Šalin fašistuojančią kariuomenę ir jos vadus!
politika

Neonaciai svastikos 4-0Pastaruoju metu nedidelė antifašistų grupelė paviešino visą virtinę faktų apie kariuomenėje tarnaujančius neonacius. Šiuos faktus noriai citavo žiniasklaida. Viešumas visada gerai, tačiau Krašto apsaugos ministerijos (KAM) pareigūnų reakcija rodo, kad padėtis kur kas pavojingesnė nei gali atrodyti iš šalies. Štai KAM poziciją atspindinti citata:

 

„Po kovo 11 d. Vilniaus Katedros aikštėje vykusios eisenos buvo gauta informacija apie eisenoje dalyvavusį profesinės karo tarnybos karį. Dėl šio kario veiksmų buvo atliktas tarnybinis patikrinimas. Kadangi karys dalyvavo eisenoje, kuriai buvo išduotas leidimas, karys nepažeidė karių drausmės statuto. Jam buvo pareikštas įspėjimas dėl karių etikos kodekso pažeidimo.“

 

Taigi kariuomenė žinojo apie nederamą bent vieno kario elgesį, bet įstatymuose numatytų veiksmų nesiėmė. Lietuvoje eitynėms ir taikiems susibūrimams leidimai nėra išduodami ir nėra reikalingi, o už įstatymo pažeidimus eitynių metu jų dalyviai atsako nepriklausomai nuo to, ar eitynės buvo derintos su savivaldybe ir policija.

 

Žiniasklaida pateikia ir daugiau keistų KAM požiūrių į neonacizmą ir jį propaguojančius asmenis. Kalbėdama apie Lietuvos Respublikoje kriminaliniu laikomą nacistinių simbolių naudojimą, Krašto apsaugos ministerija per savo atstovus sako: „Tatuiruotės yra privatus reikalas ir į jas negali būti atsižvelgiama vertinant asmens tinkamumą tarnybai kariuomenėje.“

 

Tai reiškia tik vieną – dabartinė Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovybė iš savo kuruojamos srities neonacių pati nepašalins. Po tokių pareiškimų bet kas, žiūrėdamas į karį Lietuvos kariuomenės uniforma, gali įtarti, kad uniforma – tai tik kamufliažas, slepiantis nacistinę svastiką.

 

Svastikuota kariuomenė – tai ne tik didelė gėda, bet ir realus pavojus šalies žmonėms. Garbingi vadai, leidę tokią nešlovę, atsistatydintų. Deja, Lietuvos kariuomenė nėra garbinga organizacija. Šiltą kėdę praradusių kareivų „garbės kodeksas“ numato bylinėjimąsi dėl sugražinimo šilton vieton.

 

Galbūt tokiems vadams ir tinka kariuomenėje tarnaujančios neonacistinės padugnės, bet mums – taikiems žmonėms – nereikėtų pamiršti, kad prieš 70 metų naciai ir jų talkininkai lietuviai išžudė kelis šimtus tūkstančių taikių žmonių. Taigi nusikaltėliai vėl ginkluoti. Būkime budrūs.

 

Evaldas Balčiūnas

 

2011 08 01

 

       Lietuvos kariuomenės kariai, pasipuošę nacių simboliais

 

Neonaciai svastikos 4

 

Komentarai  

 
0 # idomu uz kiek pardavet lietuvalietuvis Y-m-d H:i
Ir kaip seksi plauti smegenis tokiais straipsniukas ? 1350–1520 Šiaurės jūroje ir Baltijos jūroje piratavimas ilgą laiką buvo rimta problema, bet tik XIV amžiuje piratai tapo stipria, konsoliduota jėga ir ėmė užiminėti vietinių kunigaikščių žemes bei kurti savo Anarchistinės visuomenės valstybes.....o jusu tikslas kartais ne toks pats.Del dievo meiles palikit ramybej jus tuos kareivukus.Ir neieskokit baubu kur ju nera.
 
 
0 # apgailėtinikkkkk Y-m-d H:i
aš kažkaip visada galvojau, kad anarchistai pasisako už laisvę, o pasirodo, kad jie nuolat persekioja žmones už politinį požiūrį, už tatuiruotes. koks jums skirtumas kas ką nešioja, apgailėtinos beždžionės.
 
 
0 # GanaDefend_Liberty Y-m-d H:i
Kaip kairysis libertaras privalau nesutikti. Visi žinom, kad svastiką išrado ne naciai. Net jei tie žmonės nuotraukose iš tikrųjų simpatizuoja Hitleriui, man nusispjaut. Linkiu jiems viso ko blogiausio ir nenoriu su jais turėti nieko bendro, tačiau nematau, kaip kas nors gali uždrausti jiems su savo kūnais daryti ką nori. Laisvoj visuomenėj kiekvienas save gali išreikšt kaip nori.
 
 
+1 # Anarcholiberast ai pajuto pavojų...NeTiesa.lt Y-m-d H:i
Ei, anarcholiurbiai , nepatinka naciai Lietuvos kariuomenėje?

Tuomet eikit ir patys ten tarnaukit - ir Lietuvos kariuomenė taps pati pacifistiškiaus ia pasaulyje...

Nematau jokio skirtumo tarp debilo su ant užpakalio ištatuiruota apibraukta "A" ir tarp debilų su kitokiomis tatuiruotėmis.

Ne jums, debiloanarchist ams, svajojantiems apie tai, kaip būtų faina molotovo kokteiliais išlaisvinti žmoniją, aiškinti kas yra "geriečiai", o kas "blogiečiai".

***
 
 
0 # hhbb Y-m-d H:i
idiotai, jei, anot jusu, naciai tarnauja kariuomeneje tai nereiskia kad jie turi leidima isigyti ginklui ar automata issinesti is savo darbovietes ribu. Jus ka manote, kad Benas pasiemes kulkosvaidi paprastai isvaziuotu is savo darbovietes ribu??? :D
O ginklui leidima galima gauti ir siaip.
 
 
0 # Padorumą ir tautinę savigarbą išsaugojusiems lietuviamsAdministrator Y-m-d H:i

šitas trolio pasirašinėjanči o "Žygeivis" komentaras ištrintas dėl poros priežasčiu: a) kurstė tautinę nesantaiką ; b) darė lietuviams gėdą

 
 
0 # Apsaugokime anarcholiberast ą nuo pavojų!NeTiesa.lt Y-m-d H:i
Pagromuluokime PONO anarchisto evaldo aukščiau išreikštą mintį:

"žmogui propaguojančiam smurtą negalima duoti ginklo nes tai žudymo įrankis."

Jeigu teisingai suprantu, PONO anarchisto evaldo nuomone, žmogui propaguojančiam smurtą negalima duoti apskritai jokio žudymo įrankio, kad jis juo nepasinaudotų savo iškreiptos pasaulėžiūros realizavimui.

Vadinasi, tereikia išvardinti visus įnagius, su kuo galima ką nors nužudyti arba sužaloti ir mes sužinosime, kuo žmogeliai su svastika neturi teisės naudotis pasak PONO anarchisto evaldo.

Taigi, pradedam - nužudyti arba sužalotyi kitą asmenį galima naudojantis:

peiliu, basliu, kirviu, lazda, armatūros stypu, pneumatiniu kniedikliu, kūju, mėtomu disku, svarmenimis, štanga, šaligatvio plytele, grąžtu, diskiniu pjūklu, medžio kaltu, laužtuvu, LEDO KIRTIKLIU, žiurknuodžiais, benzinu, degiu skysčiu, sieros rūgštimi (akumuliatorium i irgi), elektra, laidu, virve, virbalu, automobiliu, motociklu, kumščiu, dantimis, nagais, koja, KERZAIS, dviračio grandine, veržliarakčiais , turistiniu katiliuku, suvirinimo aparatu, dujų balionu ir t.t. ir t.t. ir t.t., baigiant vandeniu - juk niekas nesiginčys, kad smurtą propaguojantis žmogus gali ką nors paskandinti...

Nuoširdžiai siūlau išgirsti PONO anarchisto evaldo nuogastavimus ir uždrausti bet kuriam svatikuotam arba plikai skustam, arba avinčiam kerzus, arba vaikštančiam į PONŲ anarchistų nepalaikomas demonstracijas asmeniui GRIEŽTAI APRIBOTI PRIĖJIMĄ prie aukščiau išvardintų ir visų likusių tūkstančių neišvardintų žudymo įnagių.

Nes tik tuomet žemėje kiekvienas anarcholiberast as pagaliau pasijaus saugus.

***
 
 
0 # n-an-a Y-m-d H:i
Viešumas visada gerai,
- sako skarom apsiraišes - antFAšius

padėtis kur kas pavojingesnė nei gali atrodyti iš šalies. Štai KAM poziciją atspindinti citata:
- citata (ir visas straipsnis) teigianti, kad taikūs susibūrimai nieko bloga, koks jis ir buvo

Lietuvos Respublikoje kriminaliniu laikomą nacistinių simbolių naudojimą
- apie RESPUBLIKOS istatymus kalba RESPUBLIKAI nepritarianis asmuo, apgailėtina

Taip nacių naudota svastika su ereliu garbės jiems nedaro, bet ne tokiems hipokratams aiškinti apie simboliką ir teisės aktus.
Jei lygybė - tai visiems
Jei laisvė - tai visiems
 
 
0 # CheHeh Y-m-d H:i
Žygeivis kiek ne į temą brūkštelėjo, nes dabar jo mintys užimtos "Europos nepriklausomybė s deklaracija", kurios autorius įrodė, kad patriotams/naci onalistams/faši ams ne tik ginklų, bet ir trąšų duot negalima.
 
 
0 # upsPilietis Y-m-d H:i
Upės bėda ta,kad ji daug kalba, bet labai mažai pasako protingų minčių... o gaila - pačioj pradžioj dar atrodė perspektyvi kairioji, daba tik "lėvakė"... matyt perdozavimas kaltas...

FINITO LE COMEDIA ! La viva Revoliution !
 
 
0 # :)Ivanas Y-m-d H:i
pritariu !
 
 
0 # UpetakiuiPiiliietiis Y-m-d H:i
Upės bėda ta,kad ji daug kalba, bet labai mažai pasako protingų minčių... o gaila - pačioj pradžioj dar atrodė perspektyvi kairioji, daba tik "lėvakė"... matyt perdozavimas kaltas...

FINITO LE COMEDIA ! La viva Revoliution !
 
 
0 # o na jus i tailietuvis Y-m-d H:i
http://mintys.lt/tikejimas/pranasystes
 
 
0 # :)Socialinis Pasyvistas Y-m-d H:i
http://eatliver.com/i.php?n=7583
 
 
0 # evalduijello biafra Y-m-d H:i
skaitant straipsni ir tavo komentarus toks jausmas kad kai rasei teksta tai spejai apspjaudyti visa savo monitoriu is pykcio:-))
apsiramink, visko kariuomenej yra, ir naciu, ir geju, bet daugiausia normaliu zmoniu. tai jei kariuomenei itinka gejai, matyt itinka ir naciai, bet nieks juk nesaukia salin pidarastuojanci a kariuomene. Turim laisve mes, tegul turi laisve ir jie kol nieko blogo nedaro, bo gaunas, kad pats musi pats verki:-)
tas pats ir su nacionalistu eitynemis, tegul sau eina ir sukauja keik sirdis geidzia, tik jei ten 10 basagalviu fasistuku kartu sudalyvauja tai nereikia irgi rekt kad visa minia nacej fasej, gediji visa musu judejima.
taip, kad pupa pabaigai tau anekdotas ir apsiramink:-)*
vyras skambina i psichuske ir rekia - greit vaziuokit cia, po kambari balti arkliai begioja, o zmona ju nemato!
 
 
0 # siaipsdfsfdf Y-m-d H:i
Lietuvos valstybe yra skelbusi istatyma del galimo valstybes veiksmiu persilenkimo. Tai vadinasi istatymas del rasines ir tt neapykantos kurstymo. Matoma, kad valstybes savikontroles mechanizmas neveikia ir net nera pritaikoma--nac iai viesiai propagoja smurta, ir devi karine uniforma kaip priedanga ir legitimazacija. Teismai nusprende kad svastika yra baltu paveldas. Savikontrole valstybei nevirsyti zmonijos normoms neveikia Lietuvoje. Jeigu valstybe yra kaip jos proponentai teigia "teisine valstybe" tada ji nepritaiko istatymus pagal nuoziura ar kartais, bet visada. Pagal istatyma del rasines ir tt neapykantos kurstymo reiketu suimti ricarda cekuti, juliu panka, mariu kundrota ir "zygeivi" ceponi. jie kursto rasine ir tt nesantaika. jeigu istatymas yra tik tam kad parodytu uzsieniui kokia gera ir teisinga yra Lietuvos valstybe, tada reiketu liautis kalbeti apie "teisine valstybe" ir pradeti kalbeti apie "parodamaja valstybe uzsieniui". siaip atrodo kad niekas Lietuvoje nesupranta ka reiskia terminas Respublika, nors nuolat naudoja. Respublika yra kai valstybe uzstoja mazumu teises. Mazuma nera etniniai lietuviai, ir istatymai pries rasine ir tt neapykantos kurstyma nera del to, kad niekas negaletu pasakyti kad lietuviai zudo zydus 1941 m. birzelio ir liepos menesius dar neatvykus vokieciams. Istatymas yra del to, kad butu uztikrintos mazumu teises, o ne daugumos, kurios teises ir taip jau apginamos.
 
 
0 # Jūsų armijaViktoras Butas Y-m-d H:i
Kokia jūsų nuo nuomone turi būti armija. Gal darbuotojai-sam diniai kaip francūzų batalione. Ar kaip šitame filme http://www.youtube.com/watch?v=OgLDMyyMZIg
 
 
+1 # Velionei :)Šumano beprotybė Y-m-d H:i
"TIKRAS VYRAS YRA TAS VYRAS, KURIS YRA TARNAVĘS KARIUOMENĖJE. Likusieji, neverti būti vyrais vadinami, "

Visiškai nebūtinai. Degraduojantis žmogus, neturintis jokių vertybių, degraduoja ir kariuomėneje. Juo labiau, kad dabartinėje kariuomenėje randa būdų kaip girtuokliaut, (bet kurio tarnavusio paklausk ir paliūdis kaip per tvoras po "pūslę" sidro gaudavo iš draugų ir gerdavo paslapčiom) o rūkyt apskritai populiarus laiko stumimo būdas. Rūkančių ten net padaugėdavo. Prieš kelis metus kai į kariuomenę buvo privaloma eiti visiems kurie niekur nestudijuoja ar neišsisuko tai siaubas kokių ten atmatų pririnko.
Nekalbu apie žmones kurie supranta ką pasirinko ir kur atėjo, bet didžioji dauguma tai plaukiantys pasroviui ir po kariuomenės kaip buvo juokingi alkoholikai, tokiais ir liko.
Tad nors kario darbas tikrai yra pakankamai vyriška profesija, bet priverstinis tarnavimas armijoje iš reto didesnį vyrą padaro. Nesportuojančia m žmogui gal ir gerai kaulus prajudina, bet ir tai, kad metus būdavai tarp smulkių banditėlių ir šiaip tipų kurių IQ apie 60 tai irgi daro savo. O po to juk retas kuris ir toliau sportuoja. (jei neskaitysim bokalų kilnojimo sportu)
Tik ant lapo gražiai atrodo, kad išmoko vyrus drausmės, režimo, ryžto, pasiaukijimo ir t.t.
O realiai tai liūdnas vaizdas tarp priverstinai atėjusių. Na, bet dabar kai privalomą tanybą panaikino, tai gal ir pagerėjo kas.
 
 
0 # ATS: Šalin fašistuojančią kariuomenę ir jos vadus!pagonis Y-m-d H:i
tai kad jus biski istorijos nezinot. svastika lietuvos zenklas jei ka