Norit protestuoti? Gausit viešųjų darbų!
politika
einam_protestuoti_0       Smulkieji prekeiviai gavo iš valdžios leidimą mitinguoti 2011 m. vasario 7-ąją prie Seimo, bet su sąlyga, kad patys sutvarkys aikštę, kur ketina reikšti nepasitenkinimą. Jiems, mainais į galimybę įgyvendinti konstitucinę teisę, liepta atidirbti viešuosius darbus – išvežti sniegą, ledo luitus ir pan.

 

„Sparčiai judam link to, kad valdžia įves mokestį už teisę protestuoti prieš savo veiksmus. Greitai reikės nusivalyti kelią nuo Ukmergės iki Vilniaus, jei norėsi atvykti protestuoti. Jokios protestų kultūros ir demokratijos Lietuvoje nėra arba nebėra.“ – pareiškė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas A. Černiauskas.

 

„Manau, kad apie jokią demokratiją ir valdžios pagarbą žmonių nuomonei tokiu atveju nėra prasmės kalbėti. Negi savivaldybė šiaip neprivalo tvarkyti teritorijų ir už tai nerenka mokesčių? Čia yra tyčinis noras išgrūsti protestuotojus į pašalines erdves, kad jų nesigirdėtų“ – įsitikinęs Švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas E. Jesinas.

 

LRK 36 straipsnis teigia: „Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus. Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.“

 

einam_protestuoti_vasario_7

 

a.lt info

2011 02 01

 

Komentarai  

 
0 # ?Satanyzmas Y-m-d H:i
O kas draudžia ar trukdo? Skamba taip, lyg Qbyliūz atvežė kelias fūras sniego prie seimo.
 
 
0 # Uz ka balsojamia ?Darek Pyzdzciewicz Y-m-d H:i
troliai nepageidaujami
 
 
0 # konstitucijos 36 str.guga Y-m-d H:i
Šitas ypač gerai atskleidžia LRK dviveidiškumą. "Negalima drausti ir trukdyti", o sekančiame sakinyje jau ne tik kad galima, praktiškai bet kuriuo atveju, bet ir visada galima, kai tik to nori valdžios elitas. Ir iš kitos pusės, teoriškai galima pakeisti, atšaukti ar atleisti visus valdžios atstovus, tačiau praktiškai tam reikia sveiku protu nesuvokiamų pastangų, todėl praktiškai tai yra neįmanoma.
Ką turim? Turim nepajudinamas politikos ir verslo elito galios struktūras, stumdomas į pašalius ir kitaip niekinamas kitokias vizijas turinčias minias, ir amžinąjį, tik labai mažą žmonių procentą tenkinantį status quo. Svarbiausia- viskas teisėta. Konstitucija- šventa.
 
 
0 # Norit protestuoti? Gausit viešųjų darbų!Donatas Y-m-d H:i
O tai ne Vasario 7 d?