Naujas „Navinki“ filmas: bulvės, baltarusiai, etanolis, energija ir valstybės mašinerija
politika

navinki belarussian machine       Prieš Baltarusijos prezidento rinkimus nepriklausoma studija „Navinki Home Video“ sukūrė naują filmą „Įvadas į mokslą apie Baltarusiją“, kuriame ironiškai, tačiau kraupiai vaizduojama Baltarusijos valstybės mašina, traiškanti šios šalies gyventojus arba juos paverčianti zombiais.

 

Filme labai vaizdžiai ir iliustratyviai parodomas ryšys tarp baltarusių, bulvių, etanolio ir Baltarusijos Respublikos. Ypatingai pabrėžiamas tamprus ryšys tarp Baltarusijoje gyvenančių žmonių vidaus organų ir Baltarusijos valstybės valdymo organų. Filme remiamasi įvairiais fizikos dėsniais, pvz., baltarusio energijos tvermės dėsniu ir pan.

 

Studija „Navinki Home Video“ visada pasižymėjo aštriais socialiniais filmais. Studija užgimė iš 1998 m. Baltarusijoje pradėto leisti humoristinio laikraščio „Navinki“ („Naujienos“). 1999 m. laikraštis buvo oficialiais užregistruotas, tačiau 2003 m. valdžios sprendimu jis buvo uždarytas. Redakcijos veikla persikėlė į studija, kuri jau buvo spėjusi išgarsėti 2001 m. susukta juosta „Vaikino nutikimas“ („Случай з пацаном“). „Navinki“ filmai buvo demonstruojami ne tik internete, bet ir įvairiuose mėgėjiškų filmų festivaliuose. Antrasis didelės sėkmės susilaukęs filmas buvo sukurtas buvo sukurtas 2006 m. („Good Bye, Batka!“).

 

Filmas kiek ilgokas, su nuolat besikartojančiais epizodais, tačiau jis tikrai bus įdomus ir Lietuvos žiūrovams, atpažinsiantiems jame ne ką kitokią lietuviškos valstybės mašineriją.

 
 
 
a.lt info
2010 11 30

 

 

Komentarai  

 
0 # слава КПСС !Сеогей Y-m-d H:i
nusivileu anarhyja.lt. Jus palaikotia belarusu fasystus !!! drg. Lukasienka - visu pasaulia antifasystu kumyras. Tfu ant jusu blia !
 
 
0 # yr dabar as jum vysem parodisiu manas tykraji veidasСеогей Y-m-d H:i
Патриотас аш эсу,
Деяу биби ант вису!
Скуста галва сау касау
Ир висус шикнон писау.

Слава ЛТЦ!
 
 
0 # zvxvzxvzvzx Y-m-d H:i
alkoholis kertinis darbininku isnaudojo elementas. neveltui tikrasis socialistas - Hitleris pries alkoholi radikaliai kovojo. aa kamunistam tik pagert ir pasipist galvoj. menki jie.
 
 
0 # blebla Y-m-d H:i
viskas zeba, gražu tik iki lukašenkos portreto. Iš tikro tai jokio skirtumo kas tą mašiną vairuoja