Valdžios rinkimai kaip Užgavėnių balaganas
politika

 rinkimai kaip uzgavenes 0      Aš jau labai seniai nebežiūriu televizijos, tačiau atgarsiai to, kas joje vyksta, pasiekia ir internetą. Man atrodo labai keista, kad žmonės, kuriuos pažįstu, internete ginčijasi dėl kažkokių rinkimų. Netgi tose šalyse, kuriose juos galima pavadinti rinkimais, jie niekaip neišreiškia žmonių valios. Valdžios rinkimai yra tiesiog vergams suteikta galimybė išsirinkti naują vergvaldį iš tų, kuriuos pasiūlo valdantieji.

 

Valdžios rinkimai šiuo požiūriu primena Užgavėnes, kada liesas ir išdžiūvęs Kanapinis (valdžioje dar nebuvęs kandidatas) kviečia į dvikovą riebų, taukais nusiblizginusį Lašininį (seniai valdžioje sėdintį biurokratą). Nesvarbus, ar Kanapinis įveiks Lašininį, ar ne, – valdžia bet kokiu atveju bus sukoncentruota valdininkų ir oligarchų rankose.

 

Kitose šalyse per rinkimus pastebima bent šiokia tokia intriga – juk iš anksto neaišku, kas juos laimės. O Rusijoje nėra netgi tokios intrigos. Visi tai supranta ir žino. Tad dėl ko ginčytis?

 

Neraginu eiti į rinkimus, neraginu ir neiti. Tai banalu. Rinkimams skirtą savaitgalį galima praleisti kur kas turiningiau ir naudingiau. Raginu apskritai nesiginčyti dėl rinkimų ir apie juos net nekalbėti. Nebūkime juokingi.

 

Mūsų atsakas į rinkimų dieną vykstančias kvailystes turėtų būti visiškas abejingumas ir visuotinis ignoravimas. Rinkimai neįtakoja mūsų gyvenimo, tai bjauri ir purvina apgavystė, melagingai sakanti, kad po rinkimų mūsų gyvenime kažkas pasikeis.

 

Nedalyvaukime rinkimų spektaklyje netgi kaip žiūrovai. Atsukime nugaras šiam Užgavėnių balaganui. Kada nors mes vis tiek susigrąžinsime pavogtus savo gyvenimą, savo darbą ir savo poilsį perėję prie kolektyvinės savivaldos. Šiandien pereiti prie savivaldos mums dar trūksta drąsos, tad bent nevėpsokime į šitą idiotišką rinkimų komediją.

 

Pagal http://shraibman.livejournal.com parengė N.K.

2011 11 11

 

rinkimai kaip uzgavenes

 

 

 

Komentarai  

 
0 # Kaip užgavinės taip dabar mano filmasViktoras Butas Y-m-d H:i
Skandinavų super, gal geriausias filmas http://www.youtube.com/watch?v=YRKX1SfX-U4&feature=related
 
 
-1 # Emocijos sukiloViktoras Butas Y-m-d H:i
Vis kartosiuosi, kad nežiūriu TV. Serialai amerikancų ir meksikancų išmislas. Bet Bet vėlgi per LTV pamačiau serialą. Sudomino gal , kad BBC kurtas. Casanova. Stiprus serialas prasideda nuo antros serijos. Casanova visiems sukelia juoka, bet tai geras filmas. Rekomenduoju http://www.youtube.com/watch?v=4GprybuB6PA
 
 
-1 # Jo kazanovaViktoras Butas Y-m-d H:i
Ir tik ta tikra vienintelė meilė
 
 
0 # Tai čia tai tenViktoras Butas Y-m-d H:i
Nepatikėsit, Beta aš laviravau tarp žemės ir debesų. Bet ten ir kitur vienodai mačiau tuos pačius velnius. Gėriau daug kur gėriau. Gėriau su valkatom ir prostitutėm. Gėriau ir su karliais. Pvz vienodai sugebėdavau gerti Viliniaus stotyje, geltonam kioskelyje su vietinėm prostitutėm ir kelių valandų bėgyje atsirasti Lietuvos aukštuominės vakarėlyje. Kur mane bučiavo daug iš jų kas. Net neisivaizduojat kas. Su visais reikėjo ir teko mylėti ir bendrauti. Tarp žemės ir dangaus.
 
 
+2 # fašizmas sunaikintas :Dnebėr Y-m-d H:i
http://www.lrytas.lt/-13208317101319083853-lietuvybę-propagavęs-m-murza-tuokiasi-su-rusijos-grafaite.htm
 
 
0 # tobuliausi žmonėsViktoras Butas Y-m-d H:i
Nepatikėsi, bet pasaulyje Sarmatai Baltai ir Slavai yra ne tik tradiciškai, bet ir genetiškai tapačiausios tautos. Ir ten pasaulyje gražiausisos merginos ir ten. Jai pažiūrėsi kokioi Jav ar Britanijoi grožio konkursą tai nugalėtoja baltoji butinai turės mamos ar senelio iš rytų Europos kraujo.
Mano vieni iš geriausių draugų slavai mano vienintelė meilė buvo slavė.
 
 
0 # NežinauViiktoras Buutass Y-m-d H:i
O aš ką, ką. Klausau suinteruosuotos kkinų ambasados stotį. visada bliuzo radijo stotis. Relax Fm
 
 
0 # Bliuzas valdoViiktoras Buutas Y-m-d H:i
Duok sansa dzezui. Bliuzas valdo
 
 
0 # minimaluViiktoras Buutas Y-m-d H:i
tai tk keli ekordai. Bliuzas
 
 
+1 # Staiga Staiga. AtradimasViiktoras Buutas Y-m-d H:i
Kokiu reikia būti pasaulio debilu(deja 95 proc), kad prijimti tą informaciją. Pasaulio mooooookslinink ai(keliom savaitėm nuo nužudymo) staiga atrado neįtikėtiną atradima.(Tiesi ai keliauti džipais palydovu nurodytu tikslu, iškarto startuojat nuo niekso digtatorio nuzudymas. Staiga neitikėtinas atradimas. Debiloidams te staiga mokslininkai karo nuniokotai salį nuvyko ir atrado karo įkarštyje. Arba kita versija Pasaulio mokslininkai stebėjo per palydovus bet bijojo , kad Kadafis visa tai sunaikins. Žydų Atradimas http://klaipeda.diena.lt/naujienos/mokslas-ir-it/libijos-dykumoje-rasta-garamantu-civilizacijos-piliu-388011
 
 
0 # viktorelipranas Y-m-d H:i
lope tu dink is cia parsruteli alkoholike tu prakeiktas nesuprantu kodel taves neuzblokuoja,ki ek cia viduriuosi savo nesmones debile tu..
 
 
0 # Ats: Staiga Staiga. Atradimasjuozas Y-m-d H:i
jio viktorai eik is cia