Lietuvos profsąjungos nepraranda vilties surengti valdžios sankcionuotą mitingą
politika
mitingas_kovo_19_mazas       Didžiųjų Lietuvos profesinių sąjungų centrai, pastaruoju metu nuolat nuolaidžiaujantys valdžios draudimams rengti mitingus, bandys surengti dar vieną akciją. LPS koordinacinis centras išplatino pranešimą, kad mitingas vyks 2011 m. kovo 19 dieną, 12 valandą. Protesto dalyviai kviečiami rinktis šalia Seimo. Vėliau eisena pajudės Gedimino prospektu vyriausybės link, kur ir įvyks mitingas.

 

Nors nuo metų pradžios praėjo nepilni du mėnesiai, valdžia jau spėjo uždrausti du profesinių mitingus, planuotus prie valdžios būstinių. Kiek anksčiau ji buvo uždraudusi trečią mitingą. Visais atvejais valdžia paprasčiausiai neduodavo leidimo arba atšaukdavo jau duotą. Profsąjungos nė karto nėra nepklususios valdžios sprendimams, kad ir kokie neteisingi jie būtų.

 

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK) vis dar kliaujasi teismais. Vilniaus savivaldybės sprendimas atšaukti leidimą vasario 19 d. apskųstas Vilniaus miesto I-ajam apylinkės teismui. Dar nėra pasibaigęs teismų maratonas ir dėl pernai metų rugsėjo 29 d., kai sostinės valdžia neleido rengti mitingo miesto centre, o „nurodė“ protestuoti miesto pakraštyje, prie „Siemens“ arenos. Be to, Vilniaus savivaldybė apskundė teismo sprendimą, kuriuo buvo įpareigota išduoti leidimą mitingui šių metų sausio 16 d.

 

„Draudimai surengti tris mitingus verčia pripažinti, kad žmogaus teisių pažeidimai Lietuvoje tampa tendencija, įrodančia, kad mūsų šalyje piliečių teisės ir laisvės galioja tik popieriuje, – teigiama pranešime spaudai. – Tikimės, kad ketvirtą kartą miesto valdininkai nebeišdrįs pažeisti LR Konstitucijos bei kitų įstatymų, suteikiančių teisę šalies piliečiams rinktis į taikius susibūrimus ir profesinėms sąjungoms bus leista sukviesti žmones ir pareikšti savo poziciją mitinge“.

 

Abiem šiemet planuotiems mitingams nepritarusi Lietuvos darbo federacija dėl esą netinkamai pasirinktų datų, šį kartą prisijungs prie Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“.

 

a.lt info, 2011 02 24

 

mitingas_kovo_19

 

Komentarai  

 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
apie Libija tema toli kazkur, tai imesiu cia:
vienu zodziu Libijoje atsirado islamistiniai emiratai
http://www.heraldsun.com.au/ipad/al-qaeda-sets-up-islamic-emirate/story-fn6s850w-1226011076258
http://www.jihadwatch.org/2011/02/libya-islamic-emirate-of-barqa-seizes-arms-takes-hostages.html
http://www.infowars.com/al-qaeda-sets-up-islamic-emirate-in-libya/
http://forums.islamicawakening.com/f18/libyan-islamic-emirate-42806/
 
 
0 # "Profsajungos"VB Y-m-d H:i
Apgailetinu bailiu ir valdzis padlaizunu sutve.
 
 
0 # ?v. Y-m-d H:i
nesuprantu kam rengti sankcionuota mitinga, jei ju neleidzia? gal laikas rengti tikrus mitingus ir protestus, kurie kazka keicia?
 
 
0 # kaka2kaka2 Y-m-d H:i
Banana republic..
 
 
0 # kl@kl.klfrao Y-m-d H:i
o čia profsąjungos tai kartais ne tos pačios kur atstovauja darbininkus tuo pačiu principu kaip seimas atstovauja liaudį? ar čia kitos? ar profsąjungos blogos graikijoj, bet geros lietuvoj?

profsąjungos surengs mitingą prieš mitingų draudimą, bet ir tai negaus leidimo. po to įvyks pirmas nesankcionuotas mitingas, partija „solidarumas“ laimės rinkimus ir paims paskolą iš tvf.

dėkui alachui kad darbininkams ant jūsų ir jūsų profsąjungų nusišikt nemažiau nei jums ant jų.
 
 
0 # pritariu flumenZender Y-m-d H:i
Jo, cystai, galetu anarchistai jau gal ir savo kokia specifine apranga sugalvot. Pvz., skinai pliki ir su pilotu striukem; hipiai su ilgais plaukais. Anarchistai tai galetu but butinai su barzdele ir akiniais, vaiksciot susikuprine ir nesiotis ciumadana su revoliuciniais planais, kuriu nevalia niekam rodyt. Panos tai siaip gal su trumpais plaukais butinai. Galetu rengt bendras tusofkes ir butu cool. Ir aisq, jie turetu but priesiskai nusiteike pries emo, gotus, metalistus, hipius ir naktimis bijotu forsu, netgi sportine apranga apsirengusio, pabegioti isejusio funkerio.
 
 
0 # BYbis zinoTadas Y-m-d H:i
Manau anarchikstu apranga turetu but kaip panku.
 
 
0 # MADAflumen trol Y-m-d H:i
O tai kiba madinga būna tik apranga? Gali būt labai prie mados, jei, pvz., skaitai kokį Zizeką(?) Oi! Vėl turbūt nusišnekėjau? :sad: