Nacionalsocialistas Virgis Nargėla: „visi patrijuotai VIENIKITES“
politika
Virgis_Nargela_foto_0       Prieš kokius tris ar keturis mėnesius „Facebook“ tinkle pasisiūlė į draugus tūlas Virgis Nargėla. Susidraugavom – paspausti mygtuką nesunku. Iš pradžių jo komentarai atrodė juokingi – vos suprantami, su daugybe vaikiškų gramatikos klaidų. Vėliau juokai baigėsi – jis pradėjo viešinti nuorodas apie Hitlerį, Vokietijos nacionalsocialistų maršus ir pan.

 

Savo „Facebook“ profilyje V. Nargėla rašo, kad yra nacionalsocialistas, gimęs 1965 m. ir gyvenantis Vilniaus rajone. Yra nusifotografavęs Kauno Rotušės fone su priekin išmesta dešiniąja ranka. Internetu dažnai kalbasi su Lietuvių tautinio centro (LTC) vadais – Mariumi Kundrotu, Ričardu Čekučiu ir kitais. Turi dvi dukteris – Astą ir Miglę. Pastaroji – aktyvi romuvietė, akcijų prieš homoseksualus organizatorė ir ultranacionalistinių straipsnių autorė.

 

Parinkau keletą jo nuorodų bei komentarų. Manau, ir kitiems bus įdomu pamatyti, kokie egzemplioriai tarp mūsų gyvena.

 

Asta

 

Virgis_Nargela_citata_5

Virgis_Nargela_citata_4

Virgis_Nargela_citata_3

Virgis_Nargela_citata_2

Virgis_Nargela_citata_11

Virgis_Nargela_citata_1

Virgis_Nargela_citata_10

Virgis_Nargela_citata_9

Virgis_Nargela_citata_8

Virgis_Nargela_citata_7

Virgis_Nargela_nazi_anthem

Virgis_Nargela_hitler

Virgis_Nargela_hitler_2

Virgis_Nargela_nazi_anthem_2

Virgis_Nargela_foto

 

Antifa.lt

2011 06 04

 

Komentarai  

 
0 # FainaKurtas Y-m-d H:i
As matau kokie egzempliorei tarp musu gyvena tikrai : }
 
 
0 # zenklaskelio Y-m-d H:i
anarchistas nemoka rašyti - jam privalumas ir px. kažkos pseudo patriotas nemoka - pajuokos objektas.
ar galit nors viename straipsnyje netaikyti dvigubų standartų?
 
 
0 # gham Y-m-d H:i
foto tai ne Kaune, o Klaipėdoje daryta.
 
 
0 # ŽygeiviuiŽygeivui Y-m-d H:i
o kam lyginti su sovietų sąjunga?beje, Žygeivi, ar žinojai, kad sovietų sąjunga buvo viena didžiausių anarchistų priešų dar nuo Kronštato?
Lygini su tuo, su kuo labiausia siejasi. išskyri kriterijus, bendrus požymius. Tarkim : būkim biedni, Žyeivi, bet teisingi. Tarp nacionalistų paplitusios simpatijos nacionalsociali stams.egzstuoja antisemitizmas, homofobija, sąmokslo teorijos, nematomų priešų paieška, radikalios nuostatos, etninis asmens "nustatymas" (jei esi rusų kilmės - to blogis, jei žydų tu blogis etc. t.y nesugebėjimas kitūų traktuoti kaip bendrapiliečių ir darymas iš jų priešų). antifa.lt pateiktos veidaknygės susirašinėjimo ištraukos tą akivaizdžiai parodo ir reikia būti aklam,kad to nematytum.neben t tai toleruoji.:-)
Jei netiki jų idėjomis, tave apšsauks komunistu, nors komunistus laikais lygiais nacistams.jiems tai nesvarbu.
vėlgi sąsajų su sovietiniu (sic) komunizmu galime rasti, bet tokio patriotiškai radikalaus patoso - nerasime (sąlyginai nerasime.nebent jų retoriką prilyginsime partijos patriotizmui, bet tai jau filosofija ir spekuliacija kategorijomis ir interpretavimu. ). Dėl to ir lygina. Sovietiniai nusikaltimai yra priimami kaip akivaizdus blogis nekeliant papildomų klausimų. Tuo tarpu neretai nacistiniai nusikaltėliai reabilituojami ir jų reikšmė bei mastas visuomenėje iki šiol nėra įvertintas. adolfėlis laikomas mažiau blogu mat kovojo neva su didesniu blogiu stalinu. ar blogis, kovojantis prieš kitą blogį, gali būti ir tampa geru/geresniu blogiu? Juk nelogiška.
Aš nepalaikau idėjos suteikti partizanui ordino, jei jis tarnavo abvere. KOks skirtumas - abveras ar nkvd? as jokio skirtumo nematau. man taip pat nesvarbu kuo tas žmogus tikėjo ir kodėl. svarbu, ką padarė. Nemėgstu ir nenoriu, kad būtų taikomi dviubi standrtai. Tai kas tada aš esu - neva agentas iš ytų, patriotų išdavikas,kolab oranto vaikaitis (mano seneliai sedėjo krasnojarsko lageriuose 10-12metų...) ar...?
dėl to lyginant ir išlenda didesnės sąsajos su nacizmu.bent jau aš taip manau.
visk matyt lemia tas akcentuojamas patriotizmas su didele doze radikalumu ir sukuriamas nacistų įvaizdžis. paprastai taraiantmoatrio tizmo sąvoka i samprata denominuojama, diskredituojama pačių nacionalistų,o tai sukelia priešataringus jausmus ir anrchistams,ir kitiems,kurie kitaip mąsto.
 
 
0 # daoto Neaišku kam Y-m-d H:i
Ar gali būti geras ir blogas okupantas? Jai tavo laisvė yra suvaržyta,bet kokiu atveju yra daroma žala tau. Labai gretai užmirštam, jog mes visi esam žmonės (homo sapiens). Visi mes žemės gyventojai ir nesvarbu kokiam "įpakavime" esam. Represijos prieš žmogų, jokiu būdu negali būti pateisinamos. Nesam laukiniai gyvūnai kuriems reikia kovoti už būvį. Žmogus kuria kultūrą, mokslą. Per daug baimės ir menkavertiškumo skatina regresija atgal į "džiungles".
 
 
0 # susilaukiau dėmesio :)evaldas Y-m-d H:i
Žygeivis jau ne pirmą kartą bando parodyt išskirtinį dėmesį mano personai DDD tikinuolat nepataiko... Dabar rado wikipedijos info :-) taip ji teisinga tik sena tai penkmečiu pavėlavusi info. Jau senokai esu viešas asmuo...Pasiste ngęs šliužas rastų ir ką nors iš mano jaunystės, kai buvau komjaunuolis - spaudoje yra :-) Ar iš tų laikų kai buvau profsąjungų veikėjas, elgeta - ai šito gabaliuką skelbiau ir a.lt gyvenimas margas ir nematau reikalo jo sureikšminti.
 
 
0 # ;Rabarbaras Y-m-d H:i
Daugiau, nei pusė komentarų parašyti debilų. Vieni užsiima nenuilstama antivalstybine veikla ir drabstosi savo ekskrementais, kiti - šlovina kažkokį nesigavusį dailininką-ligo nį. Aš esu nacionalistas (bet ne nacistas), tačiau šitas debilavotas senis ir man nepatinka.
 
 
0 # ir darRabarbaras Y-m-d H:i
Vieni smerkia nacizmą, bet užmerkia akis prieš komunizmą, kiti - smerkia komunizmą, bet neretai užmerkia akis prieš nacizmą. Tai kurie dabar blogi, o kurie geri?
Šiame "kare" tokių nėra.
 
 
0 # :)lol Y-m-d H:i
einu feisbuke priregistruosiu "slavika" ir tokia kova pries fashyzma uzsiimsiu kad grazu paziuret bus :DDD
 
 
0 # .Satanyzmas Y-m-d H:i
8))) Šakės. Nebūčiau patikėjęs, kad tokie egzistuoja. Man atrodo, "prie fažizmo" tokie būt greitai sterilizuojami.
 
 
0 # ?!?!Arijas Y-m-d H:i
Na jo,Leninas komunizmo kurejas:-).Jei domiesi istorija tai turetum zinoti,kad jis buvo kaizerines Vokietijos siustas,kad ivestu Rusijoje destrukcija ir ja eliminuotu is karo.Abejoju ar jis pats realiai tikejo tais tauskalais,kuri uos rase,nes milijonines banko saskaitos Sveicarijos bankuose kazkodel tam priestarauja.
 
 
0 # Kodel autorius paviesino vaiku vardus?mmm Y-m-d H:i
Kad tevas yra neispruses ir reiskia savo nuomone, ne visiems suprantama ir su gramatinemis klaidomius, tai dar nereiskia, ponas, jog galit paviesinti vaiku vardus. Kiekvienas zmogus atsako uz savo veiksmus, nereikia kisti nei vaiku, nei tevu, nei seneliu... Jei pasirode, jog jums kazkas nepatinka, galejot paparasciausiai perspeti V.N. arba tiesiog pasalinti is draugu, nera, kiek suprantu, sunku spusteleti mygtuka.
 
 
0 # ŽygeiviuiŽygeiviui Y-m-d H:i
Broli, baik čia pyktis su jais, gi jau ne jaunystės metai. Eik į gamtą, ilsėkis ir nesigadink nervų.
 
 
0 # 'taucininku' nojui, lietuviu (pardon - is mazosios) tautos vairininkui ir valciu nuomininkui is paluses apylinkiu... chepaniuidiogenas ex professo Y-m-d H:i
skaitai sikeivio izvalgas bei 'pastabas' ir vis tikiesi, kad netgi naivus idiotizmas turi savo ribas. pasirodo - taip nera ir tam uztenka pasiziureti i buvusio 'pavaduotojo idzealogijai' beigi dabartinio 'darbo parcijas' sugulovo zaltiska (roplys - nekaltas!) rangymasi, kuomet ji uzspaudzia 'visa galva' pranasesni komentatoriai (pliusas, upe etc.).
sikeivis tariasi 'uzvaldes' diskursa ir visiems siame puslapyje 'kraunas' malku. bezdaliau, kada pateiksi kokiu nors originalesniu izvalgu, tada sureaguos ir tie, kuriems jau atsibodo reaguoti i tavo banalybes. dabar, tik juokas ima kada tu su savo sebrais bandote:
1) pritaikyti nacionalini isaiskinima transnacionalin ei problemai (kitaip - kapitalizmui)...
2) pateikiat kapitalistini (sic!) krizes, atsiradusios is kapitalo priestaravimu, sprendimo buda...
ar jus pas mus uz tautini kapitalizma?

dixi.

p.s. aciu pliusui ir upei uz 'diskusijas' su sikeiviu. visada pakelia nuotaika.
 
 
0 # žygeiviuievaldas Y-m-d H:i
Visais laikais rašiau su klaidomis ir man nuo to negėda, ypač po to kai šią kalbą padarė valstybine. Viduriuoji čia tu. beje ir apie mane žinai menkai. O ir parašyt nelabai ką sugebi atrodai juokingai, linksma stebėt fašistuojančio tautininko kvailumą. Pedofilo potraukis daryt įspūdį nesubrendusiems vaikams prasimuša. Įsiterpiu tik tam, kad palaikyti pokalbį. Tęskite - niekas kitas taip gerai nediskredituoja nacionalizmo nei "Žygeivis", "Tikras lietuvis" ar šiame straipsnyje aprašytas kvailys. Teskite ponas Čepani :-)
 
 
0 # Kapitalizmo nusikaltimaiUpe Y-m-d H:i
Rabarbaras:

'Prie ko čia kapitalizmas? Gal dar pradėkim skaičiuoti, kiek nusikaltimų padarė "ryži", akiniuoti, ar sergantys gonorėja? Kapitalizmas yra faktiškai visame pasaulyje. Kalbame apie du baisiausius XXa. rėžimus - SSRS ir Nacistinę Vokietiją. Nors jei jau taip skaičiuosim, tai vis tek daugiausiai aukų XXa. priskaičiuosim "komunizmo statytojams"'
---------------------------------------------------------------

Capitalism is organized crime
-
Colonialism, the 14 hour day, Class Privilege, the 7 day working week, children in coalmines, the opium wars, the massacre of the paris commune, slavery, the spanish-america n war, the boer war, starvation, apartheid, anti-union laws, the first world war, flanders, trench warfare, mustard gas, aerial bombing, the soviet intervention, the armenian genocide, chemical weapons, fascism, the great depression, hunger marches, nazism, the spanish civil war, militarism, asbestosis, radiation death, the massacre of Nanking, the second world war, belsen, dresden, hiroshima, racism, the mafia, nuclear weapons, the korean war, DDT, McCarthyism, production lines, blacklists, thalidomide, the rape of the third world, poverty, the arms race, plastic surgery, the electric chair, environmental degradation, the vietnam war, the military suppression of greece, india, malaya, indonesia, chile, el salvador, nicaragua, panama and turkey, the gulf war, trade in human body parts, malnutrition, exxon valdez, deforestation, organised crime, the heroin and cocaine trade, tuberculosis, the destruction of the ozone layer, cancer, exploitation of labour and the deaths of 50,000,000 communists and trade unionists in this century alone.
 
 
0 # eikit jus visi...mantas u Y-m-d H:i
mustis
 
 
0 # gedauskienegeda Y-m-d H:i
nuostabios lietuvių kalbos žinios! Raštingas žmogus, intelektualas!