Graikijos policija svaidė į minią akmenis ir mušė žmones (video)
politika

graiku_policija_akmenysGraikijoje baigėsi dvi dienas (birželio 28-29) trukęs streikas. Masiniai protestai nieko nepasiekė. Specialiosios policijos būrių saugomas Graikijos parlamentas priėmė sprendimą apkarpyti biudžetą 28 mlrd. eurų. Už tai Graikijos valdžia gaus 12 mlrd. eurų paramą iš Europos centrinio banko ir Tarptautinio valiutos fondo.

 

Šis sprendimas nebūtų buvęs priimtas, jei parlamento nebūtų saugoję daugiau kaip 5000 policininkų. Parlamenta apsupusios protestuotojų minios būtų įsiveržusios į pastatą ir nušlavusios politikierius.

 

Protestuotojai pažymi, kad Graikijos policija ima naudoti vis brutalesnius metodus. Iki šiol ji gausiai purkšdavo dujas, sprogdindavo garsines granatas ir mušdavo žmones guminėmis lazdomis. Birželio 28-29 d. buvo pastebėta, kad policija perėmė protestuotojų taktiką ir ėmė mėtyti į minią akmenis.

 

Per šias dvi dienas policija sužeidė daugiau nei 100 žmonių. Daugybėje kadrų užfiksuota, kaip policininkai muša beginklius po ranka pakliuvusius žmones.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Policininkai mėto į minią akmenis

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Policija užspeičia žmones požeminėje metro stotyje ir sužeidžia žmogų (2:13)

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Policininkas trenkia žmogui į galvą (0:03)

 


Gabenami sužeistieji

 

Pagal www.occupiedlondon.org ir http://en.contrainfo.espiv.net parengė N.K.

2011 07 01

 

Komentarai  

 
0 # hmjozekas Y-m-d H:i
labai gerai , kad taip dare :-)
 
 
+1 # apgailėtinaChi chi chi Y-m-d H:i
Autoriui su lietuvių kalba truputį prastai. Leiskite, pataisysiu. Tokie žmonės ne protestuotojais vadinami, o riaušininkais, kurstytojais arba chuliganais. :-)

Kodėl nėra rašoma apie tai kaip riaušininkai mėto į policiją, molotovo kokteilius, akmenis, su lazeriais galingais degina policininkams akis ir pan? Ai, taigi kvailas klausimas, anarchija.lt labai mėgsta kurstyti komjaunuolius prieš Lietuvos Respubliką. :-)
 
 
0 # .U/f Y-m-d H:i
Mentai ne žmonės. Mentai išdresiruoti ir psichotropinių medžiagų primaitinti elito užauginti zombiai. Arčiau prie mentų stovintys žmonės matė, kad zombių akių vyzdžiai buvo išsiplėtę ir elgėsi tikrai labai nesveikai žiauriai - spardė moteris, senukus... Tikras košmaras! Niekada nejauskit gailesčio pamatę degantį graikų robokopą. Jei graikų nuostabi ir taiki liaudis reaguotų į visas mentų/banditų provokacijas, tikrai nebūtų išvengta aukų.
 
 
0 # anarchija.lt palaiko valdininkus ?KEISTA Y-m-d H:i
keista, kad anarchija.lt palaiko Graikijos riausininkus, kuriu absoliuti dauguma - valdininkai:-)) ar is durnumo, ar is ....
 
 
0 # uiPilietis Y-m-d H:i
nuotraukose valdininkų tikrai nėra, nuotraukose matosi vien DEBILAI. labai gerai matosi :-) vieni debilai mušasi su kitais debilais
 
 
0 # .U/f Y-m-d H:i
Anarchistai kovoja prieš TVF, viešojo sektoriaus privatizavimą, bankus, neoliberalią globalizaciją ir t.t. -- prieš KAPITALISTINĘ DIKTATŪRĄ!

Už būstą, mokslą skolose bankams skęstantys smulkūs valdininkai taip pat dabartinės ydingos sistemos aukos. Ar galima kaltinti paprastus žmones, kad jie ieško lengvesnės duonos, kai visa kapitalistinė santvarka paremta žmonių išnaudojimu? Niekas nenori jaustis išnaudojamas.


Beveik visi valdininkai protestavo taikiai, matyt, bijo prarasti, ką dar turi... Aktyviausiai protestavo komunistai, trockistai, dalis anarchistų, antiglobalistai , viskuo nusivylę ir... mentų provokatoriai.
 
 
0 # Apie lietuvių piliečiusU/f Y-m-d H:i
“Those who desire to give up freedom in order to gain security will not have, nor do they deserve, either one.”
(B.Franklin)