Atviras laiškas: „Dėkui už teisę vadinti jus vagimis”
politika

kubilius gedingas vagisPonui socialinės apsaugos ir darbo ministrui,

Lietuvos respublikos vyriausybei,

Seimo nariams,

Prezidentei

 

       Straipsnyje „Bedarbiams išmokos nedidės” perskaičiau, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) vėl kėsinasi į mano uždirbtus pinigus. Ši žinia man priminė nesenus laikus, kai tas pačias pareigas užėmę ponai mane kartą jau apvogė. Vagystė įvyko tada, kai buvo priimtas įstatymas, kuris nustatė, kad didžiausia mėnesinė nedarbo išmoka bus 650 Lt.

 

Tada irgi buvau bedarbis. 1040 Lt dydžio nedarbo išmoka man jau buvo paskirta. Bet jūs nusprendėte, kad esu labai turtingas, ir spjovėte į mano nuosavybę, kuri Lietuvos respublikos konstitucijoje pravardžiuojama šventa, spjovėte į teisėtus mano lūkesčius ir apvogėte mane. Aš nelabai ką galėjau pakeisti, tad nusprendžiau, kad gana pigiai įsigijau teisę vadinti jus vagimis.

 

Ponai, jūs nedirbote už mane. Jūsų triūso įmokose, kurias sumokėjau „Sodrai”, nėra. Tad kodėl gi gviešiatės ne savo? Visą tą laiką, kol vadovavote ministerijoms ir kitoms aukštoms valstybės įstaigoms, jūs tik trukdėte žmonėms dirbti ir užsidirbti. Esate nevykę vadovai, nes žmonės masiškai bėga iš šalies. Dėl to kalta ne krizė ar dar kas nors, o tik netikęs jūsų vadovavimas.

 

Dabar aš vėl bedarbis. Ir vėl mano nedarbo išmoka, kurią užsidirbau, yra apribota 650 Lt. Jūsų priimtas apribojimas, tada pažeidęs mano teisėtus lūkesčius, baigiasi šių metų gruodžio 31 d. Reikalauju, kad šis negarbingas teisės aktas nustotų galioti, kaip buvote numatę ir paskelbę. Jūsų pastangas kaip nors apriboti man paskirtą nedarbo išmoką vėl vertinsiu kaip teisėtų savo lūkesčių pažeidimą ir elementarią vagystę. Ar dar kartą apsivogti ir tapti vagimis – spręsti jums.

 

Gal ir norėčiau, bet neturiu už ką jūsų gerbti.

 

Evaldas Balčiūnas

 

2011 09 23

 

Komentarai  

 
0 # Hmffff Y-m-d H:i
O jei būtų palikę 1040, tada jau būtų gerai viskas?
 
 
-1 # ;Rabarbaras Y-m-d H:i
Tegul darbą šitas "revoliucionier ius" susiranda.
 
 
-1 # Eilinis,padla Y-m-d H:i
dar vieno grindų skudurėlio mykimas.
 
 
0 # .Allahu Akbar Y-m-d H:i
:D geras. trololololol
 
 
0 # :djuozas Y-m-d H:i
man atrodo ce fashistai ateme pinigeli, ar ne?
 
 
-1 # to padlaipadla Y-m-d H:i
O man atrodo, kad būtent tu esi tas kurs karksi nuo parašos nepakildamas. Dirbau, dirbu ir dirbsiu, nes man patinka dirbti - tai yra geriau nei kaip lepšiui vartytis. O, kad tu už parašos valymą daugiau neužsidirbai, tai čia nėra visuomeninė problema. O mankurtui "Patritotui Mamontovui", tai tegaliu padėkoti, kad manęs dar žydu neapšaukė. Kažkoks apsisnarglėjęs paranojikas - bėk į Karakumus, ten nėra Kubiliaus, nėra vergovės, tik laisvė ir smėlis.
 
 
0 # Nu jei patinka,Momontovui Y-m-d H:i
mylėtis, tai mylėkis. O prie ko čia pašalpos dydis? Meilei neužtenka? :-)
 
 
-1 # Na, jei darbas atimą tiek laiko,Padla to Mamontovas Y-m-d H:i
kad nebelieka kada nei pasimylėti, tuomet reikia susirasti tokį darbą, kad mylėjimasis ir būtų darbas. Dar vienas variantas - sutrumpinti darbo laiką. Tiesa, čia priklausomai nuo to kiek laiko jūs dabar dirbate. Štai mokytojo pilnas darbo krūvis per savaitę yra 18 pamokų (po 45 min.). Tai jeigu jūs pvz. išgyvenate dirbdamas kokiu nors tikybos mokytoju vidurinėje mokykloje, dirbdamas ketvirčiu etato ir vistiek jums trūksta laiko pasimylėti, tuomet jums belieka guostis nebent tuo, kad esate tikras sekso gigantas. Tuomet greičiausia tapti bedarbiu, gyventi iš pašalpos, o mylėtis su Evaldu Balčiūnu - jį, kaip suprantu, valstybė tratina visą jo gyvenimą...Gal bus žmogui į naudą meilės partnerį pakeist, ypač jei jis toks gigantas, kadangi dabar kažkokius nepatenkintus paskvilius į internetą laido :-)
 
 
0 # Man tai neužtenka laikopadla Y-m-d H:i
knygų skaitymui. Po darbo kažkaip sunkoka būna, o be to reikalai visokie, kad ir meilė ta pati. Tada net nežinau ką daugiau jums patarti? Jeigu dirbant nebelieka laiko mylimam žmogui, tai gal pasikvieskite su savim Kasparą Pocių, Evaldą Balčiūną ir Darių Pocevičių, pasiimkite plakatą ant kurio parašyta "Bubilius Kybys" (lūžau kai pirmą kartą pamačiau) ir pereikit su juo per Gedimino prospektą - gal šį kartą pagelbės? Dar yra vienas kelias - pabandykite surengti Lietuvoje proletariato revoliuciją. Jeigu laimėsite, tai po to bus tokia santvarka, kai dirbti beveik išvis nereikės, o išmokos bus bent 1,5 didesnės. Tuomet ne tik Kubilius, tuomet niekas netrukdys jums mylėti.
 
 
0 # Obuolių Uogienei,padla Y-m-d H:i
taip išėjo, kad aš pats šiuo metu esu bedarbis ir gaunu 650 lt. pašalpą. Tačiau jau susitariau dėl darbo ir po poros savaičių jau turėčiau pradėti dirbti, formalumai visokie laiko atima daug. Tai va kol būdamas bedarbiu turėjau laisvo būdama laiko į valias, tai gėriau alų ir žiūrėjau serialus (pvz. "Gluchar", "Desperate housewives"). Tuo tarpu anksčiau kai dirbdavai, tai vis vakarais kokią knygą bandydavau prisiverst paskaityt ir kartais net pavykdavo. O dabar neskaitau, nes kažkaip norisi padykinėt, o laiko paskaityti knygom tai dar - visos dvi savaitės. Tai primeskit gerb. Obuolių Uogiene kokios yra liūdnos pasekmės to fakto, kad Kubilius pardavė žmones stambiam kapitalui. Net ir būdami laisvi (t.y. bedarbiai) mes nesugebame suvaldyti savo laiko. Nors gal čia tik man vienam taip, bet negali būt, kad man blogai, o kitiem tuo tarpu gerai, todėl manau turįs teisę savo bėdas apibendrinti.
Dėl obelų yra mintis tiesiog nuostabi - bet gal tegul obelis sodina Kubilius, Landzbergis ir "Maximos" vadovai, o mes valgysim obuolių uogiene su bulka, mylėsimės ir skaitysim situacionistų veikalus. Būtų nuostabu. Gaila tik, kad šildymo sezonas greit, nu bet nieko - siųsim minėtas personas į mišką mums malkų priskaldyt, juk tiek laiko mus engė, tai gali dabar ir padirbėti.
 
 
0 # Obuolių Uogienei,padla Y-m-d H:i
nežinau kaip jūs, bet aš kūryba užsiimu nuo vaikystės...gal tik tą kūrybą suprantu kiek savotiškai - pvz. vaškinėmis kreidelėmis nutepliotas piešinys popieriaus lape arba koks nors originalus šachmatų ėjimas. Ir visada kažko siekdavau, nes man taip yra lengviau. Suprantu žmones, kurie nieko nesiekia, bet man taip būtų per sunku. Tiesiog nuobodu ir laikas pradeda slinkti nepakeliamai ilgai. Taigi, esu industrinės tironijos vergas.
O tas jūsų patarimas prisiminti kenčiančius yra tikrai prasmingas, tačiau aš ir taip nuolatos apie juos galvoju. Štai vos tik pagalvoju pvz. apie Evaldą Balčiūną, iš kurio Kubilius atėmė 390 litų (realiai tai dar daugiau, nes bedarbio pašalpa mokama kartą per mėnesį, o jis ant jos, kaip suprantu, dar ilgai, ilgai ruošiasi sėdėt), iškarto man tarsi koks tai stimulas nepasiduoti, neišgverti, kadangi pavirsti liurbiu nėra labai sudėtinga. Vos tik pagalvoju apie šimtus pavergtų ir kenčiančių anarchistų, kurie perdaug dirba ir per mažai gauna... apima toks pozityvus nerimas ir noras žengti pirmyn.
 
 
0 # Balčiūnai,padla Y-m-d H:i
ai, tai pas tave viskas normaliai? Ačiū Dievui! Matai, perskaičiau tavo graudulingą rašinėlį ir pagalvojau, kad jau valgyti nebeturi. Tai tada viskas normaliai. O, kad tu nei manęs, nei kubiloidų nešeri, tai aš jau seniai supratau - reikalauti, kad tu savo dalį bedarbio pašalpos, kurią tau moka valstybė, skirtum Kubiliaus išlaikymui būtų pernelyg žiauru net ir iš tavęs. Labai malonu, kad sutinki susimokėti vieną kitą tūkstantį už teisę vadinti Kubilių vagimi, bet turiu pastebėti - tą šiaip jau galima ir nemokamai padaryt.
O jei jau rimtai, tai draugiškas patarimas - jei į proletariato vadus taikai, tai pirma bent snarglį nusišluostyk.
 
 
0 # to dusk,padla Y-m-d H:i
pala,Balčiūnai, o tai čia tie nepasirašyti gaidiški komentarai yra tavo? Aš tai galvojau, kad čia koks piemuo iniciatyvą rodo... va ir išgirdome tipinį anti-kubiloido žodį. Žmogus padarė išvadą, kad aš esu tikybos mokytojas! Aišku, baziniai teksto suvokimo įgūdžiai praverstų, nors jei apart anarchija.lt nieko kitko daugiau gyvenime skaityti neteko, tai kam jie tau?
Gerai, galutinai įsitikinau, kad esi visiškas daunas ir menkysta, o pokalbį tęsti nematau reikalo. Sėkmės išsivadavimo kovoje!
 
 
0 # !!slavik Y-m-d H:i
pidarai nacei ateme mano piniga!
 
 
+1 # skaitant komentarus+ Y-m-d H:i
Toks įspūdis, kad padlų... tai yra, kancirvatorių partija jau pradėjo oficialią rinkiminę kampaniją ir išsiuntinėjo batalioną internetinių negrų šikti komentaruose visur, kur tik įmanoma.
 
 
0 # ;Rabarbaras Y-m-d H:i
Išdrįsčiau. Reikia?
 
 
0 # visas visasvisas balciuno darzas Y-m-d H:i
Citata: "Dabar aš vėl bedarbis. Ir vėl mano nedarbo išmoka, kurią užsidirbau"

pinigai už atliktą darbą vadinasi darbo užmokesčių, gi už nedarbą mokama PAŠALPA vargingai galus besuduriančiam piliečiui.