Antifa.lt „Vaizduose iš natūros“ šokiruoja nacistiniai TS (LK) partijos kūrėjo Kęstučio Skrebio šūkiai
politika

kestutis_skrebys_foto_0Antifa.lt portalas, prieš kurį laiką paskelbęs pirmąjį „Vaizdų iš natūros” ciklą, kuriame buvo vaizduojamas ant suoliuko miegantis girtas Kauno neonacis Andrius Akmenė-Akmeninis, paskelbė ir antrąjį. Jame itin šokiruoja nacistiniai „Tėvynės Sąjungos (Lietuvos konservatorių)” partijos kūrėjo Kęstučio Skrebio šūkiai. Pvz., „Kai ne kurie šneka apie DIDŽIĄJĄ VOKIETIJĄ, tai privalo atsistoti. SIEG HEIL!!!“.

 

1. 2011 m. spalio 19 d. pastebėtas svastika išterliotas paminklas senosioms Šnipiškių žydų kapinėms atminti.


Paminklas stovi prie buvusių Vilniaus koncertų ir sporto rūmų Vilniuje. Žydų kapinėse Vilniaus centre pradėta laidoti 1487 m. Jos sovietų sunaikintos 1950 m. „Sunku patikėti, kad žmogus nei iš šio, nei iš to eis svastikų paišyti ant paminklėlio – juk reikia jį surasti, žinoti, kad toks paminklas yra. Mano supratimu, to nedarytų bet koks eilinis chuliganas“, – sakė Lietuvos žydų bendruomenės pirmininko pavaduotoja Faina Kukliansky. Jos teigimu, atkirtį antisemitizmui, ksenofobijai, rasizmui turėtų duoti susivienijusios žeidžiamos, skriaudžiamos visuomenės grupės. „Tai būtų pilietinės visuomenės atkirtis neonacizmui“, – sakė F. Kukliansky.

 

Tokių išpuolių pasitaiko dažnai. Prieš porą dienų ant memorialinio paminklo žydams Subačiaus gatvėje, Vilnuje, buvo pakabinta kiaulės galvos tipo imitacija.

 

svastika_prie_sporto_rumu

 

2. Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) steigėjas Kęstutis Skrebys socialiniame „Facebook” tinkle švaistosi nacistiniais šūkiais

 

Kęstutis Skrebys – buvęs ilgametis Seimo narys (1992–1996 m. nuo Lietuvių tautininkų sąjungos, 1996–2000 m. nuo Tėvybės Sąjungos (Lietuvos konservatorių). Vienas iš Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) steigėjų. Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) valdybos narys, jos Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų komiteto koordinatorius bei jaunimo reikalų komiteto narys. 1996–1999 m. Valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministras. Dabar – verslininkas, vienas iš „Cigarų namų“ savininkų, Vilniaus „Rotary” klubo narys.


Socialiniame „Facebook” tinkle K. Skrebys rašo esąs nacionalistinių pažiūrų ir mėgsta posakį „Jedem das Seine”. Čia jis nevengia atvirų nacistinių pasisakymų:

 

„Kai ne kurie šneka apie DIDŽIĄJĄ VOKIETIJĄ, tai privalo atsistoti. SIEG HEIL!!!“

„Kas blogai atsiliepia apie VOKIETIJĄ, lai čiulpia purviniems ruskeliams 88“

„Lietuviai šaudė purvinus bolševikus ir NKVD‘istus. SIEG HEIL, Kameraden“

„Šitas utėles reikia šaudyti iš ten, kur tik įmanoma“

„Vokietija savo krauju išgelbėjo Europą nuo purvinų azijatų ordų, ir taškas. Aš einu miegoti. SIEG HEIL 88 ir eikit visi velniop”

 

kestutis_skrebys_foto

 

Kestutis_Skrebys_komentarai_1

Kestutis_Skrebys_komentarai_2

Kestutis_Skrebys_komentarai_3

 

3. Neringos Venckienės sūnus Karolis turi ypatingų gabumų dailei

 

Antifa.lt gavo skaitytojo aišką su prierašu: „Neringos Venckienės – Drąsiaus Kedžio sesers, Kauno apygardos teismo teisėjos, norinčios tapti žymia politike – sūnus Karolis turi YPATINGŲ gabumų dailei. Galerijoje „Look and learn art” patalpintas jo piešinys „Garsenybė”, vaizduojantis A. Hitlerį svastikos fone.


karolis_venckus_piesia_hitleri

 

Antifa.lt

2011 10 21

 

Komentarai  

 
-1 # ;rabarbaras Y-m-d H:i
1) Netoleruotina ir neatleistinta, bet gali būti ir girtų chuliganų darbas.
2) Greičiausiai netikra anketa, tad gali būti, kad kvepia teismu :) Pasistengsiu informuoti tą veikėją, žiūrėsim kas bus.
3)Nieko baisaus nematau. Įžymus žmogus? Taip. Nupiešt lengva. Dėl manęs, tai tegul nors ir visokius stalinus ir pol potus priešia.
 
 
-1 # Ats: ;Antifa.lt Y-m-d H:i
K. Skrebio FB profilis kuo tikriausias http://www.facebook.com/kestutis.skrebys
 
 
+3 # ;rabarbaras Y-m-d H:i
Aha. Daug kas parašyta be lietuviškų raidžių, nors pats jis su tikrai solidžiu išsilavinimu. Ir dar nacionalistu save vadina. Kažkas čia ne taip. Na nesvarbu. Brūkštelsiu jam laišką, ko pasekoje kažkas gali būti sumaišytas su šūdais.
 
 
-1 # liuks!Ian Curtis Y-m-d H:i
oho... dar pasakykit, kad marijos žemėj nėra nacizmo. Puiki publikacija
 
 
+1 # pamastymiuPilietis ~ ~ Y-m-d H:i
gal man irgi laikas jau sukurti fiktyvią anketą Kasparo Pociaus vardu (faisbuke, last.fm, ir visur kitus) ir pripaišyti žmogui įvairių būtų ir nebūtų dalykų... surašyt viską , kiek tik fantazija išneša , žvengiant į šitą mūsų RIEBUILĮ, pseudo anarchistą, kuris vos sugeba paeiti dėl savo viršsvorio... gal laikas būtų jam neįgalumo pensiją gauti ?

Taigi, esmė tokia - fantazija yra beribė. Ypač oponentų atžvilgiu...

Kaip sako vienas iškilus žmogus (Douglas P.) - " Open up you mind /
And ku ku ku, baby..."
 
 
+1 # ;rabarbaras Y-m-d H:i
Jau yra:

Asmeninė informacija
Disidentas. Žvairas šio politinio kvazimodo žvilgsnis persmelkia visas kapitalistinio pasaulio blogybes ir verčia rausti tradicinių prietarų kamuojamus žmones.
Tinklalapis
http://www.pipedija.com/index.php/Kaspar...
 
 
-1 # !!!!slavik Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos. red.
 
 
+1 # oliBLACK JACK Y-m-d H:i
kad skrebys fasistas tai zino visas Vilnius:)) cia ji, dar5 kazka gina.Kokiu naivu ir juokingu idiotu buna:))
 
 
0 # Ats: Antifa.lt „Vaizduose iš natūros“ šokiruoja nacistiniai TS (LK) partijos kūrėjo Kęstučio Skrebio šūkiaiŠlovė jiems. Y-m-d H:i
Galima tik pasidžiaugti.
 
 
-1 # apie vokiečių skrebiuspasiskaitymui Y-m-d H:i
http://www.spiegel.de/international/germany/0,1518,793722,00.html
 
 
+1 # Apie KęstutįLanzberginys Y-m-d H:i
Kęstutis yra geras vyras, tikras lietuvis ir Tūkstantmetės Lietuvos (Trečiojo Reicho) patriotas. Tik jam reiktų pasikeisti pavardę, nes dabartinė labai jau nepatriotiška. Skrebys tai juk tas pats kaip Stribys, koks siaubas! Toks patriotiškas vyras kaip Kęstutis nusipelno vadintis, pavyzdžiui, Partizanys, Bunkerinys arba Žydšaudinys.