Z-DAY Lietuvoje ir visame pasaulyje. Peterio Josepho filmas „Amžiaus dvasia” („Zeitgeist”)
menas
      Š.m. kovo 15-oji paskelbta „Z diena” („Z-Day“) - filmo „Zeitgeist“ seansai buvo viešai rodomi 467 įvairiose pasaulio vietose. Lietuvoje šį filmą buvo galima pasižiūrėti „Skalvijos" kino centre 03.15 d. 19:30 val. Šis dokumentinis filmas - vienas populiariausių interneto istorijoje, per mėnesį jis peržiūrimas 2 milijonus kartų.

      Valandos ir 56 minučių filmą sudaro trys dalys: „The Greatest Story Ever Told”, „All The World's A Stage”  ir „Don't Mind The Men Behind The Curtain”. Pirmojoje dalyje pasakojama apie krikščionybės atsiradimą - pateikiami faktai su įrodymais, kad Jėzus Kristus viso labo tik astrologinis hibridas, o visą Vakarų pasaulį užvaldžiusi krikščionybė - milžiniško masto mistifikacija. Antroji dalis skirta rugsėjo 11-osios įvykiams Amerikoje. Parodoma, kaip Amerika surežisavo 9/11 įvykius, kad būtų apribotos žmonių laisvės bei sukurtas pretekstas pradėti karą prieš Iraką. Trečioji dalis pasakoja apie šiuolaikinio kapitalizmo esmę. Daugelį pasaulio rinkų valdo keliolika magnatų, o už visas didžiąsias pasaulio finansines krizes atsakinga grupelė turtingų bankininkų. Įdomi ir fimo kūrėjų prognozė, kad ateityje Šiaurės Amerikos šalys ES pavyzdžiu taps „Norh American Union”, o dar vėliau prie šios sąjungos bus prijungtos ir visos likusios šalys.

      Šis filmas nėra dar viena sensacinga sąmokslo ar konspiracijos teorija. Tai filmas, griaunantis visas žiniasklaidos įdiegtas pseudovertybes ir oficialiasias tiesas. Jis skirtas mums, kuriems nenusispjauti, kaip mus dulkina valstybės ir už jų stovintys šio pasaulio valdovai. Pasak filmo autoriaus Peterio Josepho:

“That being said, It is my hope that people will not take what is said in the film as the truth, but find out for themselves, for truth is not told, it is realized.”

      Filmą galima žiūrėti per google video arba parsisiųsti.

      Parsisiųsti filmą.

      Žiūrėti filmą

      anarchija.lt 2008.03.17