Kagėbizmo ilgesys: V. Landsbergis norėtų uždaryti anarchiją.lt už „jaunimėlio nuodijimą“
politika
landsbergis_saule       Vytautas Landsbergis – žmogus, uzurpavęs „Tautos patriarcho“ ir „Lietuvos išvaduotojo iš sovietinės vergijos“ titulus, – šiandien, 2011 m. sausio 12-ąją, išrėžė jausmingą kalbą Seime vykusioje konferencijoje, kuri pompastiškai pavadinta „Aukščiausioji Taryba – paskutinioji barikada“. Be įprastinių bauginimų Kremliumi, šioje kalboje skambėjo ir konservatoriams būdingas „tvirtos rankos“, vienu ypu galinčios sutrėkšti visus vidaus bei išorės „priešus“, ilgesys.

 

Kelias frazes kalbėtojas skyrė ir portalui anarchija.lt, pavadinęs jį „ardomųjų jėgų portalu“ ir tariamąja nuosaka išreiškęs norą, kad portalas daugiau „nesiautėtų“. V. Landsbergio nuomone, a.lt portalas „nebesiautėtų“, jei butų sukurtos „tikros, efektyvios, valstybę ginančios saugumo struktūros“.

 

Dešiniųjų patronas nepamiršo dar dviejų dalykų: sugretinti anarchistų portalą su „stribus liaupsinančiu“ „pokariu.lt“ ir nedviprasmiškai užsiminti apie „juodąsias sąskaitas“ bei neaiškius finansavimo šaltinius.

 

Visus šiuos išsigalvojimus neigti nėra jokio reikalo. A.lt yra Lietuvoje registruotas portalas, jau ne kartą „tikrintas“ jėgos struktūrų: Valstybės saugumo departamento (2009 m. sausio 8 d. į VSD kreipėsi Seimo liberalų sąjūdžio frakcijos nariai Dalia Kuodytė ir Vytautas Grubliauskas) ir Generalinės prokuratūros.(2009 m. kovo 31 d. į ją kreipėsi Seimo konservatoriai Petras Luomanas ir Paulius Saudargas).

 

Galima tik užjausti šį radikalios politinės srovės – „landsbergizmo“ – tėvą. Buvusį „didįjį kovotoją už Lietuvos žmonių laisvę“, jau dvidešimt metų nuolat ieškantį „tautos priešų“ ir visiškai supanašėjusį su sovietiniais kagėbistais. Gėdinga.

 

A.lt redkolegija

2011 01 12

 

Komentarai  

 
0 # Va tep vaikaineo Y-m-d H:i
Mūsų tautos tėvas, kaip senais gerais laikais, norėtų sukišti anarchistus į psichuškes. Iš kalėjimo gali ir nepasikeitęs ideologiškai išeiti, o psichiatrinėje pagydys pagal unikalų tetuko metodą.
 
 
0 # blevasia Y-m-d H:i
keiksmažodžiai nepageidaujami
 
 
0 # ...... Y-m-d H:i
Pagaliau ir a.lt pasijuto kaip jaučiasi kitų pažiūrų skleidėjai sugretinami su pvz naciais, buožėm ar dar kokia standartine išraiška

nors galiu kirst lažybų a.lt "nariai" nepasimoko
 
 
0 # o ka ?Tata Y-m-d H:i
labai logiskas Tatos pasiulymas - psichikos ligonius ( vis a.lt radekcija ) pagydyti pora menesiu rokiskyje . Ten yra ir napoleonu, ir kropotikinu, ir machno....ir ne vienas.
 
 
+1 # dainaEk Y-m-d H:i
Kas jau kas, o dainuojancios revoliucijos vadas neturetu postringauti apie kitaminciu persekiojima!
 
 
+1 # NesistebiuVB Y-m-d H:i
Konservu rezimas per 2 metus sugebejo nuo saves atstumti net ir savo ilgamecius salininkus. Jie laikosi valdzioje ant "garbes zodzio" ir tai puikiai zino. Del to ir draudziami renginiai ir prasidejo atviras puolimas pries padorius zmones. Ko gero retas atvejis kai dziaugiuosi kad esame EU nes kitaip jau butu prasideje suemimai. Jokiu iliuziju del konservu neturiu ir neturejau, todel visi kas turi drasos sakyti ka galvoja pasiruoskime bet kokioms kiaulystems
 
 
+1 # Gal kas žinoserbentas Y-m-d H:i
O tai kuriuos, teisingus, puslapius skaityti reiktu? Gal ponas V.L. rekomendavo?
 
 
+1 # kaka2kaka2 Y-m-d H:i
Eina jis NA-XUY!
 
 
0 # ...+ Y-m-d H:i
Ožiai mekena, o karavanas eina.
 
 
+2 # bhhg Y-m-d H:i
Ne nu, bet Landsbergio stilius vis tiek nemirtingas. Jau toks pasikėles knysliukas..., bet mintį sukti sugeba, visada galima užčiuopti bent kelias potekstes. Man tai smagu jo paklausyti, kažkaip pralinksmina, bet kartais pagalvoju- kaip toks nemalonus žmogus galėjo tapti minios, kurioje ir aš tuo metu grūdausi, favoritu? Kaip galėjome patikėti tom jo falšyvom intonacijom? Kaip neužkliuvo jo arogancija, įtarumas, gobšumas, privilegijų pomėgis? Neįsivaizduoju. .. Dabar pažiūriu- kažkoks smulkus niekšelis, mokantis kitus gyvenimo.
 
 
0 # LitanijaKonservatorius Y-m-d H:i
OŽY ŠVENČIAUSIAS, KURIS NAIKINI PASAULIO RUNKELIUS, PASIGAILĖK MŪSŲ!
 
 
-3 # šlykštukainijolė Y-m-d H:i
Komunistiniai šlykštukai,jauč iatės sureikšminti,ka d Patriarchas jus paminėjo? Išseks jus maitinanti sauja,kitaip užgiedosit.
 
 
-1 # ir dar ruskis ble..666 Y-m-d H:i
O neatrodo jums patiems, kad už kai kuriuos straipsnius tikrai esate nusipelnę būt išmesti nx?
 
 
0 # lietuva žydamsgeras Y-m-d H:i
:-) nu landsbergis dabar visus patvarkys . nemirs, kol nesunaikins šio portalo ir panašių. žydas nori valdyti
 
 
-2 # joojoo Y-m-d H:i
Na, logiška, jeigu jau a.lt nuolat rėkia, kaip neturi būti toleruojamas fašizmas, tai tolerancijos kraštutiniams raudoniesiems taipogi neturi būti. Arba tolerancija visiems, arba nei vienam.
 
 
-1 # Laikykites ChebraLaikykites Chebra Y-m-d H:i
Laikykites Chebra

Bet is tikruju jus prasikate dideli suda su ta savo anarchija

VISA TAI YRA BRIEDAS
JUS TURITE NUO VISO TO SUDO ATSIRIBOTI IR STOTI I NORMALIOS DEMOKRATINES OPOZICIJOS GRETAS

riskit su tom spoguotu piemenu protestais pries despotiska tevu junga blet
 
 
0 # DEMOKRATIJA YRA TIKRASIS GINKLASTIKRASIS GINKLAS Y-m-d H:i
anarchija yra jusu pravalas
DEMOKRATIJA YRA TIKRASIS GINKLAS PRIES VISOKIAS FASISTINES KURVAS
 
 
0 # na manau teisus professoriusmindaugas Y-m-d H:i
siame psl matau tik destrukcija. Ir jos siekima. Linkiu su liberalet arba nusileisti i apacias, kad jus suprastu paprasti zmones.
 
 
-1 # originalasdemonstrantas Y-m-d H:i
Sugalvojau plakatą kovo 11-tos eitynėms:
"Lietuva žydams", "Vilnius lenkams", "lietuviams - skolos", bet pamačiau, kad šitam portale originalus nepatapsiu.