Andrejus Liapinas. Samdomas darbas nėra geriausias laisvo žmogaus pasirinkimas
politika

vergas       Pasakysiu atvirai: mintys apie tradiciškai suvokiamą nuolatinį darbą pastaruoju metu manęs nežavi. Aš nebeieškau „darbo“. Dar daugiau, aš netgi nenoriu, kad man jį siūlytų, nes nenoriu parsiduoti „urmu“ į vergiją mažiausiai aštuonioms valandoms per dieną. Nuo to laiko, kai dėl krizės įgijau laisvalaikio prabangą, pilną darbo dieną vertinu būtent taip.

 

Taip vertinu nepaisant to, kad esu bedarbis, o nedarbo pašalpa ne tokia didelė, kad iš jos galėčiau pakenčiamai gyventi (juo labiau kad po metų oficialaus nedarbo ji sumažinama iki simboliško 850 rublių dydžio). Žinoma, nėra taip, kad visai nenorėčiau dirbti, ne. Kartais labai įsitraukęs dirbu daug valandų be pertraukos, kartais apie darbą nenoriu nė pagalvoti.

 

Manau, ne vienas aš toks. Esu įsitikinęs, kad dauguma žmonių pakiltų ir neatsigręždami paliktų savo darbo vietas, jei tik turėtų tokią galimybę. Ne paslaptis, kad 90% žmonių darbas – neišvengiamas blogis, teikiantis lėšas pragyvenimui. Jei žmonės turėtų 1000$ mėnesinių pajamų ir daugiau laisvo laiko – jie būtų užimti visai kitais reikalais. Pavyzdžiui, išvyktų į kelionę aplink pasaulį, lankytų japonų kalbos ar salsos kursus. Eitų su vaikais į zoologijos sodą bet kuriuo jiems tinkančiu laiku viduryje savaitės. Keltųsi išsimiegoję, kada panorėtų, o ne pažadinti žadintuvo. Dirbtų mėgiamus darbus.

 

Nes kiekvienam normaliam žmogui norisi... Žinote, ko norisi? Ogi prasmės. Sąmoningos veiklos, t.y. daryti tai, kas patinka. Tokia veikla teikia (kad ir kaip banaliai neskambėtų) moralinį ir materialinį pasitenkinimą. Sutinku, daugumai žmonių tai prabanga. Bet ne todėl, kad tai nerealu, sudėtinga ar nepasiekiama, o todėl, kad dauguma žmonių užprogramuoti manyti, kad toks gyvenimo būdas yra fantastiškas ir jiems nepasiekiamas.

 

Dauguma žmonių išauklėti taip, kad „dirbtų“ skurdžiausia to žodžio prasme. Išauklėti daryti tai, ko negali pakęsti, dirbti kažką beprasmiško ir neatnešančio nei moralinio nei ypatingo materialinio pasitenkinimo, dirbti vien tik tam, kad užtikrintų primityvią egzistenciją ir išaugintų sau tokių pat darbininkų pamainą. Jie užprogramuoti, kad darbas yra darbas, jis nebūtinai turi patikti, jis turi nešti pinigus. Tai tapo liūdna tikrove didesnei žmonijos daliai.

 

Kas sakė, kad sąmokslo teorijos – paranojikų dalia? Jei turėtume laiko pamąstyti (iš kur gi dirbantysis turės laiko giliems apmąstymams?), visuotinis darbo kultas mums pasirodytų mažų mažiausiai keistas.

 

Ar niekada nesusimąstėte, kodėl mokykloje išeikvojama tiek daug laiko, pastangų, nervų ir pinigų tam, ko neprireiks daugumos mokinių gyvenime? Pavyzdžiui, aš jau nebeatsimenu 99% mokyklos algebros (geometrijos, chemijos, fizikos ir kitų tiksliųjų mokslų) kurso ir netgi negaliu padėti savo septintokui sūnui ruošti pamokų. Viskas, ką man reikėjo žinoti iš šių dalykų kurso, yra dėstoma iki 5-osios klasės, o galbūt netgi ankščiau...

 

Kita vertus, mokyklos kursas nesuteikia jokių žinių iš tokių gyvybiškai svarbių sričių kaip taikomoji psichologija, tarpusavio santykiai, savimotyvavimas, profesinis orientavimas, savo verslo sukūrimas ir tvarkymas, sugebėjimas išgyventi pakliuvus į ekstremalią padėtį. Iš abituriento reikalaujama aukštosios matematikos žinių, bet anaiptol ne sugebėjimo paruošti maistą ar mokėti kurį nors amatą, kad jis galėtų užsidirbti. Mokykla nemoko to, kam bus skirta 90% mokinių laiko, minčių ir paties gyvenimo, būtent to, kaip uždirbti, išsaugoti ir padidinti turimus pinigus, kaip įgyvendinti savo svajones, kaip gyventi pilnakraujį laimingą gyvenimą... 

 

Susimąstykite, argi tai ne keistas, siaubingas nesusipratimas? Kodėl mokykla nemoko to, kas iš tikro svarbu visiems ir pravers gyvenime? Visgi vadinti tai nesusipratimu gali tik tas, kuris nesusimąstė apie švietimo sistemos tikslus. Juk ji nesiekia padėti jums tapti laimingu, ji siekia įvykdyti sistemos duotą užsakymą. Mokytojai dėl jos ydų praktiškai nekalti. Pirmiausia, jie patys nežino, kas svarbu. Moko to, kas nurodyta, kaip žino ir kaip moka (pagal programą). Antra, visiems į tai nusispjauti. Ir trečia, visiškai nesvarbu, ko išmoksite, mokymasis mokykloje numato tik vieną rezultatą – paruošti samdomo darbuotojo pusfabrikatį, kuris, išėjęs iš mokyklos (kolegijos, koledžo, universiteto), bus papildomai „apdorotas“ ir užims kokią nors kertę gamybiniame ūkio sistemos cikle. Ar dėl to žmogus bus laimingas, ar realizuosis jo sugebėjimai, visiškai nesvarbu. Švietimo sistemos tikslas – paruošti tinkamą „darbuotoją“.

 

vergija

 

Žmogaus tikslai – laimė ir saviraiška – švietimo sistemos nedomina, ji šiems tikslams netgi priešinasi. Bet mokykla dar ne pati blogiausia išeitis. Didžiulė žmonijos dalis iš vis neturi švietimo prabangos ir pakliūva į samdomų darbuotojų kategoriją pagal „pagal nutylėjimą“. Žmogų augina darbui kaip gyvulį jungui, ir jis, vargšas, paskui tempia tą jungą visą gyvenimą jo nekęsdamas, tačiau ir bijodamas jį prarasti.

 

Neįdomus, nuobodus, sunkus ir mažai apmokamas darbas – tai, žinoma, blogai, bet bedarbystė – dar blogiau! Tokios nelinksmos ir psichiką ardančios mintys kamuoja žmogų pačiais produktyviausiais jo gyvenimo metais. Argi verta stebėtis, kad žmonija tiek daug pasiekė išgalvodama būdus, kaip tą „gyvenimą“ kuo labiau sutrumpinti. Rūkymas, alkoholizmas, narkomanija – tik kai kurie sulėtintos savižudybės būdai, kasdien įgyvendinami aplink mus.

 

Kita vertus, kiekvienam – savo. Aš galiu įsivaizduoti, kad darbas gali patikti, ir daugelis žmonių eina į jį kaip į šventę. Aš pats buvau toks. Man irgi patiko saugumo jausmas, kurį dukart per mėnesį teikė banko kortelę papildantis atlyginimas. Be to, nebereikėjo galvoti ir pačiam spręsti, ką daryti su šia savo gyvenimo dalimi. Visgi už tai teko brangiai sumokėti. Su kiekvienu atleidimu saugumo iliuzija skilo, ir aš pagaliau suvokiau, kad vienintelis man reikalingas darbdavys – tai aš pats. Visa kita – kompromisas ir mažesnės blogybės pasirinkimas.

 

Darbdavys, kad ir koks apsišvietęs bei geranoriškas jis būtų (netgi socialistinė valstybė, kuri, beje, ne kartą pasirodė kaip pats rūsčiausias ir kompromisų nepripažįstantis darbdavys) niekada nesuteiks samdomam darbuotojui laisvės. Profsąjunga gali apsaugoti nuo savivalės, bet netgi ji negali panaikinti darbo sutarties uždėtų įsipareigojimų. Ji gali tik prailginti jūsų grandinę, suminkštinti antkaklį ir pagausinti dubenėlį su maistu.

 

Daugumai žmonių nieko daugiau ir nereikia. Viskas, ko jiems reikia, – tai pinigai, kad jie galėtų gyventi 8 valandas per dieną taip, kaip nori, ir dėl to yra pasiryžę paaukoti kitas 8 gyvenimo valandas darbui. Laimei, tai ne vienintelis gyvenimo būdas. Kitas būdas, laisvo žmogaus būdas, iš pradžių atrodo sunkesnis, jo nemoko mokykloje, bet tik jis suteikia neribotas galimybes gyventi visavertį gyvenimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

 

www.rabkor.ru vertė Evaldas Balčiūnas

2010 12 03

 

 

Komentarai  

 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
blogesnio ir kvailesnio straipsnio nemates :DDDDDD

aisku sitas tai zurnaliuga, jam ir nereikia matiekos ar fizikos ar dar ko. o tai kaip jis savo nama pasistatys?pasi kvies inzinieriu, kurie jo laimei nepamirsu visu tu dalyku..
yra toks dalykas, kaip universitetas,t ai gaut diploma tos profesijos, kuri tau patinka...
jetau argi sunku Konfuciju prisiminti: rask megiama darba ir niekada nereikes dirbti(bent jau panasiai skamba)
epic fail, o ne straipsnis
 
 
0 # __flumen Y-m-d H:i
Straipsnis geras.

Beprasmiška ginčytis su žmonėmis be fantazijos.
 
 
0 # ChaLoki Y-m-d H:i
Man patinka, kaip jis parėžia, jog iš visų darbų jį atleisdavo.
Bet nėra ko stebėtis - žmogus gi pats teigia, kad yra mažiau išsilavines už septintoką.
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
ai dar pamirsau pamineti
autoriaus yra egoizmo tvirtove, as nieko nedarau, bet as vartoju prekes, kurias daro uz mane geresni, as nieko gero nenesu visuomenej, nekeliu jos gerbuvio, taciau pats turiu sedeti gerbuvyje ir mane islaikyti.
 
 
0 # man patinkavertėjas Y-m-d H:i
fašistėlius kankina gili tapatybės krizė...
kaip paauglius spuogai juos kankina mintys, norisi diskutuoti. bet tarp savų - tai neįmanoma vadas jokios minties įvairovės neleidžia. "Viena tėvynė, vienas vadas ir viena idėja." Tai jie veržiasi čia tipo "padiskutuoti' ir širsta nes su jais tokiais dvasios skurdžiais nelabai yra apie ką diskutuoti...
Turiu jiems patarimą - daugiau žygiuokite. Kareiviško bato padą mušant į žemę iš galvos išsimuša mintys.
 
 
0 # komentatoremskaka2 Y-m-d H:i
O Jūs bandėte keletą metų pagiventi taip kaip siūlo autorius? Neperšokes griovio nesakyk op.. Diduma individų yra įspesti į stereotipų spąstus.
 
 
0 # >kakaiguga Y-m-d H:i
Nu aš taip gyvenu net ne kelis metus, o apie 15 metų, tai lyg ir galiu sakyt tą "op". Tik nelabai supratau ko tu čia klausi. Pastebėjau, kad kasdien einantys į darbą žmonės dažnai man sako, kad jie be darbo negalėtų (tiksliau- be uždirbamų pinigų), o jau ilgą laiką nedirbantys (ir nenorintys dirbti) sako, kad negalėtų už kažkokius pinigus kasdien eit į darbą. Tokie yr kraštutinumai, o tarpe jų- dar milijonai pasirinkimų. Nežinau, man atrodo nėr čia ko putotis. Kiekvienam savo.
 
 
0 # skirta asnuogasapsirenges Y-m-d H:i
Nu tai prasom paaiskint? Ar tik pabezdet sugebam. Kiekvienas anarchistas su savo anarchizmo isvedziojimais. uzsipist blet galim.
 
 
0 # komentarasqweqwewq Y-m-d H:i
ar susimastet kodel mes dirbam?

mes dirbam tika tam kad susimoketi augancius mokescius(per pastaruosius 20metu jie nuolat augo ir per ateinancius metus jie ir toliau augs)

mes dirbama tik tam kad augtu tas idiotiskas BVM, jei tik mes nustosime dirbti BVP nustos augti ir kubilius reks visa gerkle:" bvp neauga! katastrofa! reikia priversti visus bedabius dirbti!"
 
 
0 # to ?!?Nusigeres trolis Y-m-d H:i
Fasistinis melas! As gaunu alga ir viska prageriu.. tai uz ka man gyvent?! uz ka maista pirkt? O dar tuos mokescius moket... is ko!!!
 
 
0 # darbas namoseandrejus Y-m-d H:i
LENGVI,GREITI,G ERI,PINIGEI !!,
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,
butinai tai perskaityk, nes naudinga.
Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima!
Tai pakeite mano gyvenima...
As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.
Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,
kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu
per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Nesamone, pagalvojau,
tai turetu buti eilinis budas apmauti „lochus",
bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti
ka man kisa...
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita ,
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma
saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute,
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.
Jokiu apgauliu... As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.
Ir atspekit kas???
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai... As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.
Per pora savaiciu susikaupe apie 2000lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.
Po pusantro men turetu buti apie 16000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt...
Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,
per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!!
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete...
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba!!!
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti ZINGSNIAI:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt.
Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate. VISEM PERVESK PERVESK PO 2. LT. (1). LT4773000101249 39575
(2). LT8173000101032 91085
(3). LT3770440001346 46881
(4). LT2573000101251 70443
(5). LT3172900000187 10862 (6). LT2170440002566 48822
Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri. Sarasas turetu atrodyti taip: PAVIZDIS (1).LT8173000101032 91085 (2).LT3770440001346 46881
(3).LT2573000101251 70443 (4).LT3172900000187 10862
(5).LT2170440002566 48822
(6). Jusu saskaitos Nr.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipsni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo
dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones - tai jau 500lt i saskaita.
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. - pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. - tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!!
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja!!!
Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej???
Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete.
Kaip paskleisti informacija internete?
(1.) Atidarot paieskos serveri google.com , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tj gerai.
(2.) Rasom raktini zodi - forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
(3.)Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir galite patalpinti savo straipsni. BUVO MALUONO
 
 
0 # uzsidirbkieva Y-m-d H:i
UZSIDIRBK 6000LT/men sededamas prie kompiuterio!Tik rimtems zmonems! Perskaityk jei nori greit ir nesunkiai uzsidirbti. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Forume randau sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima uzsidirbti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12 litus. Nesamones, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti. Ir po keliu dienu mano saskaitoje pradejo kauptis pinigai Negalejau patiketi savo akimis, jog tai tikrai veikia. Per pusantro men sakaitoje susikaupe apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dideja. O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. Jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti nemazai pinigu per daug nesistengdami. Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, darykite pagal instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir kelios valandos internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos uz kuria mokate.
(1).LT137044000 030645465 sumoket 2.lt ir ji isbraukt
(2).LT377044000134646881
(3).LT747044000 502623669
(4).LT317290000018710862
(5).LT217044000256648822
(6).LT367300010124932983
3. Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. (1).LT377044000 134646881
(2).LT747044000 502623669
(3).LT317290000018710862
(4).LT217044000256648822
(5).LT367300010124932983
(6). JUSU SASKAITOS NR
4. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12 lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaitoj.
 
 
0 # UZSIDIRBKPUKEN Y-m-d H:i
UZSIDIRBK 6000LT/men sededamas prie kompiuterio!Tik rimtems zmonems! Perskaityk jei nori greit ir nesunkiai uzsidirbti. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Forume randau sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima uzsidirbti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12 litus. Nesamones, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti. Ir po keliu dienu mano saskaitoje pradejo kauptis pinigai Negalejau patiketi savo akimis, jog tai tikrai veikia. Per pusantro men sakaitoje susikaupe apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dideja. O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. Jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti nemazai pinigu per daug nesistengdami. Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, darykite pagal instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir kelios valandos internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos uz kuria mokate.
(1).LT137044000 030645465 sumoket 2.lt ir ji isbraukt
(2).LT377044000134646881
(3).LT747044000 502623669
(4). LT7970440600006 62447
(5).LT217044000256648822
(6).LT367300010124932983
3. Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. (1).LT377044000 134646881
(2).LT747044000 502623669
(3).LT7970440600006 62447
(4).LT217044000256648822
(5).LT367300010124932983
(6). JUSU SASKAITOS NR
4. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12 lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i ssaskaita tavo.tai veikia.