Antifa.lt apie „Diktatūrą”: Kaminas, Pinčiukas, Čeburas
politika
diktatura_logo       Liepos 7 d. antifa.lt portalas paviešino informaciją apie „Diktatūrą“ – šiuo metu populiariausią fašistuojančių skustagalvių grupę Lietuvoje. Straipsnyje identifikuoti trys pagrindiniai grupės nariai – Kaminas, Pinčiukas ir Čeburas (Adomas Puišys, Dainius Karmaza ir Vytas Čeburas). Be to, antifa.lt pateikė atvirai rasistinių „Diktatūros“ tekstų fragmentus.

 

1995 m. grupę įkūrė gitaristas ir vokalistas Kaminas. Per 16 metų sudėtis ne kartą keitėsi, bet grupės siela Kaminas – išliko. Dabartinė grupės sudėtis yra tokia: Kaminas (gitara, vokalas), Pinčiukas (vokalas, gitara), Čeburas (bosinė gitara, vokalas), Kostas (būgnai).

 

Diktatura_-_Kaminas_-_tatuiruote

 

Adomas Puišys (Kaminas, kaminero88, kamineros) gim. 1976 m. gegužės 28-ąją. „Diktatūroje“ nuo 1995 metų, „Diktatūros“ įkūrėjas. Dirba apsaugos darbuotoju. Ferrum.lt forume pasirašo kaip „kamineros". IP: 78.157.80.222, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Diktatura_-_Pinciukas

 

Dainius Karmaza (Pinčiukas) – „Diktatūros“ narys nuo 1997-ųjų. Vėlyvųjų „Diktatūros“ dainų tekstų autorius. 2010 m. LRT organizuotame patriotinės dainos konkurse „Daina Lietuvai“ jo daina „Jie nebuvo dievai“ užėmė 4-ąją vietą.

 

Diktatura_-_Ceburas_Supervytas_Nx_2

 

Vytas Čeburas (Čeburas, Supervytas, Supervytas Nx, Vs G) gim. 1980 m. vasario 1-ąją. „Diktatūroje“ nuo 2005-ųjų. „Nacionalinio Fronto“ (NF), patriotai.lt bei kitų forumų  dalyvis. Groja ir kitoje neonacių grupėje – „Tiesiai šviesiai“.

 

Anot antifa.lt, senesniuose „Diktatūros” albumuose nacionalistinės, rasistinės ir antisemitinės prievartos ideologija buvo propaguojama ypač atvirai, pastarųjų metų tekstai ir muzika nors mažiau agresyvūs, tačiau grupė lieka vienintele populiaria fašistuojančių skustagalvių grupe Lietuvoje. Toliau laikomasi neonacistinės ideologijos, nors ir užkoduotos.

 

Portalas nurodo, kad 2011 m. birželio 23 d. Lietuvių tautinio centro (LTC) pirmininko Ričardo Čekučio išplatintas pareiškimas, kuriuo grupė atsiribojo nuo dainos „Šalčininkų rajonas“ bei nuo kitų „paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio buitinių įrašų“, neturi jokio pagrindo. „Diktatūros“ įkūrėjas ir pagrindinis jos variklis Adomas Puišys – Kaminas, kaminero88 – grupėje groja iki šių dienų, o atvirai rasistines 1996-2000 m. kompozicijas „Diktatūra“ atlieka ir šiandien. Pvz., 2010 m. lapkričio 27 d. Vilniaus klube „New York“ surengtame jubiliejiniame koncerte „Diktatūrai – 15 metų“ grupė atliko daugelį senesnių rasistinių dainų – „Vakarą tylų“ „Šalčininkų rajonas“ ir kt.

 

Daugiau informacijos: antifa.lt

Rasistinius „Diktatūros“ tekstus bei kitą informaciją apie šią grupę siųskite el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

a.lt info

2011 07 08

 

Komentarai  

 
0 # n-an-a Y-m-d H:i
Laisvė žodžiui, jei tas žodis mano!
 
 
+1 # analchujistamsalsas Y-m-d H:i
jus nieksai busit nutrenkti perkuno uz savo niekdarbius
 
 
-6 # RimtaiUpe Y-m-d H:i
Sumokėsiu už to išsižiojusio ožio (kur atrodo kaip jį kas daro) barzdelę 50€ (su trispalve komplekte - 75€).
 
 
+7 # dainos iš žodžių neišmesiMiau Y-m-d H:i
Geriau lavonas nei raudonas.
 
 
0 # to Atsakyti analchujistamsKyvis Y-m-d H:i
1) Ne niekdarbiai o VISIŠKA TIESA. 2) Jei straipsnyje yra nors viena klaidinga detalė - Agrumentuok.Nes uprantu ko jie čia taip bijo kuomet skelbiama tai kas yra įrašuose ar kokios jų tikrosios pavardės?
 
 
0 # nu paviešino superslaptą infoaha Y-m-d H:i
ir kas toliau?..
p.s. upe, tu jam dvigubai sumokėtum pristūmus kelnes, kad tik jis neprisiartintų :-))
 
 
0 # konėra Y-m-d H:i
yra klaida ir šitame straipsnelyje, ir kituose yra. bet negerbiamų anarchistų klaidų (faktinių, ne rašybos) nėra ko taisyt.
 
 
0 # :)hm Y-m-d H:i
na ka.. FASEI NACEI PUOLA!!! :d
 
 
0 # grupės groja muzikatrololo Y-m-d H:i
jiem reiktų mažiau tevine mylėt, o labiau grot.
 
 
0 # RunkeliamsAnti-komunistas Y-m-d H:i
Dėl Seimo narių Jaroslav Narkevič, Emanuelio Zingerio ir kitų puolimo prieš grupę DIKTATŪRĄ

Mes, grupės DIKTATŪRA nariai, pastaruoju metu susidūrę su grupės Seimo narių pradėtu puolimu prieš mus, dėl dainos „Šalčininkų rajonas“ grasinant baudžiamąja atsakomybe dėl nesantaikos kurstymo, norime pareikšti:

Ši daina nėra susijusi nei su dabartine grupe „Diktatūra“, nei su esama jos muzikantų sudėtimi. Grupė atsiriboja nuo jai primetamų minėtos dainos kūrimo ir platinimo reikalų ir nėra nei teisiškai, nei morališkai, nei dar kaip nors už tai atsakinga. Bet kokius bandymus viešinti paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio buitinius įrašus, kurie nežinia kieno, kur ir kada įrašyti, bei vaizduoti juos kaip grupės „Diktatūra“ oficialią kūrybą, laikome akivaizdžiu mūsų grupės apšmeižimu.

Tai yra pirmas oficialus grupės DIKTATŪRA atsakymas į ant mūsų pilamą purvą ir šmeižtą. Šiandien mes negalime tylėti ir norime pareikšti, kad žmonės, paviešinę šią „dainą“ bei išvertę ją į lenkų kalbą ir persiuntę į Lenkiją, sąmoningai bando kurstyti tautinę nesantaiką. Tokius jų ketinimus įrodo viešoje interneto erdvėje pasirodę anglų, rusų ir lenkų kalbomis rašyti komentarai tiek prieš grupę DIKTATŪRA, tiek prieš lietuvių tautą. Patys mes nepradėsime jokių teisinių procedūrų, nebent savo gynybai, tuo tarpu Lietuvos Respublikos teisėsaugos institucijos turėtų atkreipti dėmesį į asmenis, sukėlusius šį ažiotažą ir kurstančius tautinę nesantaiką sudėtingų santykių tarp lietuvių ir lenkų tautų metu.

Grupė DIKTATŪRA

Vilnius 2011 m. birželio 23 d.
 
 
0 # to Anti-komunistasRunkelis Y-m-d H:i
Ir be "Šalčininkų Rajono" yra daugiau dainų kuriose propaguojamas rasizmas,homofo bija ar atviras fašizmas.Tą puikiai iliustravo Antifa paviešinti tekstai.
 
 
0 # ghfdhfghf Y-m-d H:i
fhhdh
 
 
+3 # Kaip manot?Kaip manot? Y-m-d H:i
Tai kodėl gi straipsnio autorius nepasirašo tikra pavarde ir vardu, įtariu pilnom kelnėm sėdi ir dreba kampe
 
 
0 # to Atsakyti Kaip manot?Runkelis Y-m-d H:i
nemažiau už dikraturos grojikus kuriems gresia baudžiamoji atsakomybė.