Kuo stipresnis patriotas – tuo didesnis idiotas!
politika
panka       Lietuvoje veikia tokia „Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga“, kuri organizacijos ir veiklos aprašyme teigia: „Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga yra nepriklausoma, nepolitinė, savanoriškumo pagrindu ir pagal visus Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymus veikianti jaunimo organizacija. LTJS – viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių jaunimo organizacijų, siekiančių išsaugoti Lietuvą tokią, kokia ji buvo ilgus šimtmečius“.

 

Tikslas iš tiesų vertas dėmesio – gyvenkime nesikeisdami. Tokie, kokie buvome nuo pirmo Lietuvos vardo paminėjimo. Laukiniai, barbarai, žemdirbiai, žodžiu, visomis prasmėmis atsilikę ir tamsūs. Jokiu būdu netobulėkime, nes tobulėjimas ir progresas yra tai, kas gali sunaikinti Lietuvą. Tai grėsmė, kurios turime vengti. Atrodo, jaunuoliai nori pasakyti, kad tik nuolatos ejakuliuodami praeitį, galime būti tikrais lietuviais. O visi, kurie su tuo nesutinka – tautos išdavikai.

 

Toliau: „Lietuviškos kultūros puoselėjimas, pagarba mūsų istorijai ir protėviams, patriotizmas ir meilė Tėvynei Lietuvai – tai mūsų organizacijos narių kelias“.

 

Kultūrą reikia ne puoselėti, o kurti. Atrajojama kultūra galiausiai virsta jovalu, kuris ištriedžiamas kaip niekalas. Absurdo viršūnė – istorijos pagarba. Ar reikia gerbti istorinį faktą, kad Lietuvoje buvo iššaudyta daugiausia žydų iš visų Europos šalių? Ir kad žydus šaudė ne tik naciai, bet ir lietuviai? Ar reikia gerbti lietuvių tautos išdavikus ir parsidavėlius, kuriuos dėl aklos meilės tėvynei patriotai linkę vadinti tautos didvyriais? Kalbant apie meilę – taip, žinoma, ji akla. Dėl to nekvestionuojama. Bet nepanašu, kad ji šiuo atveju būtų spontaniška, o ne giliai ideologizuota. Todėl reikėtų geriau rinktis, ką mylėti, nes mylėti žmogžudžius – tai iškrypimas.

 

Toliau: „Globalizmas, nutautinimo politika, nekontroliuojama migracija, šeimos vertybių niekinimas, nepriklausomybės ir savarankiškumo atsisakymas vardan butaforinės „materialinės gerovės“, praeities šmėklos – komunizmo – idealizavimas bei kitos pasaulį smaugiančios problemos – tai, prieš ką pasisako LTJS“.

 

Glogalizacija yra neišvengiama, tad pasisakyti prieš ją gali tik siaurapročiai. Be to, globalizacija nesunaikino dar nė vienos tautos, o leido joms geriau vienai kitą pažinti. Šiuolaikiniuose megapoliuose puikiai išsitenka visos tautos ir kultūros. Jos gerbia viena kitą ir viena kitą papildo.

 

Kas yra nutautinimo politika? Tuščias terminas.

 

Nekontroliuojama migracija? Tai laisvo žmogaus pasirinkimas. Be to, didžiausi patriotai gyvena ne Lietuvoje, ir tai įrodo, kad šis blogybe laikomas dalykas yra sugalvotas tik tam, kad būtų ką kaltinti dėl patriotizmo mažėjimo. Ar pamiršot mylimą istoriją ir tą faktą, kad Lietuva nebūtų išsilaisvinusi be emigrantų pagalbos?

 

Pasaulis neatsisako nepriklausomybės ir savarankiškumo dėl jokių gerovių – tik patriotai pasisako prieš nepriklausomybę ir savarankiškumą, nes bruka savo idealus, kurie nėra pritaikomi šiandieninei visuomenei. Komunizmo idealizavimo dar neteko aptikti. Matyt, gera sugalvoti baubą, kuris patvirtintų kvailai suregztą „priešų“ teoriją.

 

Toliau: „Ne rytams ar vakarams, Lietuva – Lietuvos vaikams!“

 

Tai nacistinis šūkis, kuris reiškia, kad negerbiate kitų tautų ir esate visiški idiotai. Kiekviena save gerbianti tauta stengiasi gerbti kitas tautas.

 

Toliau: „Neleiskime, jog mūsų tautos likimas būtų atiduotas įvairioms „sąjungoms“ ar panašiems elementams, išlikime orūs, garbingi ir nepriklausomi, gyvenkime taip, kaip mus išmokė mūsų tautos Tėvai, nepasiduokime tautų naikinimo politikai ir gyvenkime lietuviškoje Lietuvoje!“.

 

Jeigu norite apsitverti siena ir taip įsivaizduojate orumą, tai esate menkystos. Lietuvą labiausiai naikina tokie, kaip jūs, su savo nacistiniu mąstymu, siaura pasaulėžiūra, žemu intelektualiniu išsilavinimu ir atsilikusiomis pažiūromis.

 

Toliau: „O tikslas bendras: visam Lietuvos jaunimui priminti tautines vertybes, skatinant tėvynės meilę, pagarbą gimtajai kalbai ir papročiams, pilietiškumą, iniciatyvumą ir aktyvumą visuomeninėje, socialinėje ir kultūrinėse srityse. Tad stengiamės sugrąžinti žmonėms pasitikėjimą savimi ir Lietuva!“.

 

Man net kyla klausimas: kokius mokslus jūs baigėte, kad nežinote, jog nėra jokių amžinų vertybių? Vertybės kinta ir bandyti gyventi praeities vertybėmis – ryškus kvailumo požymis. Skatinti meilės neįmanoma – bet apie tai jūs irgi nesate nieko girdėję. Ir kaip jūs tikitės sugrąžinti pasitikėjimą savimi ir Lietuva, jei esate krūva atgyvenų, kurios labiausiai prisideda prie visų lietuvių tautos kompleksų ir bendro atsilikimo? Jums pirmiausia reikėtų pradėti mokytis, o tik tada bandyti suprasti, kaip galima ugdyti savo tautos tautiškumą.

 

Apibendrindamas šios chomiškos sąjungos planus ir siekius, turiu pasakyti, kad būtent tokios sąjungos yra didžiausia grėsmė Lietuvai. Nesuprantantys, kas yra tautiškumas, ir nežinantys, kas yra tauta, vaikėzai sapalioja apie vertybes, pavojus, kurie jiems kyla, ir tikisi, kad jiems pavyks ką nors pasiekti ir pakeisti.

 

Vaikai, nejuokinkit pasaulio. Nedarykit Lietuvai gėdos. Nes paprastai didžiuojuosi Lietuva ir jos žmonėmis, o štai dėl jūsų man gėda. Patarčiau jums išvykti pasimokyti užsienyje, pasižiūrėti, kaip kitos tautos puoselėja savo tautiškumą ir gal grįžę iš užsienio suprasite, kokie kvaili ir naivūs buvote.

 

Sėkmės Jums!

 

Vilis Normanas

2011 01 10

 

tautine ltjs paranoja

 

Komentarai  

 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
vo man patinka tokie Vilio straipsniai.
dabar aisku pasipils patriotu kliediesiai, bei greiciausiai patriotai.lt sulauksime straipsnio, ir dar Vilis gaus papildomus balus metu tolerastas...
siulau Viliui dazniau rasyti tokius paprastus straipsnius
 
 
0 # ir vėl....Šimtažodė Y-m-d H:i
Apgailėtina rašliava. Gaila man šito grafomano, tiek raidžių bergždžiai primaigyta... Prašau, žmogau, išsiaiškink sąvokų reikšmes (patriotas, kultūra, ir ypač daug dėmesio skirtumams tarp nacizmo, nacionalizmo ir tautiškumo skirk.)
Ir be to, baik šikt britvom - kulnus nusitarkuosi. Kiekvienoje šalyje yra įvairių radikalių jaunimo organizacijų. Tam egzistuoja valstybės įstatymai, kad tos organizacijos neperžengtų socialinio fenomeno ribų. Jei esi už laisvę, už įvairovę, už pažinimą, tai džiaukis, kad egzistuoja TIESIOG dar vienas alternatyvus požiūris. Peace out.
 
 
0 # kefyrasBulka Y-m-d H:i
O tai kur čia tas dar vienas alternatyvus požiūris?
 
 
0 # Viliui Normanui (Povilui Senūtai)fascio Y-m-d H:i
Nu nepyk Pofka, nėr nei ką komentuot :D Net pykčio nesukėlė, o aš gi - piktas fašis...
 
 
0 # Labai kvailas normanas.Cupu Lupu Y-m-d H:i
Koks kvailas Normanas, jis kvailesnis už tuos patriotai.lt tamsuolius. Jis laiko tuos žmogučius tamsuoliais, o pats niekuom nesidomi, tik dergia. Anarchija.lt, uždėkite baną tam nevykėliui, kuris rimtai argumentų nemoka formuluoti.
 
 
0 # Au auflumen Y-m-d H:i
Valatkos šunelis Viliukas.
 
 
0 # Socialinė degradacijaVisagalis Y-m-d H:i
Anksčiau galvojau, jog jūs protingesni....
 
 
0 # .tomas Y-m-d H:i
nu kas per mėšlas? bent jau šaltinius nurodytum, kuriais remiesi, nes dabar matau krūvą teiginių, kurių neįmanoma pagrįsti. o aš maniau kad tik Lileika savo fantazijomis remiasi...
 
 
0 # apiemmmmmmm Y-m-d H:i
na maniau kokio jauno, labai jauno, anarchisto šitas tekstas - be jokių argumentų, su savo sugalvotų teiginių paneiginėjimais ir įvariais įžeidinėjimais...

Štai paprasčiausias pavyzdys:

"Komunizmo idealizavimo dar neteko aptikti. Matyt, gera sugalvoti baubą, kuris patvirtintų kvailai suregztą „priešų“ teoriją."

Paleckį aišku pamiršo, kaip ir komunizmą šlovinančius puslapius internete. Netgi seimo narių yra simpatizuojanči ų cccp...

O ką nors dar paneiginėti iš šito tekstuko neapsimoka, nes ten tik tušti varymai...
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
sakiau gi kiek bus fašistinių sobakų...

"(patriotas, kultūra, ir ypač daug dėmesio skirtumams tarp nacizmo, nacionalizmo ir tautiškumo skirk.) "
čia vienas iš tokių dažnai fašistėlių mėgiamas paglevyzgojimas ....kad pats nueik į savo irštvą (patriotai.lt), ten visur prirašinėta, kad nacionalizmas lygus tautiškumui. o nacionalizmas yra nacizmo sudedamoji.

""Komunizmo idealizavimo dar neteko aptikti. Matyt, gera sugalvoti baubą, kuris patvirtintų kvailai suregztą „priešų“ teoriją."
Paleckį aišku pamiršo, kaip ir komunizmą šlovinančius puslapius internete. Netgi seimo narių yra simpatizuojanči ų cccp... "
http://www.nazi-lauck-nsdapao.com/lietuviskai tikras nacionalisto puslapis, ir dabar palygink šitą ir Paleckio frontą, kuris radikalesnis, ir kitaip -esnis?
 
 
0 # išsigandauFašistas Arkadijus Y-m-d H:i
skaičiau šį straipsnį, kuriame autorius ginčijosi pats su savimi , sugalvodamas nebūtus argumentus ir kontrargumentus , ir išsigandau, kad tik pats su savimi nesusimuštų ir vėl nususispardytų galvos.
 
 
0 # Papostringavima sInternetininkas Y-m-d H:i
„Vertybės kinta ir bandyti gyventi praeities vertybėmis – ryškus kvailumo požymis.“

Ir taip toliau. Daug čia kvailių, triedalų ir visa ko šiam straipsnely. Su kai kuriomis mintimis sutinku, bet yra daug tuščių antitradicional istinių anarchoblevyzgų . Nežinau nė kaip tai pavadint... Įspūdis, jog autorius per mažai teigia, veikiau darkosi ir tiek. Anarchistams trūksta pagarbos ir atsargesnio požiūrio (sakykim, ramesnio, lėtesnio požiūrio į dalykus), nacionalistams trūksta imlumo naujovėms, laisvumo. Abiems trūksta blaivaus požiūrio, abipusio supratimo. Džiugu, kad atsiranda mažiau radikalių nacionalistų ar anarchistų, bet, man regis, čia amžina kova bus.

Tačiau bent jau patriotai.lt tinklapyje užtinku mažiau visokių „triedalų“ ir „kvailių“, skaitydamas straipsnius. Kažkaip apetitą lengva prarasti ir nuotaiką susigadinti vien dėl tokios kultūros.

Taikos ir laimės!
 
 
0 # aaaaaaaaaa Y-m-d H:i
realiai nematau skirtumo taip a.lt ir p.lt. viena triedzia ultra kairiuoliskas nesamones - kiti ultra desines. sukeisk zodzius straipsnyje vietomis ir gausi ta pati brieda. apgailetini vienodai visi.
 
 
0 # AUTORIAMSAUTORIAMS Y-m-d H:i
Analiniai anarchistai ir visi komunistuojanty s nuopisos, jūs esate neišsivyste, šlubi, raiši puspročiai
 
 
0 # BailiamsValera Y-m-d H:i
Gal padarom diskusijų vakarą, kur mieste kur galėsim vieni kitų išklausyt? Ramiai, argumentuotai. O poto pasikalbėsime "vyriškai" juk jums taip patinka visokios anarchistų Europoje keliamos riaušės... tai gal ir jus nepabijokit ir susitikim :-) Dar atsineškit mokymo įstaigų diplomus, pažiūrėsim kurie čia iš mūsų labiau išsilavinę.
 
 
0 # Grybu karasPanzergrenadier Y-m-d H:i
Uzpisot su savo kalbom . anarchistai aikit protesuot ar dar koki byby bet kazka veikit. Patriotai kazka galetu taip pat nuveikt pozityvaus .I savoka pozityvu neieina vaiksciojimas su trispalve ir rekimas kuris is musu didesnis lietuvis. Snekat, snekat, snekat tiek vieni tiek kiti. Darbo liaudis isnaudojama,kap italisitai paeme virsu,Tevyne pavojuje mazeja lietuviu,dideja emigracija. Susiburkit bendram tikslui kas del Lietuvos kas del darbo liaudies. Nukaskit sniega bendrai ar dar ka nuveikit .
 
 
0 # Lūžau :D:D Y-m-d H:i
„Glogalizacija yra neišvengiama, tad pasisakyti prieš ją gali tik siaurapročiai“
Šitas mane ir „užmušė“ :D Ačiū už linksmą rytą.
Kokiu genijum reikia būt, kokį universitetą baigt, kad tokią mintį išlaužt?
 
 
0 # Anarchija.lt - žodžio laisvėMindaugas Šimkus Y-m-d H:i
Anarchija.lt gerbtina jau vien už tai, kad toleruoja ir fašistų/nacių ir kitų nemąstančių savo galva vargšelių pasisakymus :-) Galima pasiskaityt ir susipažint.. koks jų lygis :-)
O vat patriotai.lt (naciai.lt neleido registruoti jiems), nepritariančių lietuvos nacių ideologijai komentarus trina skubiai ir blokuoja jų ip :-)
 
 
-1 # nusivylimaszapadlo Y-m-d H:i
nusivyliau anarchija.lt. kokio zemo intelekto zmones tai kuria. visdar iesko fasizmo apraisku, ir lyg kudikiai nemato kad kurkas didesne zala lietuvai daro ir darys rusija su savo interesais, aisku kartais uz tam tikra suma patogu to nematyt
 
 
0 # ATS: Kuo stipresnis patriotas – tuo didesnis idiotas!okidoki Y-m-d H:i
nu man ptiko ta straipsnio vieta kur raso kad uzsenio miestose draugauja visi kas tik netingi nu itariu kad pats ar pati nera ten buvus pravariau 10 metuku uzsenyja didesnio absurdo neesu mates taip kad nereikia ant lietuviuku vaziuot mes ginam savo tevu zeme
 
 
0 # ATS: Kuo stipresnis patriotas – tuo didesnis idiotas!okidoki Y-m-d H:i
nu ir sliksyne toki baza varyt barbarai laukiniai eina sikt gal mocint pradet
 
 
0 # 87n8uJonas Y-m-d H:i
Nu ir zasinas kas tokias nesamones rasineja reik duot i snkuki. Tik ant Lietuviu gali sokti .Parasytu taip apie zydus ir aiskintu kad ju genu fonda ir tautos identiteta reik sunaikint viesoj spaudoj tai butu iskart antisemitu apsauktas ir pasodintas i kaliuze .Kat pakliutu toks debilas man i rankas , padaryciau kad motina neatpazintu .