad laikas baigėsi. Žmogus negali sunaikinti žemės. Žemės nesunaikins ir potvyniai“, − sakė į vieną dūdą su pramonės gigantais pučiantis politikas.

 
2010 11 15

 

 

Komentarai  

 
0 # meginos reakcijažiūrovas Y-m-d H:i
žiūrėkite 31-37 sek.
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
o tai gal cia jau apokalipses pradzia? Shimkus kazkodel apie tai nepagalvojo.
 
 
0 # ACAayja Y-m-d H:i
Imho sita nuoroda http://www.youtube.com/watch?v=Jman-Dkjv3Q su Atheist Experience laidos vedejais kur kas geriau, juokingiau ir informatyviau, nes ne visi zino JAV politiku ir gyventoju niansu ir apskritai ne visi mate kazka panasaus.
 
 
0 # ...edv Y-m-d H:i
JAV apžvalgininkai jo kilmės nepabrėžia. Kodėl tai aktualu pas mus..?
 
 
0 # Tipologijaflumen Y-m-d H:i
Manau,kad šitas veikėjas rastų bendrą kalbą su Viktoru Butu.
 
 
0 # nuyra Y-m-d H:i
teisingai kalba, o ką?