Patrioto sapnas
politika

patrioto_sapnas_0Patriotas nebejaunas, su ožio barzdele, nešioja juodą beretę. Patriotas myli savo Tėvynę Lietuvą, ir nemėgsta kitų šalių, ypač Rusijos ir Izraelio. Patriotas mano, kad Europos Sąjunga kelia grėsmę Lietuvos suverenitetui. Patriotas svajoja, kad Lietuva būtų stipri nacionalinė valstybė, vykdanti agresyvią užsienio politiką.

 

Visus, kurie nesutinka su jo nuomone, patriotas norėtų pasodinti į kalėjimą arba sušaudyti. Patriotas nesupranta šiuolaikinių laikų, jis norėtų gyventi prezidento Smetonos laikais. Patriotas nekenčia tautinių mažumų, kitos seksualinės orientacijos žmonių, apskritai visų ne patriotų. Pagaliau patriotas mėgsta išgerti.

 

Penktadienio vakaras. Pusgirtis patriotas sėdi prie kompiuterio ir riejasi su Tėvynės priešais komentaruose po vienu straipsniu. Nuo to užsiėmimo patrioto genitalijos maloniai virpa. Besibardamas internete su Tėvynės priešais, patriotas paprastai patiria seksualinį susijaudinimą, kurio nejaučia gyvenime su gyvais žmonėmis.

 

Gerokai pasibarus, patriotą apima snūdas. Jis išjungia kompiuterį ir krinta į patalą. Patriotą netrukus aplanko sapnas. Jis patriotui atrodo nuostabus.

 

Patriotas sapnuoja, kad tapo ministru pirmininku. Vyriausybės rūmuose jis turi kabinetą, kuriame šiuo metu vyksta slaptas susirinkimas. Aplink didelį stalą susėdę partijų lyderiai, ministrai, generolai, specialiųjų tarnybų vadovai ir bažnyčios hierarchai, tik prezidentės nėra, nes ji – boba, o bobai politikoje ne vieta.

 

– Ponai, – kreipiasi į susirinkusius patriotas, – aš sukviečiau jus tam, kad mes kartu nulemtume mūsų mylimos Tėvynės ateitį. Būti Lietuvai, ar nebūti? Kaip jūs visi žinote, mūsų mylima Lietuva susidūrė su rimtais pavojais: mūsų suverenitetui grasina Europos sąjunga, šalies viduje veikia prorusiška penktoji kolona, jaunimas nustojo mylėti Tėvynę, žodis „patriotas“ virsta keiksmu, dabar madinga būti tolerantišku homoseksualu arba lesbiete, greitai nebebus kam vaikų gimdyti!

 

Kabinete susirinkę partijų lyderiai, ministrai, generolai, specialiųjų tarnybų atstovai bei bažnyčios hierarchai susižvalgo ir pritardami linksi:

 

– Teisingai pastebėta! Ir kaip mes patys to nesugalvojome? Siaubas! Lietuva žus be patriotų! – pasigirsta sunerimę balsai.

 

Patriotas didžiuojasi tuo, kad jį supranta. Jis įkvėpia daugiau oro ir tęsia.

 

– Džiugu ponai, kad mes mąstome vienodai, kad mes visi esame patriotai. Kol Lietuva turi tokių žmonių kaip mes, ji nežus!

 

Slaptojo susirinkimo dalyviai ima ploti.

 

Palaukęs kelias minutes, kol aplodismentai nurims, patriotas tęsia.

 

– Ponai, ne viskas prarasta! Yra išeitis! Aš siūlau surengti patriotinį perversmą!

 

Slaptojo susirinkimo dalyviai ima šnabždėtis.

 

– Perversmas... Perversmas... Perversmas...

 

Patrioto širdis ima nervingai daužytis, jis jaučia, kad susirinkę baiminasi perversmo.

 

– Ponai, ryžkitės! Jeigu mes nesurengsime patriotinio perversmo, Lietuva žus! Dabar arba niekada!

 

patrioto_sapnas

 

Slaptojo susirinkimo dalyviai nuščiūva. Jų senuose raukšlėtuose veiduose išryškėja didžiulis rūpestis. Jie mąsto. Pagaliau atsistoja generolas tamsiais akiniais.

 

– Pone premjere, aš sutinku! Mano karių durtuvai laukia jūsų įsakymų!

 

Patriotas skubiai prieina prie generolo. Tvirtai jį apkabina ir karštai bučiuoja į abu žandus.

 

– Generole! Jūs tikras patriotas! Tėvynė niekada jūsų nepamirš!

 

Patrioto balsas virpa, jis iššaukiamai nužvelgia susirinkimą.

 

– Kas su mumis, ponai? Kas tikras patriotas!

 

Slaptojo susirinkimo dalyviai vienas po kito kyla iš savo vietų ir artinasi prie patrioto:

 

– Aš su jumis! Ir aš! Mes visi su jumis! Mes už patriotizmą! – susijaudinę vapa jie ir energingai spaudžia patrioto ranką.

 

Patriotas švyti.

 

– Ponai, esu laimingas, kad jūs visi sutinkate įvykdyti patriotišką perversmą! Tai bus nuostabus perversmas! Mes pašalinsime bobą iš politikos! Mes uždarysime sienas! Įvesime cenzūrą! Sugražinsime pagarbą patriotizmui! Pasodinsim visus priešus, o kai kuriuos netgi sušaudysim!

 

Ištiktas patriotinės ekstazės, patrioto lytinis organas pakyla į vertikalią padėtį.

 

– Atneškite Lietuvos žemėlapį! – įsako jis savo padėjėjams.

 

Du padėjėjai atneša didžiulį Lietuvos žemėlapį. Ištiesia jį ant stalo ir išeina.

 

– Ponai patriotai, – iškilmingai praneša patriotas, – siūlau sutvirtinti mūsų sąjungą. Nusimaukime kelnes ir užsiimkime patriotišku reikalu – parodykime meilę Tėvynę!

 

Susirinkimo dalyviai – politinių partijų lyderiai, ministrai, generolai, specialiųjų tarnybų atstovai ir bažnyčios hierarchai – noriai nusismaukia kelnes, pasiima sujaudintus vaikų gamybos įrankius ir ima masturbuotis virš Lietuvos žemėlapio.

 

Pirmas nuleidžia patriotas – balta spermos čiurkšlė išsilieja ant Kauno, po to – generolas, pirmasis perėjęs į patriotinio perversmo pusę, vėliau – visi kiti. Patrioto kabinetas prisipildo tiršto vyriškos sėklos kvapo.

 

Pavargęs patriotas krinta ant grindų ir svajingu balsu ištaria:

 

– Visgi kaip malonu mylėti Tėvynę... Kaip gera, kad aš patriotas... Kaip saldu...

 

Prabudęs ryte ir supratęs, kad tai buvo tik sapnas, patriotas kelis kartus garsiai nusikeikia, nusimauna trumpikes, čiumpa paklodę su patriotinių poliucijų dėmėmis ir neša ją į vonią. Vėliau įjungia kompiuterį ir vėl ima aršiai kautis su Tėvynės priešais.

 

Čipolinas

2011 01 23

 

Komentarai  

 
0 # ?v. Y-m-d H:i
kazin, zmones kada nors susivoks, kad besipliekdami del formos taip ir liks be turinio?
 
 
0 # nerealuneo Y-m-d H:i
Puikus tekstas, tik jau labai drąsus. Kitas patrejoto sapnas bus apie smiginio varžybas su linksma baltų vyrų kompanija, pakeičiant taikinio lentą į lietuvos žemėlapį, o strėlytę į patrejotinį pimpaliuką su vienu šūviu.
Šiaip siūlau šį tekstą dėti į penktos klasės lietuvių kalbos vadovėlį.
 
 
0 # ;/AM Y-m-d H:i
Another hate-speech... Jei jau sieki kažkaip pašiepti tą "patriotizmo lavoną", tai patarčiau naudotis ne emociniais (ne)argumentais , o pagrįsta kritika.
Sutinku su "?" - nėr turinio, nusileista iki niekinamųjų lygio. Tą turinio nebuvimą dar galėtų pakęst, bet kai tiek prikišamai kartojamas onanizmas... Bjauru. Pradžią dar galėjo pakęsti. Tai tiek. :-)
 
 
0 # ...... Y-m-d H:i
Kvailas nevykėlio rašinėlis.
Nieko daugiau kaip pačio rašleivos sukurti stereotipai ir kibiras išgalvotų pamazgų. Patriotas neturi norėti cenzūros ar nekęsti homoseksualu, patriotas irgi turi teisę į laisvą nuomonę.

Dar vakar buvo straipsnis apie propaganda kuri buvo baisiai niekinama, o šiandien vaikas drebia kiek gali pagal praeito straipsnio pirmą punktą.

Aprėkti tokį idiotą anarchistu ar kosmopolitu tai būtų šių pažiūrų atstovų niekinimas. O jei šitą rašliavą paremia a.lt tai lietuvoj neliko (nebuvo) anarchistinių pažiūrų prisilaikančių žmonių ir a.lt turėtų būti pervardinta į n.lt (nihilizmas).

Beje kiek kartų ant juodos vėliavos nuleido Čipolinas kol išstenėjo šitą žodžių kratinį ir kodėl rašė lietuviškai, juk tai gali pasirodyti beveik patriotiška?

Pasiūlyčiau aprašyti Čipolino - meta-anarchisto sapną bet tai tiesiog būtų žemą sugebančiu rašyti atžvilgiu
 
 
0 # imbiciliškas straipsnispatriotas Y-m-d H:i
Totaliai imbiciliškas straipsnis. Sutinku, kad tik visiškas nevykėlis gali išpersti tokią nesąmonę ir dar sugalvoti įdėti tai į viešą erdvę.
Jei negali nerašyti (nors tai panašu į lengvai diagnozuojamą ligą, dėl kurios dėdės baltais chalatais gali padėti), tai rašinėk ant savo minėtos paklodės.
 
 
0 # darkafascio Y-m-d H:i
Blin Darka, kažkaip paskutiniu metu tu jau visai nukvakai. Džiugu, kad mūsų frontas nebedaro nieko, prie ko jūs galėtumėte prisikabinti ir argumentuotai mus "triuškint", tai ir rašote kažkokius, net nežinau kaip čia pavadint, pasirašinėdami dešimtim svetimų vardų... Dar vienas kastorenpoliuks ? Būk tu žmogus, priversk mane nervintis, aš gi piktas nacis - man to reikia, o dabar tik šypsnį ir pasigailėjimą sukeli...
 
 
0 # Straipsnis garbės nedaromažylis Y-m-d H:i
Straipsnis nei autoriui nei tinklapiui garbės nedaro. Slaviko komentarai aukštesnio lygio.
 
 
0 # pamfletaskre Y-m-d H:i
Šis pamfletas parašytas pagal visas žanro taisykles - trumpai, aiškiai, ironiškai, sutirštinant spalvas ir parodijuojant. Viena sparčiai besivystanti siužetinė linija, epiloge netikėtai sugrįžtanti į pradžią. Neturiu ko prikibti, nebent dėl skurdoko žodyno. Bet autorius, matyt, jaunas - jam viskas prieš akis:-)

Šio straipsnio "kritikai" lieja jūras piktų emocijų. Puiku, toks ir yra pamfletų tikslas.
 
 
0 # biatslavikas Y-m-d H:i
Troliai nepageidaujami. Red.
 
 
0 # gailestiskritikas Y-m-d H:i
šiaip įdomu man, jeigu čia anarchistų puslapis tai turbūt jie turėtu būti manau prieš įvairias globalines sąjungas, bet kažkodėl anarchistai piešia satyriškai tą vaizdą, kad patriotams nepatinka ES. Kodėl anarchistams patriotizmas siejasi su homofobija šovinizmu ir iškrypėliškumu? kokiu tikslu paminėtas čiurkšlės nuleidimas ant kauno? Keista, bet nuo kada anarchija virto globalizmo puoselėtojai? Atrodytų, kad anarchistai ir patriotai jei kur ir galėtų sutarti tai bent dėl tarptautinių draugijų, bet pasirodo ne...
 
 
0 # ...Loki Y-m-d H:i
Eh... Ko jus norit? Socialistai kitaip nei per emocijas nesupranta. Jiems protas - nepazinta giria. Ir nors patriatizma galima sumalti ir logika, taciau socanarchams tas beveik neimanoma. Gaila.
 
 
0 # ai ai ai...S. Z. Y-m-d H:i
Nesuprantu iš kur toks įkvėpimas rašyti tokias blevyzgas. Turbūt čipolino (autorius) šeima ar draugai vaikystėje traumuodavo jį, todėl patsai dabar nesugeba užaugti ir rašydamas išlieja savo seniai užgniaužtą pyktį. Ramybės tau, čipolinai.
 
 
0 # Anarchijai ateina paskutiniojiPasibaisejes Y-m-d H:i
Administracijai patarciau panaikinti si straipsni, antraip gali tekti jai kartu su autoriumi (pas kuri labai zemas intelektas) atsakyti uz tai teisiskai. Tikrai atsiras zmoniu, kurie po sio straipsnio, sia anarchistu klika patrauks baudziamojon atsakomyben. Ribos perzengtos ir tyleti nebegalima.
 
 
+1 # jhguyg Y-m-d H:i
"Tu rimtai galvoji, kad afrikiečių įsileidimas į Vakarų šalis kažkokiu būdu kliudo Vakarų šalims plėšti Afriką?"

O tu rimtai manai, kad žmonių judėjimo laisvė varžoma dėl kitų priežasčių? Tipo, taip saugomas tautinis identitetas ar kas? :-)


"ką gero Lietuvai atnešė masinė emigracija. Jei sugalvosi, parašyk."
Masinė emigracija reikšmingai prisideda prie nekilnojamo turto kainos kritimo (krenta paklausa). Mažėjant žmonių skaičiui, atsigauna šalies gamta (mažiau bambalių pakrantėse, šiukšlių šiukšlynuose ir dumblo valymo įrenginiuose), mažiau apkraunami keliai ir viešasis transportas. Į šalį gryžta emigrantų pinigai ir gerina čia likusiųjų ekonominę padėtį, mažiau apkraunama šalies socialinė sistema. Žmonės pagyvenę užsienyje, pamatę pasaulio stipriai keičiasi- atsikrato mažos nacionalistinės valstybės prietarų, auga savigarba ir pasitikėjimas savo jėgomis, dažnai sunyksta ta liguista "savo" valstybės meilė ir išauga savo krašto meilė. Aš asmeniškai emigracijoje nematau ypatingų baisybių (nes pensijos negausiu) ir todėl nematau prasmės kovoti su ja.
 
 
0 # pyzdarchy in der uab ltkacapoj bibek Y-m-d H:i
anarchistas aš esu
man dėl nieko nebaisu
dėjau skersą ant visų

čiulpk tu byby, graužki kotą
patrijotai man nė motais
 
 
0 # ir ko gi siekia tokių nesąmonių rašytojai?Vytas G. Y-m-d H:i
Išsilieti internetinėj erdvėj? Sukelti eilinę neapykantos bangą?
Tiek pat, dar daugiau galima parašyti ir apie anorchystus - tokius pat kaip šio mėšlo rašytas internetinius karius, ir būtent interentinius, kaip kad kasparėlio raudonosios brigado[ss], tik nei laimėjusių, nei pralaimėjusių nebus.
Rašinėtumėt sau apie gyvenimą skvotuose, šiukšlių valgymą, ekologiją, kapitalizmą, tai ir vargo nematytumėt.
 
 
0 # GAIDŽIUI STRAIPSNIO AUTORIUIGAIDŽIUI STRAIPSNIO AUTORIUI Y-m-d H:i
JEI TOKS DRĄSUS PARODYK SAVO HARĘ Į ETERĮ TU PAGUDNE, SLEPIESI UŽ VISOKIŲ ČIPOLINŲ GAL GERIAU PASIRODYK IR BUS DISKUSIJA :-)))
 
 
0 # gieda fashelis ankstu rytelineo Y-m-d H:i
O tipiskas susmirdes fashnacis prabilo. Renka jisai vardus su pavarde ir nuotrauka, kad paskui butu su kuo diskusija:-) Eik i savo ljoodinteee fashiu forjiumiuka ir vartykis tenai.
 
 
0 # Eina sauAnarchistas Y-m-d H:i
Buvau geresnės nuomonės apie šį portalą. Pasirodo, kad čia visokias blevyzgas rašinėti gali kas tik netingi...
 
 
0 # pritariugorelover Y-m-d H:i
pritariu 'neo' :-)
 
 
0 # Žydasvardas Y-m-d H:i
Šis autorius susipynęs kaip ir visi kiti.Patriotas nėra nacionalsociali stas, ar komunistas. Dėl patriotų Lietuva tik ir laikosi, jei ne patriotai tokios kaip Lietuvos nebūtu. Tad rauk savo žydiška ryža snuki išvadink visus rasistais ir mink iš čia.