Kauno LUNI kviečia į G. Mažeikio paskaitą „Proudhono ir Bakunino anarchistinė neomonadologija“
švietimas

 

Mazeikis anarchistine neomonadologija 02011 m. lapkričio 23 d., 18:00 val. Kauno Laisvasis universitetas (LUNI) kviečia į profesoriaus, VDU Socialinės ir politinės teorijos katedros dekano Gintauto Mažeikio paskaitą „Proudhono ir Bakunino anarchistinė neomonadologija“. Renginys vyks Meno namuose „Kanklės“, Laisvės al. 36, Kaune.


G. Mažeikis lietuvaičius ne kartą stebino savo nežabota filosofavimo maniera ir ne visai akademiška elegancija. Šis lapkričio trečiadienis, atrodo, taip pat bus neeilinis, išsiskiriantis laisvumu ir savanoryste, kadangi G. Mažeikis Kauno Laisvajame universitete skaitys filosofinį pranešimą „Proudhono ir Bakunino anarchistinė neomonadologija“.

 

Pranešimo nereikėtų painioti su įprastomis nykiomis ir nuobodžiomis susireikšminusių filosofų didaktikomis, liūliavimais. Bus kalbama apie žymiausių anarchizmo „tėvelių“ ir teoretikų koncepcijų principus, jų vienybes ar, atvirkščiai, skirtumus. Smailinkite savo liežuvius ir studijuokite XIX a. anarchizmo pranašus, nes lapkričio 23 d. turėsite unikalią progą padiskutuoti ir pasiaiškinti, kas yra kas neakademiškame, bet vienareikšmiškai naudingame mokslo fanatikų susibūrime.

 

Kauno LUNI info

2011 11 21

 

Mazeikis anarchistine neomonadologija