Be rudų čekučių, pankų ir be puritonų
politika
be_cekuciu_ir_puritonu       Parlamentarės Dalios Kuodytės padėjėjas Ričardas Čekutis, žurnalo „Valstybė“ užsienio politikos redaktorius Darius Varanavičius, Vilniaus pedagoginio universiteto darbuotojas Marius „Puritonas“ Kundrotas, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka ir kiti Lietuvių tautinio centro (LTC) nariai, besibalotiruojantys Vilniaus miesto savivaldybės rinkimuose „Jaunosios Lietuvos“ sąraše, rinkėjus agituoja rasistiniu šūkiu „Be žydrų, juodų, raudonų ir be taboro čigonų“.

 

Žmogaus teisių stebėjimo instituto (ŽTSI) prezidentas Henriko Mickevičiaus nuomone, partijos „Jaunoji Lietuva“ šūkis prieš „žydrus, juodus, raudonus ir taboro čigonus“ yra rasistinis. „Kyla labai akivaizdžios asociacijos, kad tai pakankamai rasistinis šūkis. Jie, žinoma, aiškins, kad ne tai turėjo omenyje, bet žmonės tikrai nenuoširdūs, jeigu taip sakys. Daugeliui žmonių kils asociacijos, jog tai rasistinis šūkis“, – sakė H. Mickevičius.

 

LTC kandidatų sąrašas su plakatais ir rasistiniu šūkiu š.m. vasario 4 dieną buvo paviešintas portale patriotai.lt. Po keturių dienų, vasario 8-ąją, sujudo LTC kandidatų, užimančių įvairias pareigas valstybinėse tarnybose, globėjai.

 

Parlamentarė, Liberalų sąjūdžio frakcijos narė D. Kuodytė, prieš du metus raginusi uždaryti a.lt portalą, teigia apie savo padėjėjo R. Čekučio politines ambicijas sužinojusi tik vasario 8 dieną. Seimo narė Vilniaus sąrašo lyderį R.Čekutį žada kviestis „ant kilimėlio“: „Šitą klausimą aptarinėsim. Sakau, tik šiandien pamačiau tuos visus reikalus, šitą klausimą spręsim.“ Ji pabrėžė, kad ideologinės politikės ir jos padėjėjo nuostatos kirtosi ir anksčiau. „Tiesą pasakius, kertasi šitais visais klausimais, be jokios abejonės“, – teigė Seimo narė.

 

Vasario 8 d. buvo išplatintas žurnalo „Valstybė“ redakcijos kreipimasis į skaitytojus, partnerius ir kolegas. Jame sakoma: „Vakar iš kolegų sužinojome, kad žurnalo „Valstybė“ užsienio politikos redaktorius Darius Varanavičius yra aktyviai įsitraukęs į politinės partijos, kurios principai prieštarauja mūsų žurnalo tikslams, veiklą. Žurnalo „Valstybė“ leidėjai ir redakcijos darbuotojai griežtai atsiriboja nuo žurnalisto D. Varanavičiaus dalyvavimo partijos „Jaunoji Lietuva“ veikloje.“

 

Po „Jaunosios Lietuvos“ partijos skėčiu į Vilniaus miesto tarybą siekia patekti 34 kandidatai, tarp kurių, be Seimo narės D. Kuodytės padėjėjo, yra ir Vilniaus pedagoginio universiteto docentas Edvardas Kriščiūnas, Mykolo Romerio universitete dėstanti Lilijana Astra, Vilniaus A. Vienuolio pagrindinės mokyklos mokytojas Antanas Meištas bei kiti kandidatai.

 

a.lt info

2011 02 09

 

jaunoji_lietuva_svastika

 

Komentarai  

 
0 # va tepneo Y-m-d H:i
Tai yra viena iš priežasčių, kodėl anarchistai turėtų balsuoti. Tikrai nereikia, kad tokie naciai patektų valdžion. Kitu atveju, galėsim vadovautis tuo šūkiu "balsuosi - nealsuosi".
 
 
0 # :DTadas Y-m-d H:i
Jums tikrai nesiseka rimuoti :D
 
 
0 # Kas jūs iš tiesų?LTC27 Y-m-d H:i
Toks įspūdis, kad jūs net pasityčioti iš oponentų normaliai nesugebate :-)
Ir tas jūsų anarchizmas kažkoks netikras - nukreiptas vien tik prieš patriotus,o ne jokius neonacius. O štai liberastai (ne tikrieji liberalai) ir kairieji paleckiukai su NK95 - jums jau draugai.
Ar tikrai jūs anarchistai, ar autokastracijos aktą atlikę praradę naujieji komunistai?
 
 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
vnz, visi puikiai suprantam, ir patys patriotai supranta, kad visi tie ju sukiai yra grynai rasistiniai, apie ten kazkokius juodus pinigus ar kaip ten paaiskina yra kliediesiai, kad pries juodaodzius, o del raudonu tai neaisku ar cia turima kaire arba bijo, kad atvaziuos i lietuva amerikos indenai...

paskaicius komentarus tai dar aiskiau pasidaro, kad gryna ksenofobine ir homofobine irstva, kuri siekia izoliuoti lietuva ir vaidinti tipo va neleidziam nieko i vidu ir gejus i gatves neleidziam, tai jau cia protingi.
 
 
0 # anarchystai - prie balsavimo urnuMachno Y-m-d H:i
Kviečiu anarchystus aktyviai dalyvauti balsavime į savivaldos rinkimus ir balsuoti už A. Zuoką .
 
 
0 # --railgunner kid Y-m-d H:i
vaikų darželis. grybą pjauna vieni ir kiti. keista, kad pasirašinėja docentai.
 
 
0 # FB grupėSugadink biuletenį Y-m-d H:i
Socialinė-pilie tinė akcija "Sugadink Biuletenį 2011" siekia, kad Lietuvos visuomenė suvoktų, kad balsuodami už atitinkamus žmones mes nepadedame sau, savo valstybei ir savo gerovei. Taipogi norime, kad valdžia suprastų, jog Lietuvos piliečiai nėra kvaili ir negali visą laiką būti mulkinami rinkimais, kuriuose pasikeičia tik žmonės, užimantys aukštus postus, o ne žmonių socialinė padėtis. Įrodyk, kad tau NE DZIN.

http://www.facebook.com/pages/Socialine-pilietine-akcija-Sugadink-Biuleteni-2011/197009626980828
 
 
0 # ЕдинтсвоИванов Y-m-d H:i
Молодцы анархисты. Правильным путем идете . Выражаю вам благодарность от тов. Бурокявичюс , Ярмалавичюс , Ионене , Усхопчик и других членов ЦК КП ЛССР.
 
 
0 # aaaaa Y-m-d H:i
joa, dar vieni naciai nori uzupuoti Vilniu. Tfu, bbd ant tokiu.
 
 
0 # ...ip Y-m-d H:i
vien dėl šitų klounų tikrai į rinkimus neisiu :DDD. Ir netikiu kad kas pasikeis net jei juos ir išrinks. Kaune jau turim vieną rėksnį Buškevičių, taip kad bergždžias reikalas čia mus žirinovskiais gąsdinti.
 
 
0 # Ant ko lojat?senas pankas Y-m-d H:i
Kuo jum cia tie pankai uzkliuvo? Anksciau lyg draugai buvom. Darot kazkokias nesamones.. 8===>
 
 
0 # ŠunaujaTadas Y-m-d H:i
Šunys loja, karavanas eina (:
 
 
0 # BailiamsValera Y-m-d H:i
A cha cha ir vėl anarchistai i kelnes deda
 
 
0 # Iš gyvenimo Švedijos patriotųAK-47 Y-m-d H:i
Sweden Democrat made to take Swedish lessons
A Sweden Democrat politician from Eslöv in southern Sweden is set to attend Swedish language classes after repeated complaints from fellow council members that they can't understand him.

7/5/2011- One of the anti-immigrant party's most prominent names in the area, Arvid Frandsen, was actually born in southern Jylland in Denmark, a region where a particularly rare dialect is spoken. According to Frandsen, not even his wife understands him when he speaks his native dialect. Although he's lived in Sweden since 2000 and does his best to speak the more common Copenhagen dialect of Danish, Frandsen's colleagues on the council have complained repeatedly about his decision to speak Danish during council meetings. Council chair Christine Melinder of the Moderate Party told the local Skånska Dagbladet newspaper back in November that she had a hard time understanding Frandsen. "We've told Arvid several times, but he doesn't care," the Left Party's Lasse Björklund told the newspaper. Frandsen's dialect has been a constant source of frustration for his fellow council members, prompting an outburst by Social Democrat Gabriel Barjosef during a council meeting last autumn following comments by his Danish-speaking colleague.

"I can't understand what he says!" Barjosef screamed, according to Skånska Dagbladet, prompting murmurs of agreement from fellow council members. Barjosef told the newspaper he was considering demanding that interpreters attend meetings where Frandsen is scheduled to speak. "This is a question of democracy and it's strange that a Sweden Democrat would choose not to learn Sweden. The Sweden Democrats think that all immigrants should assimilate or be driven out," he said. Frandsen claimed he had been advised by a language consultant to continue speaking Danish, adding that he finds learning Swedish difficult. "It's not that I don't want to learn; it's just hard for me," he told the newspaper in January. Frandsen also said that, as a Dane, he wasn't offered to enroll in a state-sponsored Swedish for Immigrants (Svenska för invandrare – SFI) language class. "If I'd come here from Pakistan, I would have been thrown in an SFI class, but they don't do that for Danes or Norwegians," he said. However, Frandsen has now finally agreed to attend an intensive Swedish language class in attempt to rid his lexicon of the most indecipherable southern Jylland idioms. "It feels good to be enrolled in a Swedish course," he told the newspaper.

http://www.thelocal.se/31858/20110205/
 
 
0 # cia vokieciu nacis nuotraukojeAwert Y-m-d H:i
jei vokietis (o saliutuoja tai kaip vokietis) - tai jis man ne draugas, o priesas