Rasa, taikyk į vargšus!
politika

rasa jukneviciene saudyk0       Lietuvoje jau trečius metus nuolat daugėja socialines pašalpas gaunančių vargšų, tačiau valdžia to nepaiso ir toliau leidžia milijonus karinei ginkluotei. 2012 m. sausio pabaigoje žiniasklaidoje sinchroniškai pasirodė du šias tendencijas iliustruojantys pranešimai. Viename pranešama, kad mūsų šalyje daug kartų padaugėjo socialinės pašalpos gavėjų, kitame informuojama, kad Krašto apsaugos ministerija (KAM) įsigijo sunkiųjų kulkosvaidžių už 31 mln. litų.
      
      Vilniaus savivaldybė pranešė, kad per pastaruosius 3 metus dešimtimis kartų padidėjo socialinės pašalpos gavėjų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Vilniaus mieste 2011 metais socialinę pašalpą gavo 216 303 asmenys. Lyginant su 2008 m., prasidėjus ekonominei krizei, gaunančių socialinę pašalpą vilniečių padaugėjo 13,2 karto, Kaune – šis skaičius didėjo 26,6 karto (nuo 1519 iki 40300), Klaipėdoje – 18,5 karto (nuo 725 iki 13400), Šiauliuose – 10,9 karto (nuo 621 iki 6756), Panevėžyje – 9,3 karto (nuo 964 iki 8928).
      
      BNS informacijos tarnyba savo ruožtu pranešė, kad ministrės Rasos Juknevičienės vadovaujama KAM pasirašė sutartį su Norvegijos gynybos ministerija dėl kulkosvaidžių ir šovinių pirkimo. Kontrakto vertė – daugiau kaip 31 mln. litų. 12,7 milimetrų kalibro kulkosvaidžiai „Browning M2 QCB” bus nupirkti iš Norvegijos kariuomenės atsargų, kurios tapo nereikalingos mažinant šios šalies ginkluotąsias pajėgas. KAM pažymėjo negalinti atskleisti perkamo ginklų kiekio, nes tai neva riboto naudojimo informacija.
      
      A.lt redakcinė kolegija tarp šių pranešimų įžvelgia tiesioginį ryšį. Konservatorių ir liberalų valdžia nuolat dejuoja dėl socialinėmis pašalpomis apkrauto šalies biudžeto išlaidų. Premjeras A. Kubilius yra ne kartą pasižadėjęs kovoti su, anot jo, „vis labiau plintančia liga – išlaikytinių visuomenės augimu“. Kas galėtų paneigti, kad naujas KAM pirkinys nebus skirtas kovai prieš „išlaikytiniais” vadinamus vargšus? A. Kubiliaus vyriausybė, kuri jau daugybę kartų parodė, kad subalansuotas šalies biudžetas jai kur kas svarbesnis už vargstančius žmones, nušautų iš karto du kiškius: smarkiai sumažintų biudžeto išlaidos ir efektyviai panaudotų ką tik įsigytą ginkluotę...
      
      A.lt redkolegija
      2012 01 31 

      rasa jukneviciene saudyk
      Vaizdas pasididina

 

Komentarai  

 
-3 # ;rabarbaras Y-m-d H:i
.50 kalibro kulkosvaidžių prieš ubagus anarchistus nenaudočiau. Galingi, šoviniai brangūs. Geriau ašarinėm tručint, po to su "melkaškėm" damušinėt.

O jei rimtai, tai yra įsipareigojimas NATO, kad bus skiriama 2% BVP ir daryk tu ką nori. Pirk kulkosvaidžius, automatus, šovinius, ar kerzus.
 
 
-6 # bubaguga Y-m-d H:i
Tu įsipareigojai, tu ir skirk.
 
 
-1 # mintisPilietis Y-m-d H:i
Kadangi visi TIKRIEJI / REALŪS anarcho-žmogėla i turėtų nedirbti ir nemokėti niekšiškai valstybei mokesčių,tad jie nieko neįsipareigoję ir tikria neremia šios valstybės. Jų įdėja gyventi utopijoje "for-free". Tad tegu neverkia nei dėl 2% skyrimo,nei apskritai dėl visko,kas jiem nepriklauso.

RŪKYKIT SAVO MARIXUJANA - ir GYVENKIT savo FANTAZIJOSE....

TAIKA VISIEMS !
 
 
+1 # Ats: mintisJonas Y-m-d H:i
Anarchizmas gali reikšti betvarkę ir chaosą, bet taip pat gali reikšti tiesiog valdžios nebuvimą, kas praplautasmegen ius gąsdina ir piktina, nes jie negeba/nenori įsivaizduoti/su prasti, jog galima gyventi ir kitaip nei gyvenama esamoje santvarkoje. Taip pat anarchizmas nesisieja su mokesčių vengimu ar gyvenimu dykai. Bet kokios bendruomenės, kuri darniai ir taikiai vystosi, narys supranta, jog bendruomenė egzistuos ir klestės tik tuomet, jei kiekvienas prisidės prie bendro labo - ar tai būtų darbas laukuose imant derlių, nukasant sniegą nuo kelių, ar mokant mokesčius į bendrą iždą, skirtą visuomenės poreikiams. Žinoma, iždas karinei technikai ir ginkluotei jokiu būdu neprisideda prie bendros gerovės. Tačiau tokie laikai, tokia valdžia... Be tokios valdžios ir laikai tokie nebūtų.

Atsibodo jau tie apsigavę piliečiai su savo neišmąstytom iki galo mintim...
 
 
+4 # Ats: Rasa, taikyk į vargšus!Mindaugas Y-m-d H:i
Smagiausia mokėti mokesčius, už kuriuos vėliau bus perkami kulkosvaidžiai ir kitas nereikalingas šūdas. 2012 biudžete numatyta 3% skirti ginybai, 2011 - 2,9 %. Tad 1% perdaug, kaip bežiūrėsi.
 
 
-3 # Ats: Rasa, taikyk į vargšus!Pilietis Y-m-d H:i
Nepatinka mokesčiai ? - gyvenk kaip anarchistas ir neiko niekam nemokėk. Taip jie ir daro. Viskas super. Tik tuomet nereik bėdavoti. Gyvenkit ramiai savo skvotuose ar šiukšlynuose, nieko niekam nemokėkit, bet ir nesikabinkit prie kitų.
O jeigu nesat anarchistai, bet vis tiek burbat,akd mokat - tai tapkit tokie kaip anie - ir bus jum ant dūŠios ramuma...
SĖKMĖS...
 
 
+4 # Ats: Ats: Rasa, taikyk į vargšus!Mindaugas Y-m-d H:i
Gal ir nepatinka... bet tema šiame straipsnyje visai kita. Kaip tie mokesčiai paskirstomi, kieno sąskaita. Kas svarbiau - SKURDAS kuris yra ČIA ir DABAR, ir kuris, deja nuolatos didėja šioje valstybėje ir, kad daliai piliečių reikalinga pagalba, o kulkosvaidžiai už 31 mln. išbrist iš jo nebepadės, ar - HIPOTETINĖ galimybė būti užpultiems kažko (Rusijos?Ufonau tų?) ko jūs "piliečiai", "patriotai", "tikri lietuviai" bijot? (kur deja šie kulkosvaidžiai irgi ko gero nebepadės)

Ką tai bendro turi su norėjimu mokėti ir nenorėjimu mokėti mokesčius?
 
 
+1 # armija?šiaip žmogas Y-m-d H:i
LT armija tokia kokia ji dabar yra - iš esmės ganėtinai tragikomiškas dalykas. Tai greičiau socialinė programa, leidžianti sveikiems vyrams nebūti bedarbiais, o turėti kažkokias pajamas žaidžiant vaikišką karą su nevaikiškais žaisliukais. Aišku tuos 31 Mlt galima būtų panaudoti kur kas protingiau nei prisiperkant kulkosvaidžių, bet LT gi priklauso NATO, su visomis iš to išplaukiančiomi s pasekmėmis...
 
 
0 # Ats: Rasa, taikyk į vargšus!alvydas Y-m-d H:i
Gales dabar is kulkosvaidziu saudyti savo zmones,jei tik dar laiko vargsus savais
 
 
+1 # Ginklai gėrisViktoras Butas Y-m-d H:i
Lietuva turi būti apginkluota reikiamais ginklais , kad invazijos į ją atveju, ji galėtų tinkamai vykdyti partizaninį karą.
 
 
0 # Ats: Ginklai gėrisSerbentas Y-m-d H:i
Kulkosvaidžiai - labai gera investicija, tik sutepti gerai reikia. Anksčiau ar vėliau pravers. O šiap kaip geriau panaudoti pinigus - negi pensinikam dalinsi - nubėgs į maximą, prisipriks kinietiško šlamšto ir neliks pinigų Lietuvoj.
 
 
0 # Viktorui ButaiEDVARDAS Y-m-d H:i
Partizaninio karo nebus, nes iškirsti miškai ir dar juos kerta. Vien dustu ištručys ir galas.