Kovo 8 d. Berlyne įvyko demonstracija prieš nacistinės aprangos parduotuves „Thor Steinar”
Berlyne, Peterburger gatvėje antifašistai surengė demonstraciją prieš neseniai atsidariusią rūbų parduotuvę „Tromsø“, prekiaujančia neonacių mėgiama „Thor Steinar“ apranga. Akcijoje dalyvavo apie tris šimtus žmonių. Panašios akcijos prieš „Thor Steinar“ Vokietijoje buvo surengtos vasario 28 ir kovo 2 dienomis. Nuo kovo 2 dienos priešais parduotuvę esančių namų gyventojai balkonuose iškabino plakatus, kviečiančius nesilankyti šioje neonacius palaikančioje prekybos vietoje.
Baltarusijos žmogaus teisių gynėja iš Soligorsko Jana Poliakova nusižudė, kai buvo nuteista 2,5 metų laisvės apribojimu už vietinio milicijos darbuotojo šmeižimą. 2008 metų pabaigoje J. Poliakova įteikė oficialų pareiškimą prokuratūrai, kuriame rašė, kad ją sumušė milicijos įgaliotinis. Vėliau ši informacija nepasitvirtino, todėl jai buvo iškelta bylą už melagingą pranešimą. Baltarusijos Helsinkio komiteto atstovai opozicijos laikraštyje „Narodnaja volia“ pareiškė abejonių, ar J. Poliakova nusižudė savo noru. Žmogaus teisių gynimo organizacijos apkaltino Baltarusijos valdžią opozicionierės persekiojimu politiniais motyvais ir savižudybės paskatinimu.
Kovo 10 d. šimtas „Greenpeace” akvyvistų blokavo įėjimą į Europos parlamentą
Apie šimtą „Greenpeace“ aktyvistų trumpam užblokavo įėjimą į Europos Parlamento pastatą Briuselyje. Tuo metu parlamente vyko Europos Sąjungos šalių finansų ministrų posėdis. „Greenpeace“ aktyvistai reikalauja, kad Europos Parlamentas finansinę paramą skirtų ne tik bankams ir automobilių korporacijoms, bet ir kovai su pasauliniu klimato atšilimu. Policija jėga išsklaidė pastatą blokavusius aktyvistus, keliolika protesto akcijos dalyvių sulaikė Briuselio policijos pareigūnai. Keliems demonstrantams pavyko prasmukti pro apsaugos darbuotojus ir prisirakinti prie pastato tvoros.
Kovo 11 d. Šiaurės Airijoje surengti „Tylos maršai” prieš smurtą ir prievartą
Belfasto rotušės aikštėje susirinko daugiatūkstantinė minia, protestuojanti prieš naują smurto ir prievartos pliūpsnį Šiaurės Airijoje. Į demonstraciją žmones sukvietė Airijos profesnių sąjungų kongresas (ICTU). Kovo 8-osios naktį nenustatyti asmenys užpuolė britų karinę bazę Šiaurės Airijos teritorijoje. Žuvo du britų kariškiai, sužeisti 4 žmonės, tarp jų ir Lenkijos pilietis. Atsakomybę už karinės bazės apšaudymą prisiėmė radikali grupuotė „Tikroji IRA“ („Real IRA“), anksčiau atskilusi nuo Airijos respublikonų armijos (IRA), kuri pareiškė nutraukianti ginkluotą pasipriešinimą prieš britus. Kovo 9 d. įvyko kitas incidentas - buvo apšaudytas britų policijos patrulis. Vienas policininkas buvo nužudytas. Atsakomybę prisiėmė airių disidentų grupuotė „IRA tęsinys“ („Continuity IRA“).
Kovo 12 d. „Continental” gamyklos darbininkai sukūrė laužą iš savo pagamintų padangų
Šių metų balandį uždaromos „Sony“ gamyklos, esančios Daxo mieste, darbininkai ketvirtadienio vakarą paėmė įkaitu atvykusį „Sony“ Prancūzijos skyriaus generalinį direktorių Serge'ą Foucherį ir dar kelis korporacijos vadovus. Naktį darbdaviai praleido užrakinti, o keliai į gamyklą buvo užblokuoti. Profsąjungos atstovai tikino, kad įkaitų ėmimas buvo vienintelis būdas atnaujinti derybas dėl išeitinių kompensacijų, kurios darbininkams atrodo per mažos. Vadovai paleisti tik tuomet, kai sutiko iš naujo sėstis prie derybų stalo. Vietos valdžios atstovai tarpininkavo šiame konflikte, kad nekiltų masiniai neramumai.
Kovo 13 d. Portugalijos profsąjungos surengė didžiulę antivyriausybinę demonstraciją Lisabonoje
Portugalijos sostinėje penktadienį protestavo šimtai tūkstančių gyventojų. Jų demonstracija buvo nukreipta prieš vyriausybės politiką, kurios veiksmai krizės metu tik didina nedarbą ir yra palankūs tik turtingiesiems. Akciją surengė Visuotinė Portugalijos darbininkų konfederacija (CGTP) – didžiausia šalyje profesinė sąjunga, glaudžiai susijusi su komunistų partija. Žmonės kimšte užkimšo pagrindinę Lisabonos magistralę – Liberdade Avenue. Teigiama, jog dabartinė akcija nepalyginamai gausesnė už lapkritį buvusią mokytojų demonstraciją, kurioje dalyvavo apie 100 tūkstančių žmonių. Dabar, anot organizatorių, susirinko apie 200 tūkstančių. „Vyriausybė žadėjo kurti darbo vietas, o mes matome tik dar didesnį nedarbą ir skurdą“, – kalbėjo CGTP lyderis Manuelis Carvalho da Silva.
Kovo 13 d. Graikijos jaunimas išdaužė „Turtingai kalei” dantis
Šeštadienį Maskvoje ir dar keliuose Rusijos miestuose kairysis judėjimas „Levyj front“ („Kairysis frontas“) surengė protesto prieš valdžią akciją „Liaudies rūstybės diena“. Rusijos sostinėje į akciją prie metro stoties „Ulica 1905 goda“ susirinko keli šimtai žmonių. Dar neprasidėjusį mitingą bandė blokuoti proputiniški smogikai iš „Vieningosios Rusijos“ jaunimo organizacijos „Jaunoji gvardija“ („Molodaja gvardija“). Kelios dešimtys jaunuolių ėmė mėtyti proklamacijas ir skanduoti „Levyj front, zakroj svoj rot“ („Kairysis fronte, užčiaupk srėbtuvę“). Kilus muštynėms, milicija sulaikė 43 asmenis, visi areštuotieji priklausė Kremliaus remiamam judėjimui „Molodaja gvardija“.