Graikijos ministru tapo buvęs fašistinių pogromų organizatorius (foto)
politika

Graikijos fasistas voridis0       Pirmą kartą nuo 1974 m., kai Graikijoje buvo nuversta karinė diktatūra, aukštą šios šalies ministro postą užims ultradešiniųjų rasistų ir nacionalistų atstovas. Briuselio ir TVF inspiruotas Graikijos vyriausybės pakeitimas lėmė, kad į ją pakliuvo net 4 nedidelės antisemitų ir etninių nacionalistų interesus atstovaujančios LAOS (Laikós Orthódoxos Synagermós) partijos nariai.

 

LAOS delegavo savo narius į keturias ministrų vietas, trys delegatai užims žemesnio rango ministrų postus, o štai LAOS partijos narys Mavroudis (Makis) Voridis vadovaus svarbiai Infrastruktūros ir transporto ministerijai.

 

Atvirais antisemitiniais pareiškimais pagarsėjęs M. Voridis nuo pat jaunystės priklausė ultradešiniems fašistuojantiems judėjimas. Jam tapus ministru, po internetą pasklido 1985 m. nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas su savadarbe kuoka rankose, kartu su kitais fašistais žygiuojantis į Atėnų Ekzarchijos rajoną „daryti tvarkos”. Taigi vadinamojoje „vienybės” vyriausybėje greta ES komisaro svarbų portfelį gavo pažiūrų nepakeitęs buvęs fašistinių pogromų organizatorius.

 

Dvi parlamentinės Graikijos partijos – KKE stalinistai ir „Syriza“ kairieji – atsisakė dalyvauti derybose. Anot jų, naujoji vyriausybė, atrimiausius dvejus metus veikdama griežtai prižiūrint Briuseliui ir TVF, nieko nepakeis liaudį skurdinančioje griežto taupymo politikoje.

 

       Pagal http://jungle-report.blogspot.com parengė N.K.

2011 11 14

 

Graikijos fasistas voridis

 

 

Komentarai  

 
-1 # lolzoom212 Y-m-d H:i
gal bent jis ką nors pakeis į gerąją pusę:))
 
 
0 # ba Y-m-d H:i
''KKE stalinistai'' pala pala čia stalinas minimas? nu rimtais stebuklu šalis...