Kovo 11-ąją antifašistinį plakatą laikęs D. Velykis nubaustas 750 Lt bauda
politika
donatas_velykis       2011 m. kovo 11 d. keli žmonės išėjo į Gedimino prospektą priešais neonacių koloną laikydami plakatą su užrašu „Visuomenė be neonacių“ ir užbraukta svastika. Policijai keliskart pareikalavus pasitraukti nuo gatvės, jie pakluso. Neonacių kolonai priartėjus prie protestuojančių, iš jos iššoko skustagalvis, gerai žinomas Garliavos „kovotojas” Vitalijus Keršis.

 

V. Keršis užpuolė ant šaligatvio stovinčių protestuotojų laikomą plakatą ir mėgino jį sudraskyti, tačiau buvo atskirtas policijos ir nustumtas atgal į koloną. Tuo pat metu policijos pareigūnai čiupo plakatą laikiusį Donatą Velykį. Jie prirėmė D. Velykį prie Mokslų akademijos sienos, uždėjo jam antrankius ir keturiese nusivedė į policijos automobilį. Čia, jau autobusiuke, jis buvo „pavaišintas” smūgiu į pilvą.

 

2011 m. birželio 9 d. Vilniaus m. 3 apylinkės teismo teisėjas D. Korsakovas pripažino D. Velykį kaltu padarius administracinį teisės pažeidimą, numatytą LR administracinių teisės pažeidimų kodekso 187 str. 1 d., ir paskyrė jam administracinę nuobaudą – 750 Lt dydžio baudą. Tuo tarpu protestuotojus užpuolęs ir plakatą sudraskęs V. Keršis anksčiau buvo nubaustas simboline 100 Lt bauda.

 

Teismo nutartį rasite tinklaraštyje Antifa.lt

 

a.lt info

2011 06 10

 

Velykis_Kersis_kovo_11

 

Komentarai  

 
0 # :)wwwww Y-m-d H:i
uch, gerai kad teisybe dar egzistuoja ir situos antiglobalistus baudzia
 
 
-1 # .Upe Y-m-d H:i
Iš visos širdies gilumos nekenčiu šitos valstybės. Tebūnie prakeikti visi nacionalistai.
 
 
0 # kasbaudejas Y-m-d H:i
as jum kiausus nupjauciau jei tokius turit
 
 
0 # srutos teka UpePilietis Y-m-d H:i
Upe, gal laikas būtų atsisakyti pilietybės ?

Nors, žinant jūsų kolegų slunkiškumą - labiau tikėtina,kad pas jus pirmenybė labiau teiktina tuščiažodžiavim ui, o ne realiems veiksmams...
 
 
0 # plaukiamPilietis Y-m-d H:i
nesu šitos,tavo įsivaizduojamos respublikos "pilietis". Ir eit nesiruošiu,ten kur tu siūlai. Galim geriau plaukti kartu upe. Duosiu tau gelbėjimosi ratą ;-) galėsi ant jo užsilipusi ramiai plaukti ir ,kaip įprastai tau, rūkyt žolytę... romantika :-)
 
 
+1 # patikoevaldas Y-m-d H:i
mentų ir saugumo kalė - Žygeivis įsismarkavo. geras... Jaučiasi žmogus pakilime. DDDD ... Tūkstanęio fašių maršui grėsė 1 antifašistas kuris dar pasirodo ir 5 mentams oasipriešino DDDD. juokigi policinės valstybės sprendimai, labai primenantys tarybinius laikus. Atrodo tos pačios kontoros kadrų darbas.
 
 
0 # Apie anarchistus ir kitus kairiuosiusChi chi chi Y-m-d H:i
Apgailėtini tie ultrakairieji, nulis principų, o ideologija susideda iš tokių žodžių kaip:

Melagis, Dviveidis, Apgavikas, Prisiplakėlis, Veidmainis, Neoriginalus, Neindividualus.

Ech, apgailėtini žmonės - iš patirties sakau. Visi vienodo mąstymo iki vieno, nemokantys kurti, mokantys tik griauti. :]
 
 
0 # zenklaskelio Y-m-d H:i
teisingai padarė policininkai. Plakatas skatino socialinę neapykantą - jis buvo nukreiptas prieš tam tikrą žmonių grupę ir įžeidinėjo jų įsitikinimus, vertybes ir visokeriopai provokavo.

Anarchistams reikėtų pasimokyti tolerancijos.
 
 
0 # JiemsGintarasK Y-m-d H:i
Galbūt ir reiktų. Bet ultranacionalis tams reiktų iš vis ko nors išmokti, o ne SS ir SA kopijuoti :D Taip, anarchistai atsisako valstybinių principų ir pačios valstybės kaip struktūros. Užtat pasisako už tai, kas yra svarbiausia - už lygybė, toleranciją. O garbinti kažkokią tai valstybę, iškeliant savo tautos viršenybę prieš kitas - žema.
 
 
0 # ŽygeiviuiGintarasK Y-m-d H:i
Pirmiausia, mielas nacionaliste Žygeivi, tamsta tikiu, kad tikrai esi ne patriotas, o nacionalistas, reiktų susipažinti su anarchizmo sąvoka ir reiškiniu. Lyginti jį su komunizmu SSRS yra netinkamas pavyzdys vien jau dėl to, kad pats anarchizmas bet kokią hierarchiją atmeta. O dar kalbant apie tokį totalitarizmą koks egzistavo SSRS,tai iš vis. Taip kad reiktų pavyzdžius duot tokius, kurie su logika nesikirstų. Antra, ar nenusibodo šituos kažkokius tai nematytus negirdėtus naujadarus išvedinėt? anarcho-pedo-ko mių? Ką šitas iš viso turėtų reikšt? Čia komiai tai komunistai ar tauta gyvenanti Europos šiaurės rytuose? :D Trečia, ponas, nebūkit bukas. Tolerancija nėra tai, kai toleruojamas absoliutus blogis ir panašūs dalykai. Viskam yra ribos. Apskritai, man kaip žmogui nesueina kaip galima prieštarauti tolerancijai ir ją smerkti. Ketvirta... Prieš tautų teises... Apie ką konkrečiai kalbi? Kas ir kur kviečia prieš jas kovoti? Kviečia kovoti prieš nepakantumą kitataučiams. O juk turėtumei žinoti, kad iš istorinės perspektyvos žiūrint Lietuvoje kultūrą ir kitą gėrį kūrė toli gražu ne lietuviai. Penkta, čia prie to paties... Keista labai matyti žygiuojančius nacionalistus, kurie skanduoja "Žydai lauk", kai dar XXa. pradžioje Vilnius buvo vadinamas Šiaures Jeruzale. Taip, kad reiktų susimąstyt. Ir tik nereikia atsakyme rašyt skiedalų apie žydų sąmokslus, skraidančias lėkštes, tolerancijos sukeltą apokalipsę ir pan. :D
 
 
0 # Social Darwinism: a reactionary ideology of capitalismUpe Y-m-d H:i
Whereas ‘Social Darwinism' only sees in the evolution of human society the result of the selection of the fittest, Darwin on the contrary saw here the growing reproduction of the social instincts such as altruism, solidarity, sympathy etc. The first conception poses capitalism as the most appropriate framework for social progress, whereas the second demonstrates, with some weight, that the economic laws of capitalism based on competition prevent the human species from fully developing its social instincts. It is by eliminating this last historic fetter, by abolishing capitalism, that humanity will be able to construct a society where these social instincts will come fully into their own and lead human civilisation to its fulfilment.

http://en.internationalism.org/icconline/2009/11/darwinism
 
 
0 # Chomsky on SocialismUpe Y-m-d H:i
He describes how socialism was equated with the Leninist model of the Soviet Union by both the USA and its allies on the one hand, and the USSR and its allies on the other.

http://www.youtube.com/watch?v=K4Tq4VE8eHQ&feature=related
(su angl.subtitrais ;-)
 
 
0 # puiki Žygeivio skiltisevaldas Y-m-d H:i
net stebiuos iš kur pas žmogų tiek laiko rašyt tokius debiliškus komentarus. Kita vertus gal ir gerai, kad išsilieja - terapija.
Varyk žygeivi, gera mentų kalė negali nelot.
 
 
0 # :DDDDDDDD:DDDDDD Y-m-d H:i
Baik tu, evaldutis kovo 11d. kartu su kitais antifa smogikais (tokiais kaip pocevičienė) narsiai kovėsi :D
 
 
0 # juokingi gnomaievaldas Y-m-d H:i
Gervaldas? čia tas iš nacionalapsidir bininkų partijos? Na taip, kai buvau taryboje, buvo tokis. tik gal ne keturis metus aš ten buvau - prastai guglinot. Visom išgalėm tarnavo socialdemokratu tokiam suktam melagiui Juškui. Galiu didžiuotis - kad padariau nemažai, kad Juškus nebesėdėtų mero kėdėj - ir Muzos su murziukais ten nebėra. beje per daug stegiatės - anarchistu aš buvau kiek ankščiau nei socdemu. Taip kad vaikiukai guglinkit toliau. beje šeštadienį kalbėjau su vienu nuo 1987 m. pažįstamu tautinyku - pasakojo kaip metė Murzą ir dar vieną akivaizdų saugumo stukačių iš vienos sukarintos organizaciojos. .. Juokinga būtų slėptis už kieno nors nugarų nuo tokio menkystos kaip Murza.
 
 
0 # eeciubas Y-m-d H:i
užgauliojimai trinami. red.
 
 
0 # įspūdžiai+ Y-m-d H:i
Susidaro toks įspūdis, kad ponas Šikeivis irgi labai norėtų būti savivaldybės deputatas nuo Agurkicho partijos. Ale kas aną prileis prie deputatiško lovio, tokį paranojiką. Tai ir belieka internetuose dergtis. Lūzerio neapykanta tai vadinasi.
 
 
0 # kur gauti?sveiki Y-m-d H:i
gal kas gali pasidalint šturmuotojo numeriais pdf formate?
 
 
0 # kodėla.p. Y-m-d H:i
tam žygeiviui nuolat leidžiama vemti a.lt komentaruose... ? gi turi savo forumą žmogus...
 
 
0 # tačiaubet Y-m-d H:i
mažai gavo
 
 
0 # Žygeiviui ir kitiemsGedas Y-m-d H:i
O Jus nepagalvojate, kad esate stalinizmo aukos? Trūksta tik spaliukų ženkliuko. Vietoje to, kad ieškotumėte kaltu, dėl blogos ekonomines padėties, musu valdžios viršūnėse, pjaunatės tarpusavyje. Būtent to Stalinas ir išmokė - kaltinti sau artimus, bet ne tikruosius kaltininkus. Nors kartais atrodo, kad būtent Stalino politikos tesėjų nurodymus kažkas ir vykdo!